dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 102
  1. #61

    Domyślnie

    Nie widzę zdjęć . Coś się stało? U mnie w miejscu zdjęć jest komunikat - zdjęcie niedostępne! A wy widzicie??

  2. #62

  3. #63
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Nie wiem co się stało, że zdjęcia z fotosika nie są dostępne. Mam nadzieję, że to tylko przejściowa sytuacja

  4. #64
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Edytowałam posty i dodałam zdjęcia w inny sposób teraz już powinny być widoczne. A jak sfinalizujemy sprzedaż mieszkania to prace pójdą naprzód i co chwila będzie nowa sesja I hope so

  5. #65

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    Mam prośbę czy mogłabym prosić o zdjęcia kuchni od wewnątrz-chodzi mi o okno i ściany boczne i ma pytanie;dlaczego pani zdecydowała się na drugą 90(okno) w salonie?Czy teraz po wybudowaniu uważa pani że to jest trafna decyzja ?Czy bez tego okna pokój mógłby być ciemny? Czy po wyrównaniu ścian w salonie i jadalni zadaszony taras jest wystarczający?Bardzo proszę o odpowiedź.Pani dziennik jest dla nas cenny. My z mężem jesteśmy na etapie zmian w projekcie stąd tez nasze dylematy;jedno okno czy dwa, wyrównać ściany w pokoju i jadalni? Itd.
    Ps.I jak można to prosimy o zdjęcie łazienki i pokoi)))od wewnątrz

  6. #66

    Domyślnie

    Proszę wrzucać jak najwięcej zdjęć, najlepiej zbliżenia.Jak je oglądam to mnie to niesamowicie cieszy, przypuszczam że pozostałych zainteresowanych też. Piękny dom i projekt. Kibicujemy wam z całego serca, jesteście pierwsi i jest to o tyle trudne, że nie macie się na czy wzorować.Podziwiamy i trzymamy kciuki.
    Ostatnio edytowane przez fanny ; 27-10-2013 o 10:47

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No właśnie jesteśmy królikami, pewnie będziecie uczyć się na naszych błędach oby tych jak najmniej. Co do drugiego okna 90, hm wydaje mi się, że po prostu wizualnie lepiej to wygląda. Co do doświetlenia salonu na pewno też trochę daje, bo my wydłużyliśmy zadaszenie tarasu i z tych dwóch 270 jakoś dużo światła nie wpada. Taras zadaszony mamy 3mx8m. Co do zdjęć pewnie postaram się zrobić więcej szczegółowych po niedzieli. W sobotę dokończyli lanie posadzek więc już dostęp jest łatwiejszy. A i porządeczek generalny zrobiony bo wszystko wyniesione ze środka. Proszę o cierpliwość zdjęcia na pewno się ukażą

  8. #68
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    No to teraz będzie fotorelacja mało słów dużo zdjęć
    obiecana kuchnia widok na mini spiżarnię

    a tu ze spiżarni na okno

    i z przedpokoju


    sypialnia nr 1


    sypialnia nr 2


    sypialnia nr 3


    sypialnia zwana prasowalnią nr 4

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    reszta później bo pędzę do dentysty

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wróciłam
    więc pokój nad garażem




    moje pomieszczenie na pralkę


    no i mój skromny stryszek


    na szerokości dzikiego zwierza szt 4, wysokość jest większa niż 168 cm ale tylko do czasu jak ocieplimy strop, będzie styro 25cm. Jak kogoś będzie stać na ocieplenie połaci to pokaźny ten strych




    no i czas na niziutki garaż



  11. #71
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    za zdjęcia łazienek z góry przepraszam bo ta "wielka" przestrzeń nie pozwoliła uchwycić całego pomieszczenia

    mała łazienka z prysznicem


    dopiero na zdjęciu zobaczyłam, że kontakty są na gebericie więc do przesunięcia

    miejsce na prysznic ma być odpływ liniowy więc chwilowo bez posadzki


    i małe okienko 90x90



    łązienka "duża"
    widok na miejsce z umywalką po prawej wanna



    widok na bidet i wc



    no i okno



    tutaj widok na wiatrołap a raczej na drzwi z przedpokoju


  12. #72

    Domyślnie

    Domek już prawie skończony Gratulacje!! Wygląda świetnie. Drzwi wejściowe są idealne (co ta za firma i jaka jest ich cena jeśli to nie tajemnica?) W końcu będziecie mogli zająć się przyjemniejszymi czynnościami - wykończeniem Mam pytanko co to za rury w ścianie w sypialni nr 1? czy to sterownik od podłogówki, czy może od kominka jakieś "wnętrzności"? Pozdrawiam.

  13. #73
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Wykończeniówka to naprawdę ciężka sprawa miliony myśli, pomysłów i obawa czy to będzie ze sobą grało, a do tego jeszcze zmieścić się w budżecie Ta skrzynka w sypialni jest od podłogówki w planie ma być tam łoże małżeńskie więc nie będzie jej widać. Drzwi zewnętrzne to firma Wikęd wzór 12 z refleksem, cena hm szczerze to się pogubiłam. Najpierw zamówiliśmy bez świetlika razem z montażem kosztowały 2289, potem jednak zdecydowaliśmy się na przeszklenie boczne i dopłaciliśmy 3950. Więc tak naprawdę mamy drugie drzwi zapłacone, ale stoją w Oknoplaście tak jakby w komisie. Pan u którego zamawialiśmy przekonywał nas, że nie będzie problemu z szybkim opchnięciem tych drzwi. Tak naprawdę sezon na sprzedaż już się kończy więc mamy zamrożone dwa kółka, oby tylko do przyszłego roku

  14. #74

    Domyślnie

    kurczę chyba jednak lepsze jest takie rozwiązanie krokwi jak jest u Was... u nas są "w czubku" więc na środku pomieszczenia.... no nic - już po ptokach

    fajny kawał poddasza, miejsca na rupiecie aż nadto
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  15. #75

    Domyślnie

    Witaj balu!! Co tam słychać na budowie? Czy są jakieś postępy? Czekamy tutaj z niecierpliwością na kolejne wieści z waszego świeżutkiego domku.

  16. #76
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Póki co sprzedaliśmy mieszkanie i mamy misję żeby jak najwięcej zrobić zakupów by odzyskać część vatu. Na budowie pompa ciepła w końcu ruszyła i trzeba teraz ruszyć z zakończeniem budowy, żeby przepisać prąd na "niebudowlany" bo rachunki nas zjedzą. Wizualnie na razie nic się nie zmienia ale mam nadzieję, że to chwilowa sprawa, myślę że po nowym roku ruszą prace.

  17. #77

    Domyślnie

    Jak tam prace budowlane? Coś tutaj ucichło...

  18. #78

    Domyślnie

    Witam
    Jak wasza driada ? Jest szansa na kolejne zdjęcia z postępów na budowie ? Mieszkacie już ?

  19. #79
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar balu3939
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Lubelskie
    Posty
    57
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam po bardzo długiej przerwie. Tak "krótko" mnie nie było że w międzyczasie rodzinka się powiększyła Szansy na kolejne zdjęcia na budowie nie ma bo budowy już nie ma. Od kwietnia legalnie mieszkamy Jeszcze sporo rzeczy nie jest na 100% ale powoli do przodu z każdym miesiącem coś przybywa. Kilka zdjęć z realizacji naszych marzeń

    Pokój dzienny w świątecznej odsłonie




    moje królestwo







    mała łazienka z prysznicem





    i przedpokój



    pokój czterolatki



    niektóre meble i akcesoria są w spadku po starym mieszkaniu mam nadzieję że sukcesywnie będę się ich pozbywać

  20. #80

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony