dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Falcao

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-205
    Posty
    7

    Domyślnie Problem z folią wstępnego krycia.

    Witam. Mam problem gdyż ocieplam poddasze starszego budynku, którego dach pokryty jest blacha trapezową która przytwierdzona jest do łat i brakuje foli wstępnego krycia, która mam zamiar poprowadzić przyczepiając ją od wewnętrznej strony do łat w celu zabezpieczenia wełny mineralnej przed skraplanie się wody i tutaj rodzi się mój problem gdyż po wyprowadzeniu tej foli po łatach po za mur budynku nie wiem co dalej gdyż montaż rynien nie pozwoli mi na to żeby folia kończyła się nad korytkiem rynnowym czy folie wywinąć po prostu miedzy ścianę a ociepleni styropianowe i skraplająca woda będzie ściekać ale nie wiem czy to nie zaszkodzi ścianie lub też wypuścić po za ocieplenie ściany ale wtedy wykonanie podbitki nie będzie możliwe, proszę o pomoc. Dziękuje z góry za odpowiedz.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jan P.

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brwinów Milanówek 506391113
    Posty
    2.475

    Domyślnie

    Wałkowaliśmy to kilka razy. Nie ma możliwości prawidłowo położyć folię bez zdejmowania pokrycia. Jan.
    Po mnie nie ma poprawek

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Lepiej jak nie dasz folii. Ewentualny kondensat spłynie po spodzie blachy. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Falcao

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-205
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziękuje za informacje, to że nie wykonam tego prawidło to wiedziałem dlatego zadałem pytanie na forum jak z tego wybrnąć i tak jak kolega Andrzej proponuje na razie nie dam foli wstępnego krycia może nic się nie stanie przez te parę miesięcy gdyż na jesień będę wymieniał wszystkie mocowania blachy która przybita jest na gwoździe i wielu miejscach zacieka na krokwie. to przy okazji dołożę trochę pracy i zdejmę blachę i dam folię.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony