dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 319 z 319
  1. #301

    Domyślnie

    woprz,
    bo my tu nawiązalismy do Twych słów o układach dobrosąsiedzkich a galoty i te inne rzeczy to przy okazji
    jeszcze parę miesięcy i znów przyjdzie czas jesiennych palenisk

  2. #302

    Domyślnie

    Cytat Napisał woprz
    być może to wyrwane z kontekstu ale z ostatnich kilku postów wyłania się następując wizja
    stringi, galoty, 70 letnia sąsiadka, smród, w samo południe i jakoś tak

    a tu chodzi o liście 1 raz w roku i grill..... co weekend

    hehehehehhehe

  3. #303

  4. #304

    Domyślnie

    woprz,
    rozpocząłęś już sezon grillowy?

  5. #305

    Domyślnie

    grillowo - ogniskowy
    zorganizowaliśmy na osiedlu sprzątanie lasu i oczywiście wieczorek integracyjno - zapoznawczy

  6. #306

    Domyślnie

    woprz,
    to porządek masz we krwi - ale tak to jest jak się ktos "sprzataniem" para na co dzień

  7. #307

    Domyślnie

    ja to wolę nazywać konserwacją powierzchni płaskich

  8. #308

    Domyślnie

    jak zwał tak zwał - ważne, że dobrze za to Ci płacą

  9. #309

    Domyślnie

    no tak w końcu z czegoś trzeba sponsorować międzynarodowy przemysł monopolowy

  10. #310

    Domyślnie

    liści do palenia niezbyt wiele ale jakby nie patrzeć sezon grillowy w rozkwicie.
    Zapraszam wszytkich malkontentów, upierdliwców, parówkowych skrytożerców, a przede wszytkim zapalonych adeptów sztuki organizacji świetnych imprez przy kiełbie z rusztu oraz browarze do kontynuacji tematu

  11. #311

    Domyślnie

    rozwój grillowania idzie z postepem i terraz zaczynamy wykwitne rzeczy na ruszt rzucać - karkóweczki, udka, rybka a nie tylko kiełba z browarem lkko schłodzonym

  12. #312

    Domyślnie

    ot i widzisz kultura spożycia w narodzie rośnie rośnie

    żeby tak jeszcze kultura sąsiada rosła jak należy, a nie, temu zapach opiekanego mięcha przeszkada dugiemu dym z ogniska a trzeciemu jeszcze odgłosy
    ludzie to jednak świnie są

  13. #313

    Domyślnie

    woprz,
    nie kazdy ma szczęście mieć Ciebie za sąsiada - wyrozumiałego i ustępliwego we wszystkim w imię dobrych stosunków sasiędzkich i nie tylko

  14. #314

    Domyślnie

    Odpady ogrodowe palę częściej niż 2 razy w roku, ale staram się to robić w chłodne, suche wieczory. Jest wtedy większa szansa, że dym pójdzie w górę a nie rozsnuje się jak mgła. Odnośnie palenia w piecach to np. w Szwecji nie wolno używać nawet węgla . Za to zakład mięsny tamże w 100k mieście czuć w promieniu 0,5 km i nikt się dziwi

  15. #315
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Witam miłośników grilowego i ogniskowego dymku .
    U nas sezon w pełni , ostatnio grilowaliśmy świeżo złowione pstrągi - niebo w gębie . Polecam też chudy boczuszek i kaszaneczkę .
    A do tego jakieś dobre zimne piwko i w razie upałów drink limonkowy ( chyba nazywa się to Caipiroska )

    Do miłego !

    Pozdrowionka - Maxtorka

  16. #316

    Domyślnie

    Sezon Grilowy rozpoczety czycze wszystkim smacznych kielbasek, udek,szaszlyków i innych specjalów no i zimnego piwka.

  17. #317

    Domyślnie

    własnie kończę budowę swojego grilla i mam taką propozycję może podzielmy się swoimi maszynami do grila ja postaram się w ciągu 2-3 dni dostarczyć zdjęcie swojego diabelskiego pieca

  18. #318

    Domyślnie

    ja na razie mam tylko przenośny grill a taki stały to w tym roku nie ma szans na realizację

  19. #319

    Domyślnie

    sadzę, że każdy ma prawo do robienia na swoim terenie tego co chce ale z uwględnieniem sąsiadów. Nie wydaje mi sie żeby dym palonych liści był trujący czy szkodliwy a przychodzi taki czas i pora że takie prace w odródkach sa i to ma swój urok

Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony