dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 21
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 413
  1. #41

    Domyślnie

    Mówisz i masz, jak mawia mój szef
    Dzięki Mario.

    A gdzie reszta ...dziestek i ...siątek????
    Milej, jak jest nas więcej


  2. #42

    Domyślnie

    Od niedawna czytam forum ale już teraz dzięki niemu jestem o wiele mądrzejszy. Chciełem dołączyć do klubu, mam 49 lat, wyglądam na 40 (tak mówią inni), a czuję się jeszcze młodziej.
    Działka 1,5 ha, przylegająca do lasu uzbrojona i zagospodarowana już jest od 1,5 roku. Przez ten czas z pomocą rodzinki posadziliśmy ok 500 drzewek, owocowe, leśne, iglaczki. Wykopaliśmy staw (koparka), wyrównaliśmy teren, (spychacz), znajomy rolnik pomógł nam posiać trawę. Zrobiliśmy (prawie) ogrodzenie - zające, dziki bardzo niszczą działkę. Na resztę nie starczyło sił ani pieniędzy. Na wiosnę bierzemy kredyt i ruszamy z budową domku, potem ma być stajnia i kilka koni (pastwisko już jest).
    Pozdrawiam wszystkich Krzysztof.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Mam już:
    - skończone 40 lat
    - kończę budować dom
    - kończą mi się fundusze ;(
    więc przypuszczam, że spełniam kryteria klubowicza.
    Pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    Wowka,ale dobry humor Ci się nie kończy i tak trzymaj.Mario

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Witajcie...
    To Ja tez chce do klubu..
    Mam..hmm jestem po trzydzietce a przed czterdziestka..nadmienie ze blizej czterdziestki)
    Buduje pod Szczecinem..mam stan surowy otwarty..na wiosne dalej..
    działka hmm 753m2
    domek paterowy z nieuzytkowym poddaszem Irma II z pracowni Archipelag..
    Pozdrawiam Teska


  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    On 2002-10-25 14:21, slagor wrote:
    Witam w szacownym gronie. Dawno skończyłem 40 lat i dopiero w połowie drogi do 50 zdecydowałem się na budowe domku. W tym roku nabyłem działkę pod Bydgoszczą (Osielsko w okolicach cmentarza) i w przyszłym mam nadzieje ruszyć z budową tzw "pełną" parą. Jestem bardzo "rozdarty". Mieszkam w Bydgoszczy, pracuję w stolicy i tylko w dni wolne od pracy będę mógł nadzorować budowę. Głównym budowniczym będzie moja żonka i może się włączy przeciwnik budowy 18 letnia latorośl (syn).
    Sledzę sobie forum czytam i staram się pozyskać jak najwięcej wiadomości. PROJEKT - opisywany negatywnie Archipelag - Miłka II.
    Pozdrawiam
    Witaj Slagor
    Hmm nie przejmuj sie Ja tez nadzoruję budowe..sama...i nie jest zle..a zreszta budowlancy boją sie żon...nadzorców..) )
    Wiec głowa do gory...
    a archipelag..nio coz..trzeba dobrze obejrzec projekt..przeliczyc..ja tez mam z Archipelaga...
    Pozdrawiam
    Teska

  7. #47

    Domyślnie

    Na poprzedniej stronie , 5 sierpnia ,byłam dość przerażona decyzją o rozpoczęciu budowy . Bez projektu i tylko z planami. Teraz na mojej działce stoi piwnica z położonym stropem - i dopiero po 40 naprawdę wiadomo , czego się chce. Pozdrawiam wszystkich - Marzena

  8. #48

    Domyślnie

    Serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne dla wszystkich dziestek i siątek. Szczególne pozdrowienia dla Mario - założyciela "klubu czterdziestek".
    Krzysztof

  9. #49

    Domyślnie

    Dziękuję.I sam dolączam się do życzeń.Jeszcze raz wszystkiego najlepszego,zdrowka bo jak sami wiecie po przekroczeniu pewnej granicy(40) ono jest najwazniejsze.Mario

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    O rany, to zostały mi tylko 4 lata beztroski? O, przepraszam 4 lata bez 3 dni (27 grudnia zakończył mi się 36 roczek ). Ale potwierdzam tezę, że dopiero od pewnego wieku człowiek wie czego chce. Z tym że nie zawsze tym wiekiem jest 40-tka. Jednym wypada to wcześniej, a inni są dziećmi przez całe życie.....

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Wszystkim 30....40...50.........i 100

    Lawiny dobrych zdarzen...
    Wielu przyjaciół i spełnienia marzeń...
    karnawału szalonego...
    W Nowym Roku...
    ...snu spokojnego...

    Wszystkiego naj, naj,....
    Teska

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Ludzie po cholerę sami chcecie się zamknąć w jakimś klubie w którym kryterium czlonkostwa wyznacza data urodzin ???!!!
    Co to ma do rzeczy kto ile ma lat ? Znam 20-letnich dziadków i 40-letnich mlodzieniaszków i data urodzin ni8e ma tu nic do rzeczy

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nie zamykamy sie w jakimś cholernym klubie...
    i członkowstwa nie wyznacza data urodzin...
    Buziaki
    Teska

  14. #54

    Domyślnie

    Dobrzykowice-wyluzuj.Jeżeli tu wszedleś to klub nie jest zamknięty .Po prostu, widocznie nam "dziadkom"brakowało czegoś takiego Mario

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2003-01-06 22:59 ]</font>

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    1,2...9,10 OK wyluzowalem się Jedna tylko uwaga, jeżeli sami będziecie z siebie robić "dziadków" to w końcu inni bedą Was tak postrzegać a chyba nie o to Wam chodzi ?
    Co do mojego czlonkostwa to jeszcze trochę pozostanę chyba niezrzeszony (ale już niedlugo )

  16. #56

    Domyślnie

    A nie uważasz że "dziadek"to ktoś doswiadczony z tak zwaną mądrością życiową a nie stary, bo ja tak.Mario

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: bigmario4 dnia 2003-01-07 21:03 ]</font>

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    hmm...Ja czuje sie jakbym miała 20...ale to w niczym nie przeszkadza pogadac chociaz z nazwy z 20, 30,40.50....100-kamiPozdrawiam
    Teska



  18. #58

    Domyślnie

    Mnie się wydaje, że przyznać się do swego wieku na forum to pewnego rodzaju odwaga. Zgadzam się też z tymi którzy mówią, że nie ważne jest kto ma ile lat ale na ile się czuje. Kochani , ja niedługo skończę 50, z gotówką cienko, a rok temu kupiłem (kupiliśmy - żona i córka się obrażą) działkę 1,5 ha na wsi, przepracowaliśmy na niej bardzo ciężko całą wiosnę lato i jesień i mamy zamiar na wiosnę zacząć stawiać dom. Mamy ładne mieszkanie w bloku, ale co robić w takim mieszkaniu po pracy? Stąd pomysł wyniesienia się na wieś bliżej natury, pracy się nie boimy, zdrowie narazie dopisuje, a wiek nie ma tu żadnego znaczenia. Życzę wszystkim zdrówka i pogody ducha bez względu na wiek.
    Pozdrawiam Krzysztof

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Krzyszt17...zgadzam sie z Tobą..i powodzenia
    Teska:

  20. #60

    Domyślnie

    Dzięki Teska za "zgodę". Dodam jeszcze,że młodość można sobie przedłużyć aktywnym trybem życia. To, że budujemy domy to już duży plus dla naszego zdrowia (przebywanie na powietrzu, fizyczna praca). To jest o wiele ważniejsze niż ewentualny stres związany z budową. Po wybudowaniu, też będziemy mieli bliżej do natury. Ja np. jestem już prawie zdecydowany na kocioł opalany drewnem. (W projekcie mam ogrzewanie olejowe). To co niektórzy uważają za wadę tego typu ogrzewania (cięcie, rąbanie drewna) ja uważam za zaletę.
    Pozdrawiam Krzysztof

Strona 3 z 21

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony