dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    a_anka

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Starachowice
    Kod pocztowy
    27-200
    Posty
    4

    Domyślnie Problem z gresem. Czy ktoś wie co może pomóc??? Nie ma koloru...

    Witajcie!
    Mam duży problem ze świeżo położonym gresem. No teraz to już jakieś pół roku... Otóż największy idiota na świecie mi go położył i ... nie zmył fugi na czas.
    Gres, o którym mowa to:
    http://milamar.pl/kolekcja-fossile-s...oczno-m2-.html - beż i brąz w zależności od pomieszczenia.

    Kiedy już się okazało, że fugi się nie da zmyć zaczęło się gorączkowe poszukiwanie środków, które mogą jeszcze uratować podłogę przed zrywaniem. Wiele środków i okropnie męczącego tarcia szczotkami drucianymi i udało się!

    Niestety podłoga straciła blask... tzn płytki są najładniejsze zaraz po umyciu, kiedy są jeszcze mokre. Gdy wyschną to znów tracą swój blask i są jak brudne, ukurzone... czy jest jakiś sposób, żeby odzyskać ten blask? Żeby wyciągnąć z nich pierwotny kolor? Nie wiem, coś co nada im efekt mokrej płytki, czy natłuści je... nie znam się - strzelam. I proszę Was o porady, bo może ktoś z Was miał podobną "przygodę" z gresem tego typu, czyli ze szczelinami i nierówną, kamienistą powierzchnią i może mi coś polecić.

    Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Sprobuj srodkiem do impregnacji do gresow np. Fila, lub Sopro moze to cos pomoze, jezeli gres po ulozeniu zostal by zabezpieczony takim srodkiem a potem fugowanie, to nie bylo by moze tego porblemu co teraz masz, poczytaj o impregnacji gresow w gogle jest sporo tematow, moze cos znajdziesz na twoj problem.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar rteez
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Nowa Wieś k/Wyszkowa
    Kod pocztowy
    07-210
    Posty
    40

    Domyślnie

    Mapei Keranet lub Keranet Liquid. UWAGA! SUBSTANCJE MOCNO ŻRĄCE. ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ I STOSOWAĆ RĘKAWICZKI.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony