dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Pomóżcie mi bo oszaleje niedługo!
    Napisze w czym problem : 17 stycznia otrzymałam WZ , zgodnie z prawem są one prawomocne ze ,,stempelkiem,,że zwrotki wróciły sąsiedzi nie wniesli protestu(w moim przypadku nikt nic nie wniesie):)
    Ponieważ wiedziałamjak u mnie działa poczta i ile się czeka na takie zwrotki postanowiłam że złoże wniosek o wydanie Pozwolenia na budowę bez tego stempelka, a nuż się nie dopatrzą ! a w międzyczasie jak zwrotki wrócą to uzupełnie im wniosek o tą pieczątkę. No i czekam,czekam i do dziś doczekać się nie mogę zwrotek do dziś nie ma !!!!! Gościu w gminie dopatrzył się braku pieczątki i prosił o uzupełnienie wniosku o nią (mam mu pokazać w przyszłym tygodniu). Na zwrotki dalej czekam , facet który prowadził moją sprawę WZ napisał już reklamację z półtora tygodnia temu na pocztę ale Bóg jeden raczy wiedziec ile ja będę czekała!?
    Co ja mam teraz robić?
    Jak przez tydzień nie wróci ta zwrotka i ja nie pokaże podpisu na WZ to odwalą mój wniosek o wydanie pozwolenia na budowę?
    Czy to jest moja wina że na poczcie jest pieprznik i im zginęło?! dlaczego ja mam za to cierpieć? Mnie się terminy na głowę walą , budowę mam zaczynać w połowie kwietnia , majstrzy umówieni, ludzie poratujcie? może spotkaliście się z taką sytuacją i wiecie co poradzić? może napisać jakies pismo do gminy że to nie z mojej winy żeby wniosek o pozwolenie rozpatrywali a ja im stermpelek dołącze, przecież wiadomo że jakby ktoś z sąsiadów złożył odwołanie to już by to dawno zrobił!
    wiem napewno że po otrzymaniu pozwolenia biorę na własny koszt firmę kurierską żeby dostarczyła ludziom listy, słyszałam że tak można :)
    Co robić?

  2. #42

    Domyślnie

    Napisz wniosek o zawieszenie postępowania w sprawie pozw. na budowę.
    To jedyna rzecz, którą możesz zrobić aby zaoszczędzić na czasie.
    Inne pomysły są skazane na porażkę.

  3. #43

    Domyślnie

    Dzięki Aniu tylko co mi da to da? nie bardzo się jeszcze w tym łapie:)

  4. #44

    Domyślnie

    Że dni które już zleciały będą się wliczać do ustawowego terminu 65 dni na wydanie decyzji, a z nowym wnioskiem liczyłoby się od początku

  5. #45

    Domyślnie droga

    witam.
    jestem rzadkim użytkownikiem forum ale borykam się z problemem z, którym nie mogę sobie poradzić. mienowicie jestem szczęsliwym "nowo wybudowanym", mieszkam od sierpnia 2007 w nowym domu. droga, którą dojeżdżam nie została przejęta przez gminę. mam służebność użytkowania. i tu pojawia się kłopot. droga polna zamieniła się w błotną. przejście po niej jest wyzwaniem, przejazd samochodem to sport extremalny. ale nie jest wcale tak śmiesznie bo mam problem z wywozem nieczystości z szamba. samochód po prostu nie może wjechać. do tej pory nie było tragicznie bo trochę przymroziło ale właśnie "lody puszczają" i zrobiła się katastrofa. napisałem do gminy. odpisali, że ble, ble, ble są w trakcie przejmowania. odpisałem, że skoro zgodnie z planem zagospodarowania zostałem zmuszony do zamontowania szamba, a nie przydomowej oczyszczalni tak jak chciałem, to gmina ma obowiązek umożliwić mi korzystanie z niego. odpowiedzi jeszcze nie dostałem ale spodziewam się jaka będzie.
    czy ktoś spotkał się już z podobnym problemem?
    czy wiecie gdzie mogę znaleźć informacje na temat obowiązków gminy względem takich spraw?
    będę wdzięczny za pomoc
    damy radę

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony