dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Grys na podjazd

    Witam

    Zamierzam utwardzić i wysypać grysem ok. 350 m2 podjazdu. Jakiej grubości warstwy dać żeby się to nie rozjeżdżało. Co na obrzeża. Jaki grys proponujecie. Mam nadzieję że wyjdzie taniej niż kostka.

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie utwardzenie podjazdu

    Cytat Napisał laparia Zobacz post
    Witam

    Zamierzam utwardzić i wysypać grysem ok. 350 m2 podjazdu. Jakiej grubości warstwy dać żeby się to nie rozjeżdżało. Co na obrzeża. Jaki grys proponujecie. Mam nadzieję że wyjdzie taniej niż kostka.

    pozdrawiam
    Również zamierzam utwardzić podjazd o powierzchni 320 m2. W zasadzie podjazd mam już utwardzony tj. wybraną ziemię na głębokość ok 1 m i wsypany żółty kliniec oraz żużel pohałdowy. Obrzeża wykonano z krawężników. Teraz planuję wysypać warstwę ok. 5 cm jakimś kamieniem oczywiście nie drogim. Bardzo podoba mi się grys granitowy, ale nie stać mnie na niego tona ok. 200 zł, więc planuję wysypać klińcem w kolorze szarym tona ok. 45 zł brutto. z tego co mi wiadomo na ok. 15 m2 wystarczy jedna tona kamienia. Zobaczymy jak wyjdzie
    m_beata

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał m_beata Zobacz post
    Również zamierzam utwardzić podjazd o powierzchni 320 m2. W zasadzie podjazd mam już utwardzony tj. wybraną ziemię na głębokość ok 1 m i wsypany żółty kliniec oraz żużel pohałdowy. Obrzeża wykonano z krawężników. Teraz planuję wysypać warstwę ok. 5 cm jakimś kamieniem oczywiście nie drogim. Bardzo podoba mi się grys granitowy, ale nie stać mnie na niego tona ok. 200 zł, więc planuję wysypać klińcem w kolorze szarym tona ok. 45 zł brutto. z tego co mi wiadomo na ok. 15 m2 wystarczy jedna tona kamienia. Zobaczymy jak wyjdzie
    Naprawdę kopaliście na głębokość JEDNEGO METRA??? NIE WIERZĘ Po prostu nie wierzę...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał m_beata Zobacz post
    Bardzo podoba mi się grys granitowy, ale nie stać mnie na niego tona ok. 200 zł,
    200zł/1t !!! szok !!! w zeszłym roku kupiłem kruszywo płukane 8-16 w okolicach 40zł/1t
    Tu nie było reklamy, tylko informacja że mój nick to "kamieniarz"



    .

  5. #5

    Domyślnie

    Grys granitowy potrafi być dość kosztowny rzeczywiści szkoda trochę kasy na to żeby robić z niego podjazd ale np świetnie się nadaje do wysypania wąskich ścieżek w ogrodzie lub w jakiejś ozdobnej formie wysypanych skalniaków czy tym podobnych. 200zł za 1t to rzeczywiście zabójcza cena ale jak poszukasz dobrego producenta albo weźmiesz grys granitowy http://www.cemex.pl/kruszywa-budowlane.aspx prosto z żwirowni takiej jak ta to jest taniej.
    Ostatnio edytowane przez romario2 ; 22-09-2017 o 13:05

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony