dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Mini - koparka Polexim

    Witam,

    widze, ze ktos juz zalozyl watek na temat poleximu - czuje sie lekuchno zawiedziony dzialenim rebaka. a ja wlasnie mialem sie pytac czy ktos z Was widzial, dotykal lub mial przyjemnosc cokolwiek zrobic za pomoca mini - koparki wlasnie poleximu http://www.polexim-online.pl/?prod=64
    Pachnie mi to ryzem, wyslalem do nich majla z prosba o wiecej zdjec - przyslali ale nie takie o jakie prosilem - pewnie nikomu sie $upy ruszyc nie chce i pstryknac tego o co prosi klient. Na pytania odnosnie silnika nie odpowiedzieli - czyli szajs, to samo pewnie pompa hydrauliczna.

    Mam do wykopania sporo metrow (przylacze wody 80m, poglebienie rowu, kanaliza, rury do ggwc itp) i tak pomyslalem, ze moze warto zakupic jakas mala kopareczke.
    Warto, nie warto? Szpadlem to sie zajade.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bercik3

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Konin
    Kod pocztowy
    62-510
    Posty
    2

    Domyślnie

    Szczerze odradzam zakup tej mini koparki od firmy polexim. Okaże się, że tak jak w rębaku większość części jest chińskich, zrobione wszystko z bardzo słabych i tandetnych materiałów, wszystko będzie się rozlatywać po kilku dniach pracy. Jeśli mini koparka jest tylko do własnego użytku radzę wynająć kogoś z własnym sprzętem, żeby wykonał tą robotę. pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony