dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Koszt robocizny stropu w domu ALA II z Archipelagu

    • Bardzo prosze , podajcie mi koszt stropu - pow 120 m2-Teriva + wieniec.
      Wykonawca podal mi 8000,- ale to mi sie nie podoba.

  2. #2

    Domyślnie

    Mój wykonawca strop 130m2 wycenił na 4tyszł z wieńcem,ale byli i tacy co chcieli 8tys i 9,9tys).Cóż stropów mam trzy....K

  3. #3

    Domyślnie

    nie daj sie naciągnąc na takie koszta!! przygotowanie, rozłożenie, dozbrojenie i ułożenie mieszanki betonowej to okoł 4-5 dni roboczych.
    koszt powinien wyniesc 4-5 tys przynajmnie ja bym tyle sobie zazyczył
    wiesz w sumie to nie jestem do konca pewien czy chodzi ci o wykonanie przefabrykatów, czy wykonanie strobu na budynku
    42 lata na ryku budowlanym!! najpierw ojciec, teraz syn

  4. #4

    Domyślnie

    bryq Skoro masz takie doświadczenie w tej branży powiedz ile może kosztować krycie papą z kontrłatami dachu kopertowego o powierzchni około 240 m2, z trzema facjatami? Może podasz cenę za metr kwadratowy? Martin
    Pozdrowienia

  5. #5

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, że takie wstępne krycie chcę zrobić przed położeniem blachodachówki, a cały dach jest odeskowany. Odpisz jeszcze, czy wg Ciebie taki dach tylko ze wstępnym kryciem ma prawo cieknąć? Czy mogę go zostawić na dwa trzy lata?
    Pozdrowienia

  6. #6

    Domyślnie

    te pieniądze za strop to sama robocizna, czy razem z materiałem, bo coś dużo mi sie wydaje.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    To koszt tylko robocizny !
    Ale juz sie dogadalismy , ze wezma te 8 tys. ale juz za calosc - tj. tez za trzeci wieniec. Bo niestety wiencow tez mamy k..a trzy ! A wlasnie sie dowiedzielismy, ze mogly byc ( po drobnych przerobkach ) tylko dwa. - a to jest ok. 4 tys. ( za beton i stal na zbrojenie ) w kieszeni.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony