dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Czy przedłużysz płatny profil?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, przedłużam za 2000zł na następny rok

    1 2,13%
  • Nie, jest to zbyt wygórowana cena

    46 97,87%
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 225
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ten temat ma już ponad 600 wejść. Wpis każdego z nas /reklama!!!/ został przeczytany tyleż samo razy.
    Tylko co z tego?

    Nawiasem mówiąc, to jest jakiś licznik przekierowań z FM na stronę WWW, analogicznie do AdWords?
    Przekazując ogłoszeniodawcom takie dane Redakcja by uwiarygodniła zmiany cen.

    PS. Już nie mam reklamy. Piszę jako zwykły user.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-03-2013 o 07:22

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Ja w każdym razie nie wykupię ponownie
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #43
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    To ja mam pytanie do redakcji? CZY POTENCJALNYCH UŻYTKOWNIKÓW Z PŁATNYMI PROFILAMI BĘDZIECIE JAKOŚ CHRONIĆ??? Bo chciałbym sobie np kupić okna od jareko- ale wyczytałem na forum że inni użytkownicy forum polecają inną firmę (np tańszą ew szybszą) z pełnymi danymi tej firmy. pozniej będe sobie chciał wstawić kominek od -Kominki Piotr Batura ale znowu czytam na forum ze inni użytkownicy podają adresy firm które takie same lub podobne kominki sprzedają taniej... na koniec chciałbym sobie zapodać gaz z butli od -Centrumgaz albo nie... kupie tam gdzie inni polecają.. taniej wyjdzie..przykłady można mnożyć.. więc sie pytam czy będziecie monitorować forum pod kątem reklamy-autoreklamy-kryptoreklamy czy chcecie tak sobie.. pieniązki kasować za free???
    Tak, będziemy chronić, reagując jeszcze surowiej na wszystkie przypadki kryptoreklamy zwyłych użytkowników forum.

    Forumowicze z Płatnym Profilem są uprzywilejowani także dlatego, że nadal obowiązuje zasada, że forum służy do wymiany doświadczeń, a dane firmy pojawiają się niejako przy okazji. Nam zależy, by Forumowicz z Płatnym Profilem miał autorytet, status eksperta. A że przy okazji korzysta jego firma, to świetnie...




  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    sprawdzałem nie tylko na google analytics (gdzie na stronie wpisałem sobie kod i dokładnie wiem kto, ile, skąd itp do mnie na stronę zagląda), spojrzałem też na statystykę w home.pl (gdzie mam swoją stronę) i.... wejścia z FM to znikomy procent odwiedzin - u mnie króluje wyszukiwarka google ze słowami kluczowymi oraz AdWords.
    Podobnie jak Charlie - nie przedłużę bo dla mnie jest to inwestycja totalnie nieopłacalna, choćby z tego powodu, że logicznie myśląca osoba czytając wypowiedzi każdego z nas dobrze wie czym możemy się zajmować a przez priv spokojnie dowiedzieć się szczegółów można
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Tak, będziemy chronić, reagując jeszcze surowiej na wszystkie przypadki kryptoreklamy zwyłych użytkowników forum.
    Forumowicze z Płatnym Profilem są uprzywilejowani także dlatego, że nadal obowiązuje zasada, że forum służy do wymiany doświadczeń, a dane firmy pojawiają się niejako przy okazji. Nam zależy, by Forumowicz z Płatnym Profilem miał autorytet, status eksperta. A że przy okazji korzysta jego firma, to świetnie...
    Redakcjo, w sumie nam nic do tego jaką politykę prowadzicie i jaki macie w tym cel.
    Wyrażamy swoją dezaprobatę za to co się stało i ja już wiem, że płatnego profilu nie przedłużę.
    Jak możecie chronić skoro sama ideą Forum jest wymiana doświadczeń - i co? Iksiński napiszę - na mojej budowie sprawdziły się firmy ....... - wykasujecie taki post? Bez sensu - zamiast wymiany doświadczeń Forum stanie się tylko komercją.
    Status eksperta wykupiony za 2000 zeta rocznie - suuuuper, tylko kto zagwarantuje i zweryfikuje tą jakość takiego eksperta? Za kasę mamy się uwiarygodnić ?
    Był tu kiedyś płatny profil pewnego Inżyniera wypisującego takie bzdury na temat montażu okien, że wszyscy z nim walczyli aż w końcu go usunęliście - i co? Teraz wystarczy ze wyda 2000 i będzie nobilitowany ?
    Sorki, nie kupuję takiej argumentacji
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Tak, będziemy chronić, reagując jeszcze surowiej na wszystkie przypadki kryptoreklamy zwyłych użytkowników forum.

    Forumowicze z Płatnym Profilem są uprzywilejowani także dlatego, że nadal obowiązuje zasada, że forum służy do wymiany doświadczeń, a dane firmy pojawiają się niejako przy okazji. Nam zależy, by Forumowicz z Płatnym Profilem miał autorytet, status eksperta. A że przy okazji korzysta jego firma, to świetnie...






    Teraz przynajmniej mamy jasność. Autorytetu nie można kupować tanio...

    .

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Tak, będziemy chronić, reagując jeszcze surowiej na wszystkie przypadki kryptoreklamy zwyłych użytkowników forum.

    Forumowicze z Płatnym Profilem są uprzywilejowani także dlatego, że nadal obowiązuje zasada, że forum służy do wymiany doświadczeń, a dane firmy pojawiają się niejako przy okazji. Nam zależy, by Forumowicz z Płatnym Profilem miał autorytet, status eksperta. A że przy okazji korzysta jego firma, to świetnie...



    Np. taki wpis
    również moge polecić firme od wykończeń,którą sam reprezentuje.
    oczywiście możliwośc pokazania poprzednich prac na terenie trójmiasta/kościerzyna.

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Kominki Piotr Batura - czy ja wiem czy naiwne... jest to rzeczywista liczba przeklikniec z FM z moich postow.
    ja zdaje sobie sprawe z tego ze mnostwo osob to gapie, pytanie tylko czy adwords nie generuje wiecej takich bezwartosciowych dla nas, a kosztownych przeklikniec...
    wczoraj nawet szukajac jakis opisow do sklepu internetowego ktory robie, badz podpatrujac rozwiazania konkurencji kliknalem kilka linkow sponsorowanych przez adwords-a narazajac wlascicieli tych kampanii na jakies tam koszty.

    Jareko ma sporo racji, ludzie czytajacy nasze wpisy - moga szybko uzyskac info o nas piszac priva .

    Jendoczesnie nasuwa mi sie pytanie do Redakcji: co mozemy miec w podpisie? Kazdy ma prawo do 1 ogloszenia w dziale ogloszen - w zwiazku z powyzszym zalinkowanie do swojego ogloszenia na FM nie jest przekierowaniem na strone zewnetrzna.. to link wewnatrz forum... a przyniesie taki sam skutek jak platny profil mniej wiecej. No i drugie... czy placac 2/4/12k nasza wiedza wzrasta, doswiadczenie, autorytet... sami posluchajcie co napisaliscie...
    żenujące... na prawde żenujące... teraz wiedze mozna kupic w budowia.pl za kase...

    Ja mam wiekszy dylemat mnie ma to kosztowac 4k a nie 2... i nie ma gwarancji ze za rok nie bedzie kosztowac 20k... przy przedluzeniu.
    Jareko, podaj dane z home jezeli mozesz dotyczace przeklikniec z FM: ilosc/% za miesiac np.

    Zobaczymy ile platnych profili pojawi sie w najblizszym czasie... i po uplywie waznosci aktualnych profili platnych.
    Wydaje mi sie, ze tylko firmy producenckie beda mogly sobie na to pozwolic, nam malym i srednim pozostanie inna forma
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 10-03-2013 o 13:00
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #49
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Autorytet nie jest do kupienia z Płatnym Profilem - to oczywiste. To solidni forumowicze taki autorytet zyskują, są polecani - dobrze, jeśli dzięki Płatnemu Profilowi mają z tego profit.
    Jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i wnioski, jak Płatny Profil może pomóc w prowadzeniu biznesów.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    ...Jareko, podaj dane z home jezeli mozesz dotyczace przeklikniec z FM: ilosc/% za miesiac np....
    zgodnie z życzeniem - 1, 12% za ostatni miesiąc
    I powiem szczerze - jestem w szoku, myślałem że będzie tego 10-20%
    Przy takim ruchu z FM wydatek nawet 400 zetów jest bez sensu
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    dzieki jareko... ale ten 1,12% to z ilu... 1,12% ze 100tys to bylby fantastyczny wynik
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    LOL.... Redakcja zaglosowala w sondzie uzytkownik Redakcja nie ma platnego profilu a sie wypowiada Kazda sroczka swoj ogonek chwali zapraszamy zapraszamy w zwiazku z powyzszym do Budowia.pl na zakupy...
    Redakco.. Ty nie przedluzasz, kupujesz nowy profil wiec za 4000 lub za 12 000 .... Przeslac Ci oferte? mam na mailu....
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 10-03-2013 o 14:25
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    dzieki jareko... ale ten 1,12% to z ilu... 1,12% ze 100tys to bylby fantastyczny wynik
    marzec 2013:
    - wywołania - 67.988 - dziennie 7554
    - wejścia - 2.726 - dziennie 302
    - transfer danych - 187.537 kB dziennie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    LOL.... Redakcja zaglosowala w sondzie uzytkownik Redakcja nie ma platnego profilu a sie wypowiada Kazda sroczka swoj ogonek chwali
    Myślałem, że to Ty.

    Panowie liczycie przekierowania, nie skuteczność.
    Proponuję każdego dzwoniącego/piszącego pytać jak do Was trafił. Następnie nanieść to na zrealizowane inwestycje i dopiero wówczas oceniać skuteczność. Porównywać klienta pozyskanego z Forum z klientem pozyskanym z innych źródeł.
    [B]
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-03-2013 o 15:08

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    wejscia sa wazne a nie wywolania. tzn wywolania tez ale wazniejsze wejscia: skoro masz tylko 1,12% oznacza ze masz tylko 3,38 osoby dziennie z FM? ale to tez mala probka danych jest ....
    za luty bys podal

    Centrum gaz w wynikach sa osoby glosujace
    w Twoim QR jest chyba za duzo danych albo cos nie tak, moj telefon tego nie czyta
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 10-03-2013 o 15:39
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Autorytet nie jest do kupienia z Płatnym Profilem - to oczywiste. To solidni forumowicze taki autorytet zyskują, są polecani - dobrze, jeśli dzięki Płatnemu Profilowi mają z tego profit.
    Jesteśmy otwarci na Wasze oczekiwania i wnioski, jak Płatny Profil może pomóc w prowadzeniu biznesów.
    Ja za mały żuczek jestem, żeby was biznesu uczyć, ale odpowiem pewnie w imieniu kilku moich kolegów z działu KOMINKI. To wam powinno zależeć byśmy tam byli obecni i pisali!

  17. #57

    Domyślnie

    Żegnam się z Wami, tym razem już definitywnie.
    Senior Member ADMINISTRATOR FORUM poprosił mnie, abym wykupił Płatny Profil, bo - według niego - prowadzę na forum działalność reklamową.
    Ponieważ jestem osobą absolutnie fizyczną i nie mam firmy, w której koszty mógłbym wrzucić takie kupno - rezygnuję z obecności na forum. Tu już się więcej ode mnie nie nauczycie.
    Wpis jednego użytkownika.... nono grubo się robi...ale może to i lepiej?? teraz będzie wiadomo kto z czego chleb ma....

  18. #58
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Ja za mały żuczek jestem, żeby was biznesu uczyć, ale odpowiem pewnie w imieniu kilku moich kolegów z działu KOMINKI. To wam powinno zależeć byśmy tam byli obecni i pisali!
    Pisali dla fasonu???Pisali ,żeby pisać,czy wreszcie pisali aby z tego kasę mieć choćby to odbiegało od rzeczywistości.Nie zapominaj o ty Piotrku.???
    Zapłacisz Redakcji kaskę sprzedasz się w całej okazałości .a w eter pójdą brednie.Jest to zysk czy strata dla firm wykupujących płatny profil.???

    p,s
    Wiem ,że na to nie odpowiesz bo za krotki Bolek jezdeś

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotrek42 Zobacz post
    Wpis jednego użytkownika.... nono grubo się robi...ale może to i lepiej?? teraz będzie wiadomo kto z czego chleb ma....
    Hej, a kto to tak się żegna z nami?
    Bo nie mogę znaleźć tego wpisu.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  20. #60

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony