dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Jyndza
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie 3 w 1 czy każde osobno - kuchnia jadalnia i salon. Proszę o pomoc.

    Witam

    Czytam to forum już od dłuższego czasu i wiem, że jest tu wiele ludzi z głową pełną fantastycznych pomysłów i ja właśnie do Was w tej sprawie.
    Potrzebuje rady i pomocy w rozplanowaniu kuchni z salonem, łazienki i sypialni.
    Mieliśmy robić ogrzewanie centralne z kaloryferami, ale plan poszedł w innym kierunku i będziemy robić ogrzewanie podłogowe w całym domu, a ja nie wiem jak ustawić meble w kuchni, co gdzie w łazience i czy zamurować okno w sypialni.
    Ale może po kolei.
    Kuchnia z salonem, a może bardziej kuchnia, jadalni i salon.
    Według projektu ma też być spiżarka, a kuchnia w jednym ciągu na całej ścianie, tylko jakoś to do mnie nie przemawia i nie podoba mi się kuchnia na całej długości ściany.

    Nie wiem czy zostawić spiżarkę w tym miejscu czy przenieść do rogu w kuchni, czy może zlikwidować i zrobić coś a'la szafa zabudowana, chodzi o to gdzie w razie likwidacji spiżarki postawić zamrażalką i niepotrzebne na co dzień sprzęty. Nie wiem też czy robić ściankę z kuchni do jadalni, czy może taką pół ściankę 150 cm wys, nie wiem po prostu nie ma pomysłu, a możne mam ich za wiele już sama się w tym gubię.
    Proszę pomóżcie.

    plan
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan nowy.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	182472  

  2. #2

    Domyślnie

    proponuję w taki sposób
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan nowy.jpg
Wyświetleń:	107
Rozmiar:	66,3 KB
ID:	182511  

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Jyndza
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo fajny pomysł z tym jednym wejściem.
    Zastanawiam się jeszcze nad kuchnią: czy to dobrze tak odsłaniać całą kuchnię?, a może lepiej co nieco przysłonić ?.

  4. #4

    Domyślnie

    jeżeli ma być kuchnia zamknięta, proponuję tak:
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plan2.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	66,5 KB
ID:	182524  

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Jyndza
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    I już po szczęściu, niestety wg mojego męża nie możemy zlikwidować tej ściany i zrobić wejścia, ponieważ to jest ściana nośna.

  6. #6

    Domyślnie

    Wejście do kuchni jest wygodne przy wnoszeniu zakupów,dlatego ja bym nic tu nie zmieniła i zrobiła tak:
    .
    Kosztem spiżarki i wejścia można w ten sposób:

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Jyndza
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    4

    Domyślnie

    Pierwsze rozwiązanie jest takie jak w projekcie, a ja nie chciałabym kuchni w jednym ciągu na całej długości ściany, natomiast jeżeli chodzi o drugie rozwiązanie z likwidacją spiżarki to gdzie w razie potrzeby wstawić zamrażarkę i resztę sprzętów ?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony