witam, a oto moje zmiany : Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	1691
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	175096Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	1507
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	175097 nie wiem czy dokładnie je widac ale postaram sie opisać.
-na dole dołoże tylko dzwi do kotłowni z zewnątrz
-nie mam tego zaznaczone na rysunku ale chce troszke zmniejszyć szerokosc sciany tv i kominkowej aby było wiecej miejsca na przejscie
-okno w kuchni wyrównać z blatem
-okna przy wykuszu poszerzyc na całą jego szerokość
- poszerzyć dzwi tarasowe zaś pozbyć sie tego małego okna przy nich ale to jeszcze zobacze jak to bedzie wyglądało z tym okienkiem na waszych zdjeciach
-zlikwidowanie kominka ale za to chce mieć biokominek daje on ciepło, pali sie normalnym ogniem, można go obudowac jak zwykły kominek ale jest dużo tańszy i nie potrzeba dodatkowego kominu
-na górze podniose ścianke kolankową do 120 cm, na stronie z500 architekci pisali , ze nie ponosi to za sobą żadnych trudności
-powieksze pralnie a łazienke zmniejsze do 7 m2 , taka w zupełności nam wystarczy
-sypialnie rodziców chce zamnienić na pokój 16,5 m2 i przy nim garderoba
-w drugim pokoju 16,5 m2 chce równiez zrobic garederobe
-okna połaciowe zostawie, gdyż obecnie mieszkam w domku, gdzie w pokojach jest po jednym oknie szczytowym i przy ścianie ze skosem jest po prostu ciemno
-acha zapomniałam dodać ze w kotłowni chce przesunąć komin troszke bliżej schodów , jeżeli by sie dało wtedy w łazience u góry komin znalazł by sie nieco bliżej sciany z umywalkami a nie tak na środku

Narazie tyle, czekam na zdjęcia i relacje , bo u mnie to jeszcze troche potrwa zanim zaczne budowe pozdrawiam