dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 10
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 195

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Serdecznie Witam!
    Dopiero teraz zauważyłam, że jesteśmy na podobnym etapie. U nas co prawda wylewki zrobione, instalacje są, tylko pieca brakuje no i teraz robimy ocieplenie...później już "tylko" wykańczanie.
    Serdecznie pozdrawiam i będę obserwować postępy

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Wszystkie piekne i przyszle prace rowniez robia wrazenie

    Bede czekala az powrocisz i zasypiesz nas tutaj zdjeciami

    wiem jak to jest z brakiem czasu... ja poki co mam go bo zwolnilam sie z pracy ale juz dzisiaj wyslalam cv do innej wiec kto wie... byc moze niedlugo tez nie bede w stanie klikac na forum.

    Trzymam &&&& za wszystko i do nastepnego klikniecia
    Hej, jak postępy w sprawie pracy? Znalazłaś coś?
    Dzięki za kciuki bardzo się przydadzą




    Cytat Napisał nita83 Zobacz post
    wow wow i jeszcze raz wow
    powodzenie i czekam z niecierpliwoscią na fotki wykonczonego domku
    Cytat Napisał msdracula Zobacz post
    Pięknie i to bardzo!!!! grzejnik robi wrażenie
    czekamy na szybki powrót!!!!

    Dzięki dziewczynki oczywiście, że się pochwalę tylko sama nie wiem co wyjdzie z tych moich wnętrz




    Cytat Napisał magdalenawaw Zobacz post
    Serdecznie Witam!
    Dopiero teraz zauważyłam, że jesteśmy na podobnym etapie. U nas co prawda wylewki zrobione, instalacje są, tylko pieca brakuje no i teraz robimy ocieplenie...później już "tylko" wykańczanie.
    Serdecznie pozdrawiam i będę obserwować postępy
    Witam Cię fajnie, że jesteśmy na podobnym etapie Wiesz, ja to się boję tego wykańczania, bo nie wiem kto się pierwszy wykończy? Nasz dom czy my? Serdecznie zapraszam i oczywiście mam nadzieję, że Ty też pochwalisz się swoimi postępami






    A my cały czas dogrywamy terminy i lada chwila coś zacznie się dziać.


  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Ostatni wpis jeszcze z września? No cóż…… Musiałam zrobić sobie przerwę, ale tylko na forum w domu cały czas działamy.
    Postaram się nadrobić moje zaległości i napisze co działo się i dzieje, chociaż nie wiem czy tu jeszcze ktoś zajrzy?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Zagladam i czekam

  5. #5

    Domyślnie

    Dawaj, dawaj, ja też czekam

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Tak jak pisałam, we wrześniu mieliśmy już prawie wszystko dograne i czekaliśmy na pierwszą ekipę

    Bez szczegółów, bo ich nie pamiętam, tak ogólnikowo, żeby się nie rozpisywać: na poddaszu dołożyliśmy kilka okien, żeby było już na przyszłość, rozprowadziliśmy hydraulikę - na poddaszu, potem ocieplenie stropu, posadzka na poddaszu i ocieplenie dachu. Zamontowaliśmy rolety w oknach, drzwi zewnętrzne. Ociepliliśmy dom, ale na razie mamy tylko grunt i kolor tymczasowy, elewację zostawiliśmy na koniec aż zrobimy tarasy, kostkę i uporamy się z terenem wokół domu.

    Mam taki bałagan w zdjęciach, że sama nie wiem gdzie co jest Kilka fotek, które udało mi się wyszperać

    Pianowanie







    Poddasze gotowe do zabudowy KG







    Ocieplenie, kolor tymczasowy






  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    O jak miło, cieszę się, że ktoś tu zerka
    Oki, w takim razie zabieram się za pisanie

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Oprócz tego zrobiliśmy jeszcze wiele innych drobniejszych rzeczy, nie obyło się bez przeróbek, przekuwania ścian, zmieniania pewnych rzeczy. O mało co i już byliśmy gotowi wyburzyć pół stropu żeby zmienić układ schodów – zostawiliśmy jednak tak jak jest i mamy nadzieję, że uda się zmienić te schody bez takich drastycznych zabiegów jak rozwalanie stropu

    W listopadzie byliśmy umówieni na układanie płytek, niestety wszystko się lekko poprzeciągało i prace skończyły się w połowie grudnia czyli prawie przed świętami. Termin nam przepadł a płytkarz, który miał u nas układać najbliższy wolny termin miał dopiero w czerwcu. No porażka. Ale ten termin ustaliłam w lipcu, nie mieliśmy wtedy pojęcia, że dojdzie kilka dodatkowych rzeczy i wszystko się przeciągnie.

    Heh…. zawsze kiedy robimy plany na przyszłość, jak zwykle zaskakuje nas teraźniejszość. Norma …… Dlatego postanowiliśmy na chwilę zapomnieć o budowie i zaczęliśmy przygotowania do świąt.


    Po świętach zaczęliśmy szukać nowego płytkarza, zależało nam na kimś solidnym a nie pierwszym lepszym z łapanki dlatego nie było łatwo. Na szczęście udało się znaleźliśmy świetnego fachowca i dzięki temu, że jakaś budowa wypadła mu z grafiku cudem wcisnął nas. No, musieliśmy troooochę na niego poczekać ale się opłacało

    Tym sposobem dobrnęłam do teraźniejszości

    Jutro uporządkuje fotki i wkleję zdjęcia


  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    pięknie też czekam na więcej zdjęć

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Przekuwanie scian znam to z wlasnego doswiadczenia... ja jeszcze jedna bede burzyc...
    aaa i u mnie powstala jedna nowa

    Kolor tymczasowy ale jak sie pieknie prezentuje

    Z obsunieciem prac sie nie martw... na pocieszenie dodam, ze mam to samo buuuu...

    czekam na partie zdjec

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Przekuwanie scian znam to z wlasnego doswiadczenia... ja jeszcze jedna bede burzyc...
    aaa i u mnie powstala jedna nowa

    Kolor tymczasowy ale jak sie pieknie prezentuje

    Z obsunieciem prac sie nie martw... na pocieszenie dodam, ze mam to samo buuuu...

    czekam na partie zdjec

    No to wychodzi na to, że żeby wybudować dom trzeba trochę rzeczy wyburzyć U nas akurat dzisiaj wyszła kolejna sprawa. Trzeba rozkuwać ścianę i przenosić rurki od wody i jak dobrze pójdzie to też trzeba będzie jedną ścianę dołożyć

    A Wy dlaczego wyburzacie?

    Kolor faktycznie wygląda nieźle, ale miał być dużo jaśniejszy, nie wiem dlaczego wyszedł taki? Dobrze, że to tylko na chwilę, docelowy będzie bardzo jasny- piaskowy.

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    W końcu uporałam się z fotkami

    Wszystko jeszcze brudne, zakurzone ale niestety trudno utrzymać porządek jak się ciągle kurzy i pyli


    Łazienka - duża, w czwartek zaczną układać się płytki




    Pralnia






    Łazienka - mała, przy sypialni






  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    No i zaczątek naszej kuchni jutro mają zamontować fronty i resztę sprzętu




  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    U nas wyburzalismy z naszego widzimisie
    byla sciana w salonie a za nia sypialnia... ale zeby moc miec duzy stol w jadalni i nie potykac sie o kanape obok to sciane usunelismy i tam w pokoju w glebi zamiast sypialni bedzie kacik wypoczynkowy z tv, tzw mini salon

    za to na poddaszu na korytarzu postawilismy scianki dzialowe, zeby miec jakis schowek.

    Teraz czeka nas burzenie scianki przy spizarce, zeby moc zrobic wieksza wysoka zabudowe w kuchni
    a najlepsze to fakt, ze tynki juz byly polozone...



    My mamy jasna elewacje z wstawkami drewna

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    U nas wyburzalismy z naszego widzimisie
    byla sciana w salonie a za nia sypialnia... ale zeby moc miec duzy stol w jadalni i nie potykac sie o kanape obok to sciane usunelismy i tam w pokoju w glebi zamiast sypialni bedzie kacik wypoczynkowy z tv, tzw mini salon

    za to na poddaszu na korytarzu postawilismy scianki dzialowe, zeby miec jakis schowek.
    Lepiej zrobić trochę bałaganu teraz niż później narzekać (ja to sobie ciągle tak powtarzam i dzięki temu jakoś znoszę te przeróbki)

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Teraz czeka nas burzenie scianki przy spizarce, zeby moc zrobic wieksza wysoka zabudowe w kuchni
    a najlepsze to fakt, ze tynki juz byly polozone...
    To u nas jest odwrotnie w spiżarni będziemy stawiać ściankę. Na początku miała być zabudowa z płyty meblowej ale mąż stwierdził, że trzeba spiżarnię trochę zaizolować tylko u nas spiżarnia jest obok garażu więc nie będzie tak źle



    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    My mamy jasna elewacje z wstawkami drewna
    No to na pewno pięknie wygląda. Bardzo podobają mi się takie elewacje z drewnem

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Przedpokój





    Płytki w kuchni i jadalni




    Zabudowa w kuchni, gotowa- czeka na meble


  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    O cholera! ale tempo pracy
    na zdjeciach tak super to wyglada

    wiesz ze uklad kuchni mamy taki sam...tzn tylko zamienic stronami miejsce zabudowy i plyty z mini wyspa

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    Przepiękne łazienki i jakie duże.

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Kuchnia już jest zamontowana Czekamy jeszcze tylko na jeden front, bo będziemy mieć dwie opcje i trzeba było domówić większy front

    Wczoraj zamówiłam parapety z aglomarmuru - białe do części dziennej a w sypialniach delikatny odcień beżu.

    Dzisiaj jadę zamówić blat, tylko mam problem ze zlewozmywakiem. Nie wiem czy dać podwieszany, czy taki montowany na blacie - jedna komora i ociekacz? Nie wiem czy lepszy będzie z fragranitu czy ze stali nierdzewnej. Nasz fachowiec od płytek proponuje żeby dać jednokomorowy ze stali nierdzewnej (podwieszany) i do tego ociekacz wyfrezowany w blacie?


    Może ktoś coś doradzi?

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar goshia7
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    483

    Domyślnie

    Wrzucam zdjęcie kuchni, oczywiście jeszcze nie skończona




    Dzisiaj kupiłam zlew, długo zastanawiałam się jaki wybrać w końcu zdecydowałam się na taki będzie wyglądał tak:




    Jeszcze trzeba wybrać okap i coś na ścianę Nie wiem na co się zdecydować. Oglądałam dzisiaj szkło - białe i szare. Może jak już będzie blat zamontowany to będzie łatwiej dobrać

Strona 5 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony