dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Jak klasc glazure na sciane

    ...czy w jednej plaszczyznie z plaszczyzna sciany (tynku) - wtedy powierzchnia sciany pod plytki powinna byc odpowienio wklesla w stosunku do pozostalej czesci sciany, co nalezaloby uwzglenic przy kladzeniu tynku wewn.) czy tez nie rownac tych 2 plaszczyzn - wtedy na laczeniu plytek z gorna czescia sciany powstanie uskok, ktory sie wykancza listwa? Co jest bardziej praktyczne i powszechniej stosowane? Jakie sa za i przeciw tych 2 sposobow kladzenia plytek?
    dzieki za pomoc i pozdrawiam
    tomek_2

  2. #2

    Domyślnie

    sorry jesli pytanie zbyt trywialne, wdzieczny bede jednak za pomoc jesli to juz przerabialiscie

  3. #3

    Domyślnie

    sorry jesli pytanie zbyt trywialne, wdzieczny bede jednak za pomoc jesli to juz przerabialiscie

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się bardziej podoba bez uskoku i w mieszkaniu jak robiłam kafelki bardzo wysoko powiedzmy ze 20cm do sufitu to kazałam wyrównać gładzią gipsową.
    Jeżeli kafelki robisz dużo niższe lub nie wszędzie to można się zastanowić co wybrać, ale listwy nie są zbyt piękne.

  5. #5

    Domyślnie

    U nas w lazience bedzie dosc gruby gres polozony do 120. Powyzej kafli scianę wyrównujemy tynkiem (nie chcę wprowadzać w błąd ale chyba Goldbandem). Mieliśmy do wyboru listwę albo tynk i wybraliśmy tynk. Myślę, że wyglada to ładniej (chociaż przyznaję, że rozwiązania z listwa jeszcze nie widzialam) a do tego kurz nie ma sie gdzie zbierać.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony