dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 21
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 413
  1. #21

    Domyślnie

    Witam wszystkich- tak mnie wciągnęła praca na działce i przy budowie, że każdego dnia nie mogę się doczekać godziny wyjazdu w tamtym kierunku, a mam do działki 22 km. Mieszkam na granicy obecnego małopolskiego i śląskiego, a pochodzę z dawnego pow.przeworskiego. Buduję od 2000 roku i od tej pory czuję się pod każdym względem tak dobrze, jak nigdy. Acha, jeszcze dodam, że mam dopiero 55 lat i sam się dziwię, że się tak wcześnie urodziłem. Pozdrowienia- Tad

  2. #22

    Domyślnie

    Osłupiałem z wrażenia czytając wasz wątek !
    Gratuluję młodzieńczej werwy i zapału w dojrzałym wieku!
    Zazdroszczę wam doświadczenia, dzięki któremu uniknęliście na pewno kupy błędów. Ja wybudowałem dom nie skleciwszy wcześniej nawet budy dla psa

  3. #23

    Domyślnie

    Oj Azielu, to że budujemy dopiero teraz to jest właśnie błąd! Tyle, że historii. Dlatego dusza mi rośnie, że tak dużo młodych ludzi buduje. Z wielką przyjemnością czytam wszystkie wątki "lokalne", a i mnie bardziej się chce (czasem wbrew i na przekór), jak widzę ten twórczy zapał młodzieży!!! Jesteście całkiem niezłe stymulatorki

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Mario,
    No dobrze - zasadziłeś drzewo. Teraz budujesz dom - no to jak skończysz, to jeszcze będziesz miał coś do roboty )
    Pozdrowienia

  5. #25

    Domyślnie

    Jak skończę to będę miał dwa wyjścia-albo syn albo wnukMario
    Ps.Wolałbym wnuka ponoc można rozpieszczać.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Lepszy wnuk, naprawdę mozna rozpieszczać. Zrobić syna nie jest trudno, ale wychować ...
    pozdrawiam wszystkich

  7. #27

    Domyślnie

    Przeglądając to Forum widzę że "Klub 40-stek"rośnie w siłę,to naprawdę budujące.Mario

  8. #28

    Domyślnie

    Dzisiaj wielki dzień,o 16 finalizuję przed notariuszem kupno działki,no dopiero teraz się zacznie-WIELKIE BUDOWANIE.Mario

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Trzymamy kciuki !!!

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Mario, no to w tej chwili działka już jest Twoja.
    A więc zaczęło się !!!
    Trzymam kciuki.

  11. #31

    Domyślnie

    I owszem zaczyna się czas próby,cierpliwości i pokory,gdzie nie pójdę to slyszęroszę znaczki skarbowe za tyle i tyle i czekać 2tygodnie.Jeszcze nie wbilem nawet łopaty "poszło"już ponad 10 000zł i to nie koniec(jeszcze woda-1300 energia-2500)Ale co najważniejsze mam zapał(ciekawe jak długo )
    Dzięki serdeczne za życzenia.Mario

  12. #32

    Domyślnie

    O zapał to się nie martw. Jeśli do tej pory miałeś go tyle, co na Forum to na swoim kawałku ziemi na pewno Ci go nie zabraknie!

  13. #33

    Domyślnie

    Dzięki Wszystkim za słowa otuchy-uszy do góry,łopata w dół.A póki co idę śnić o moim "zamku"Mario

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    sszufelka powodzenia ja tez buduję mimo ze mąz nie bardzo wierzył ze cos wyjdzie..powodzenia..buduje pod szczecinem w pięknej okolicy pod lasem..i śa jeszcze wolne działeczki...pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    Witajcie ...dziestki i ...siątki.
    Ja dopiero zbliżam sie do trzeciej ...dziestki (ale jestem enigmatyczna ), ale zanim ziszczę mój plan zamieszkania we własnym domu na pewno ja osiągnę (oby nie była to pierwsza ...siątka). Mojemu mężowi jest do tej pierwszej i do tej drugiej trochę bliżej, niż mnie.
    Jedno Wam powiem. Czytając Wasze relacje, opowieści, poznając Was trochę w ten wirtualny sposób, nigdy bym się nie domyśliła, że jesteście ludźmi starszymi ode mnie. Bije z Was ogromny entuzjazm, zachwycenie życiem, satysfakcja z tego, co robicie. Czy to Wy jesteście tacy, czy to budowa domu tak człowieka nastraja? Postanowiłam sobie, że dziś wydrukuję ten wątek i pokażę mężowi, żeby wiedział, jak szczęśliwi są ludzie budujący swój dom.
    Tylko jak tu wykasować te wzmianki o funduszach ... Tego oczy mojego mężusia raczej nie powinny oglądać. Staram się go przekonać, że kasa to nie problem, jakoś to będzie.
    Pozdrawiam Was serdecznie
    Mordka

  16. #36

    Domyślnie

    Witam w szacownym gronie. Dawno skończyłem 40 lat i dopiero w połowie drogi do 50 zdecydowałem się na budowe domku. W tym roku nabyłem działkę pod Bydgoszczą (Osielsko w okolicach cmentarza) i w przyszłym mam nadzieje ruszyć z budową tzw "pełną" parą. Jestem bardzo "rozdarty". Mieszkam w Bydgoszczy, pracuję w stolicy i tylko w dni wolne od pracy będę mógł nadzorować budowę. Głównym budowniczym będzie moja żonka i może się włączy przeciwnik budowy 18 letnia latorośl (syn).
    Sledzę sobie forum czytam i staram się pozyskać jak najwięcej wiadomości. PROJEKT - opisywany negatywnie Archipelag - Miłka II.
    Pozdrawiam

  17. #37

    Domyślnie

    Prawda,że te wypowiedzi (jak żadne inne) nastrajają człowieka
    baaaaaardzo optymistycznie i zachęcająco do działania
    Dzieki Wam i ja upewniłam się co do słuszności podjetej decyzji
    o budowaniu. Sciskam Was gorąco.
    Gajka - "rycząca czterdziestka"

    Ps. Mario, proszę zmień tytuł tego wątku na inny,np;
    Klub 40,50,..100 lat, no wiesz o co mi chodzi
    Pozdrawiam


  18. #38

    Domyślnie

    Tu kotwiczka,
    latek 42 i cale portki strachu, a glowa pelna marzen...
    Dom to ja juz ma, tyle, ze duzo starszy niz ja, wiec
    wymaga gruntownego liftingu hahahaha!
    Kochani,
    jakim systemem najlepiej ogrzac duzy, poniemiecki dom?
    (sa piekna kaflowe piece - a ja biedulka miastowa, samotna
    i do palenia w piecach nienauczona).
    Jak to kosztuje (dom 260m2 + poddasze)

    NIECH ZYJA 40(+) latki

  19. #39

    Domyślnie

    Gajka Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem(buźka mi nie wyszła)
    Wracając do tematu budowlanego-dostalem umowe z RE do podpisania(chcą"tylko"1800zł za przyłącze )Mario

    _________________


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2002-10-27 00:46 ]</font>

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    color

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    popatrzyłem wstecz i cieszę się że Twoje marzenie się spełniło. Ja i moja lepsza połowa przymierzaliśmy się kilka lat do działki ....wybraliśmy projekt .... i kupiliśmy! Tera zjesteśmy w "trakcie" ubaw niesamowity ale tylko jak masz dużo czasu inaczej wszyscy fachowcy lub prawie wszyscy "wpychają pod górkę"

Strona 2 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony