dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy przedłużysz płatny profil?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok

    1 2,13%
  • Nie, jest to zbyt wygórowana cena

    46 97,87%
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 225
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Exclamation Płatny profil - masakra

    Myślałem, myślałem ....
    wahałem się, czy kupić czy nie... 450zl rocznie...kosztowalo...
    myslalem... glownie dlatego, ze moje posty zazwyczaj do tej pory byly bardziej prywatne niz sluzbowe... wiec tworzac profil platny z automatu wszytskie moje posty podpisane bylyby jako stanowisko firmy... a nie kazdy sie do takiego podpisu nadaje... edytowac ich nie bede.... za duzo tego sie uzbieralo przez 4lata.
    Porozmawialem z jednym z posiadaczy platnego profilu tutaj... obejrzalem statystyki generowane przez przekierowanie na jego strone z FM... wyglada niezle...
    wniosek: 450zl za rok - warto zaplacic chyba... koszt stosunkowo niewielki....

    No i mysle sobie - ok... zakladamy platny profil tutaj i co sie okazalo:
    Płatny profil kosztuje teraz w 2 opcjach 4000zł lub 12000zł
    slabo? Murator oddal administracje jakiejs firmie od reklamy ktora podniosla cene o 1000% do 2600% !!!
    podwyzka o 2600%? 12000zl? .... no zeby to skomentowac to mi sie same niecenzuralne slowa cisna na usta... postaram sie delikatnie: komus sie chyba w glowie poprzewracalo...

    kryzys mamy... marze w dol, platnosci przeciagane, adwords, porownywarki cenowe coraz drozsze... konkurencja rosnie...
    Teraz to juz na 100% nie zaloze platnego profilu.... nie stac mnie...

    Czy redakcja i admini zabiora glos w tej sprawie?
    Czym uzasadnic podwyzke o 2600% ?
    Materialy drozej z powodu wzrostu cen surowca, kosztow produkcji, kosztow transport(cen paliwa), kosztu personelu... podwyzka 2-5-10% ... a Murator jak robi podwyzke to od razu solidnie...
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2013 o 16:51
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Z grubej rury pociągnęli
    Ja od razu zapowiadam: za tą kasę w nast. roku NIE WYKUPIĘ !!!!!
    Myślę, że to był trochę strzał w kolano, w sensie: muratorowe własne
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    No, no jestem w szoku
    Teraz to cyba tylko ogólnopolskie koncerny na to sobie pozwolą.
    A może o to chodziło, żeby wykurzyć małych? I oczyścić pole dla gigantów?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    dostalem info od redakcji... swoja droga zapraszamy do dyskusji tutaj...
    Piotrek: Ty dostaniesz zniżke... 50% przy odnawianiu.... 2k / 6k .. zalezy w jakiej opcji...
    nie mniej jednak wg mnie to masakryczny koszt...

    W moim przypadku absolutnie by sie to nie kalkulowalo... ja nie udzwigne takiego wydatku.
    Rzeczywiscie w tym momencie dla firm producenckich i wlascicieli duzych hurtowni jest to jakies rozwiazanie...
    Dla zwyklego czlowieczka probujacego sobie cos wydlubac - miażdżąca oferta.
    Statystycznie żeby wyjść na "0" taka reklama musiałaby generować 10zł netto zysku dziennie...

    nie wiem czy nie lepiej byloby zropbic "od klika" platnosc... przynajmniej mniejszy strzal w uzytkownika... no ale co zrobic... forum nie jest moje, nie ja ustalam zasady.
    Murator ma prawo taka cene narzucic... kolejny monopolista...
    allegro - monopolista jezeli chodzi o aukcje - prowizje bandyckie
    google - monopolista adwords kosztuje duzo... pozycjonowanie standardowe.... orka albo zlecenie zewnetrznej firmie
    murator - rzeczywiscie najwieksze forum na temat budownictwa jednorodzinnego w PL... to i reklama w nim super droga, w tym roku 4tys, a za rok 8? czy progresem znowu x10 z 4tys na 40tys?

    Tak patrze na ten nasz rynek i coraz smutniej mi sie robi ...
    trzeba wymyslec cos nowego, autorskiego, opatentowac i sprobowac jakos przetrwac...
    Handel jest chory - ceny i marze zerowe, sprzedaje sie prawie w cenie zakupu liczac na kwartalny/roczny bonus od producenta ktory i tak trafia zazyczaj do firmy dla ktorej sie pracuje. Producenci najlepsze kaski z rynku przejmuja do sprzedazy z pominieciem dystrybucji.
    Allegro, google - kanaly dystrybucji drozeja w zastraszajacym tempie
    forum muratora - wlasnie wpadli na genialny pomysl zeby na tym dodatkowo zarobic...

    Cala nasza gospodarka do tego dazy, zeby stalo sie jak w Rosji: brak klasy sredniej, albo potezne firmy i bogaci ludzie, albo skrajna nedza i ubostwo.

    Ech... no dobrze nie narzekam, nic to nie zmieni...
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2013 o 13:50
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    hehe ale motyw, zamiast 100 kont po 450zł będą mieli 0 kont po 4 i 12tys zl ludzka pazerność nie zna granic - sorry ale nie można tego inaczej nazwać!!

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Płatny profil kończy mi się w poniedziałek.
    Ciekaw jestem co się stanie z dotychczasowymi wpisami.
    2 000 zł, a tym bardziej 4 000 zł nijak nie przekłada się na biznes /prowadzę szczegółowe statystyki/.
    Rację ma Piotrek42. Nie trzeba być prorokiem, by przewidzieć klapę. Już przy poprzednich stawkach profile płatne koncernów można policzyć na palcach jednej ręki. Poza tym, kto u nich ma się tym zająć? Śledzić wpisy, bawić się w polemiki , no i jeszcze znać j. polski. Znacznie łatwiej wykupić baner, czy artykuł sponsorowany za 50 000, niż zajmować się pierdołami.

    Problem widzę też gdzie indziej.
    Przybędzie wpisów o "ukrytych sprzedawcach" i "ukrytych sprzedawców", których i tak nie brakuje, mimo, iż do tej pory kwoty pobierane przez Murator były do przyjęcia.
    No cóż, trzeba będzie sobie jakoś radzić .
    Współczuję Moderatorowi - będzie miał co robić.

    fighter1983 - pomysł z kodem QR jest niezły. Trzeba go jeszcze spopularyzować. Większość użytkowników zapewne nie bardzo wie o co chodzi.

    Pewnie będę pierwszym nie przedłużającym umowy. Wrócę do tematu w przyszłym tygodniu; po jej wygaśnięciu.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar minertu
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Wodzisław Śląski
    Kod pocztowy
    44-348
    Dzielnica
    Skrzyszów
    Posty
    5.942
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR KOTŁÓW RBR. Sprzedaż,montaż,serwis kotłów z podajnikiem automatycznym na paliwa stałe eko groszek oraz pellet. minertu.eu Wodzisław Śl., Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój, Racibórz, Gliwice

    Domyślnie

    No nieźle ale jak to w Polsce.
    W innych krajach cieszą się jak kapie cały czas niż leci 2 dni.
    Mamy typowy przykład jak w Polsce robi się kasę.
    Firma od reklamy skasuje co ma do skasowania i ogon podwinie a murator zostanie na lodzie.

    No i jeszcze dodam,wykupiłem prenumeratę roczną (12 miesięczników) i jakimś cudem za pół roku doszły aż dwie gazety.
    Jeśli chcesz znajdziesz sposób,jeśli nie chcesz znajdziesz powód.

    Podgląd pracy kotła RBR-K 12kW https://esterownik.pl/device/14153

    Kontakt dla zainteresowanych 721274788

  8. #8
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Z uwagą czytamy Wasze uwagi. Podwyżka wynika z urynkowienia Płatnego Profilu (korzyść z profilu, zasięg forum). Dla forumowiczów, którzy korzystali już z tej formy, kwota wynosi 2 tys. zł rocznie lub 1000 zł na pół roku. Budowia - biuro reklamy jest częścią grupy kapitałowej Muratora.
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  9. #9
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał minertu Zobacz post
    No nieźle ale jak to w Polsce.
    W innych krajach cieszą się jak kapie cały czas niż leci 2 dni.
    Mamy typowy przykład jak w Polsce robi się kasę.
    Firma od reklamy skasuje co ma do skasowania i ogon podwinie a murator zostanie na lodzie.

    No i jeszcze dodam,wykupiłem prenumeratę roczną (12 miesięczników) i jakimś cudem za pół roku doszły aż dwie gazety.
    Prosimy o dane w prywatnej wiadomości - przekażemy do działu Prenumeraty. Na pewno wyjaśnimy sprawę.
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Centrumgaz no dzieki z tym QR... pewnie wlasnie dales znac panom z Budowia ze sa uzytkownicy ktorzy znalezli sposob na to jak nie lamiac regulaminu zostawic swoj podpis... teraz wystarczy zmienic regulamin i wprowadzic zakaz uzywania kodow QR.
    I tak to nic nie daje i tak, za malo popularne u nas, ale mysle ze bedzie sie rozwijac i z czasem kazdy bedzie wiedzial co zrobic z kodem QR i jak go odczytac.
    Jezeli masz statystyki podziel sie prosze mysle ze to zalezy tez od ilosci postow jakie masz, w moim przypadku przy 1500 postach i Twoich 200 nalezaloby sie spodziewac 7x wiekszej liczby odwiedzin.

    Co do kosztow... no mialem zalozyc platny profil, 450pln jakos bym przebolal za rok... 4tysiace - nieakceptowalne.
    Widocznie nie na takim uzytkowniku adminom i redakcji zalezy.

    Swoja droga ciekawe czy forumowicze ktorzy maja tytuly doradcow na forum wiedza o tym, ze firma wykorzystuje ich jako argument w promowaniu jakze taniej i dostepnej dla kazdego opcji jaka jest platny profil.

    Redakcjo / admin czy to nie jest przypadkiem tak, ze to dzieki naszym wypowiedziom, ludzi ktorzy troszke poznali ta branze i ktorzy tu doradzaja forum zyskuje wlasnie taka popularnosc jaka wlasnie ma? Nie oczekujemy nic w zamian, laurów, tytułów... używamy forum zarówno prywatnie jak do pracy. Ale taki numer jaki zrobiliście... no cóz.

    Wydaje mi sie ze wiem jak wyliczono kwote za ten profil: ilosc odwiedzin, ogladajacych, zarejestrowanych, przyrost dzienny/miesieczny. Przeciez kazdy wchodzacy tu internauta przedstawia wartosc pieniezna (facebook wycenil 1 uzytkownika chyba na 107$): rankingi ogladalnosci. Stad tez wziela sie ta stawka, im wiecej bedzie nowych uzytkownikow i odslon tym bedzie drozej... a kiedy bedzie wiecej uzytkownikow i odslon? kiedy wyszukiwarka google wyszuka odpowiedz na zadane pytanie i pokieruje na to forum.
    Czyli im wiecej bedziemy doradzac i im lepiej bedziemy doradzac - tym wiecej bedzie osob, tym drozej bedziemy placic za takie uslugi jak platny profil.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2013 o 16:56
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Dostalem maila dzisiaj z budowia. Zaprosilem Pania Marte do dyskusji tu, na forum, Pani Marto na ile wyceniacie 1 użytkownika forum?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 08-03-2013 o 17:01
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Urynkowili Muratora...
    Obawiam się, czy ten, kto urynkowiał w taki sposób - był trzeźwy.
    A może miał padnięte baterie w kalkulatorze, jak przeliczał?
    Niektóre liczydła, jak mają padniętą bakterię - ostro kłamią i zwykle - zawyżają wszelkie wyniki.
    Mam taki woltomierz (z Krainy Środka), który potrafi pokazać 16V z baterii paluszkowej, jak jest "niedożywiony"...


    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Może ktoś kto potrafi zrobi ankietę: przedłużam - nie przedłużam profilu płatnego.
    Ciekawe jaki będzie wynik.
    Ale przy takich stawkach, jak co 5 osoba przedłuży to na jeden ch... dla muratora wyjdzie.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    zrobiona....
    znajomych prosze o nieklikanie mojego linka, tam nic nie ma jest tylko licznik
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Pierwszy
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  16. #16

    Domyślnie

    Chociaż problem mnie nie dotyczy, to powiem krótko, TAK ODBYWA SIĘ ZARZYNANIE FORUM !!,zrobiliście coś, jak zarżnięcie kury znoszącej złote jajka...troszkę teorii : użytkownicy nie wykupują płatnych profili ( bo maja to w nosie, nie stać ich, z innych względów - niewłaściwe skreślić) co robi firma?? ( w sumie aż bym się ucieszył ) chce mieć zyski wiec zaczyna monitorować forum w celu zlikwidowania ukrytej reklamy czy postów reklamowych, następnie takie postepowanie doprowadza do paranoi że podanie firmy czy sklepu np agd Pcim Dolny 12 i nazwy towaru np sony xyz 65 jest uważane za reklamę, posty są kasowane i nikt nie wie o co chodzi... jadąc dalej, tacy użytkownicy przestają sie udzielać na forum ( bo nie mają interesu) temat zamiera... oglądalność forum spada.. użytkownicy przenoszą się na inne fora a FM dale cieszy się z wysokich stawek jestem jak najbardziej za zlikwidowaniem ukrytej reklamy... ale bez przesady nie takimi metodami !!! zresztą bardziej szanuję osoby które potrafią napisać że to i to sprzedają ,wykonują czy mają inny zarobek ,niż ukrytych sprzedawców czy naganiaczy..

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Na jednym z forów o ogrzewaniu, kilka miesięcy temu, jeden z nas podliczył: 30 % wpisów to reklama bez wykupienia płatnego profilu.

    Z Panią Martą korespondowałem - figa.
    Trochę zrozumienia znalazłem u admina, ale on nic nie może. Sorki, mam nadzieję, że nie jest to niedźwiedzia przysługa jak z QR. Moim skromnym zdaniem admin wie co go czeka. Śledzenie wszystkich wpisów w poszukiwaniu reklamy to robota dla Syzyfa.

    We wpisach płatnych nie zauważyłem bredni, których tyle przewija się w wielu poradach, dyskusjach /czasem nawet ostrych/.
    Ktoś, kto ma obok wpisu logo swojej firmy, 5 razy się zastanowi zanim coś napisze.

    Piotrek42 ma rację. Przy tej polityce, forum ograniczy się np. do stwierdzeń:
    - kocioł na ekogroszek jest lepszy
    - e..tam, lepszy jest na pellet
    - a ja jestem zadowolony ze śmieciucha
    - nie ma to jak PC
    - a mnie przekonuje piec kaflowy; przy nim wychowali się dziadkowie, rodzice, a moje dzieciństwo było piękne
    i na tym temat zostanie wyczerpany.
    Ciekawi mnie ile jest profili płatnych koncernów, firm handlowych o zasięgu ogólnopolskim i ugruntowanej pozycji.
    W temacie "Ogrzewanie" - ZERO.
    Przez przypadek znalazłem - Rockwool

    Zagłosowałem. Czekam na aktywność P. Marty.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    PS.
    Admin /?/ przygotował ankietę.
    Jest na początku tematu, przed pierwszym wpisem.
    Od razu widać wyniki głosowania

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie admin tylko ja
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nie admin tylko ja
    To jestem pod wrażeniem umiejętności.
    Podpadłem po raz drugi.
    Do trzech razy sztuka.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony