dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    .......deseczki mają i trenują, trenują.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  2. #22

    Domyślnie

    zumurud - czy Ty mówisz o tej deseczce, którą trzeba rozwalić - którą KOBIETA powinna rozwalić, żeby samej sobie pokazać, że może? Był kiedyś taki artykuł, w zasadzie akcja w Wysokich Obcasach GW - czy to o to chodzi?

  3. #23

    Domyślnie

    Uśmiałam się do łez, effendiego wymieniać nie zamierzam, a co do akcji Wysokich Obcasów, to nie tyle akcja, ile kurs Wen do. Trwało to dwa dni, myślałam że deseczka będzie na koniec, a to od tego się zaczęło - szczęka mi opadła, ale przecież nie będę się cofać rakiem - no i rozwaliłam, z bojowym okrzykiem. Było bardzo fajnie, przez dwa dni trenowałyśmy rózne ciosy, tudzież różne sytuacje, typu co robić jak ci się wydaje, że coś jest nieklawo, że ktoś się czai albo lezie za tobą. Kiedy zwiewać, a jak się trzeba bronić, to jak, żeby maksymalnie zaszkodzić. Szczególnym uznaniem trenerek cieszyły się wysokie obcasy - to naprawdę mordercza broń.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Effendi, chowaj wszystkie wysonie obcasy pod klucz, to, że zumurud nie zamierza cię wymieniać, to wcale nie snaczy, że testy się skończą na deseczce.
    Skąd wiesz, gdzie taki obcas może trafić .
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    achaa, są takie kursy na których babki rozładowują stres przez łamanie deseczek, myślę, że to pomaga, adrenalina, emocje...

    swoją drogą historia wspomina takie kobiety co to swoim siedzeniem garść orzechów rozłupywały
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony