dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    1aaalicja

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3

    Domyślnie Własne miejsce do spania

    Witam wszystkich-
    proszę o pomoc w znalezieniu miejsca na maleńką sypialnę, a właściwie miejsca na sam materac o wymiarach 140x200. Mniejsze pokoje już zarezerwowały dzieciaki, więc my musimy poszukać miejsca w salonie. Mam już dosyć spania na rozkładanej sofie!!! W nowym mieszkaniu (blok w trakcie budowy) chciałabym mieć kącik sypialny. Plan mieszkania w załączeniu. Czy ktoś ma jakiś pomysł, czy da się to zrobić???Załącznik 179485

  2. #2

    Domyślnie

    proponuję w taki sposób:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	67,6 KB
ID:	179516  

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    1aaalicja

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź, też rozważałam to miejse, z tym, że bardziej myślałam o wydzieleniu samego materaca ułożonego na stelażu (może paletach?) panelami przesuwnymi, chciałam pozostawić możliwie jak największą przestrzeń w salonie. Chodzi mi też po głowie podest otwierany od góry, w nim ukryty materac, w ciągu dnia na podeście można położyć poduszki (marokańskie?) i wykorzystywać jako kąt do przesiadywania, a może kuchnia na podeście i łóżko wysuwane spod spodu .... Co sądzicie o takich rozwiązaniach, czy to jest praktyczne? Może ktoś ma takie "coś" u siebie w domu?

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    1aaalicja

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    3

    Domyślnie

    Przyszedł mi do głowy jeszcze taki pomysł na umieszczenie łóżka. Co o tym sądzicie? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan 1.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	179787 (niestety, plastycznie nie jestem uzdolniona)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony