dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Problem z brodzikiem

    witam
    '
    mam taki problem zamontowałem brodzik o zalaniu go woda okazało się ze woda nie spływa sprawdzam rure fi 50 a na kolanku zapchane zaprawa posadzkową jak mi robili wylewkę musiało im coś tam wlecieć przepchałem to woda spływa już lepiej ale po podłączeniu pralki woda z pralki wraca do brodzika i z brodzika bardzo wolno spływa woda co może być nie tak

  2. #2

    Domyślnie

    większa ilość zaprawy w rurach, bierz tych ekspertów niech czyszczą całą kanalizację a jak się nie da to wymiana na nową
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kajmanxxl Zobacz post
    większa ilość zaprawy w rurach, bierz tych ekspertów niech czyszczą całą kanalizację a jak się nie da to wymiana na nową
    zawołam ich i jak im udowodnię że to oni będą się wypierać że to np płytkarze a po za tym nie moge sobie pozwolić na wymiany kanalizacji bo mam już płytki podłogówkę i całe wyposarzenie w łazience bo już mieszkam w domku

  4. #4

    Domyślnie

    to musisz wymyśleć jakiś sposób na bezinwazyjne rozbijanie zaprawy w rurach, może skontaktuj się z jakimś lekarzem to powie Ci jak rozbija się kamienie nerkowe, w hydraulice niestety takie techniki nie są znane
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  5. #5

    Domyślnie

    kur... zrobiłem zdjęcie w łazience na pietrze i patrze a tam to samo też zapchane

  6. #6

    Domyślnie

    nowy domek i na początku remont kanalizacji współczucia rób zdjęcia zbieraj dowody bo tych co są winni będziesz musiał do sądu zawlec koszty jakie poniesiesz będą potężne
    dom szkieletowy 106mpu, 35cm styropianu i wełny, GWC żwirowe 30m3 , ogrzewanie nadmuchowe płaszczowe i zwykłe z reku bufor oraz kominek wodny, wszystko "tymi rękami zrobione"

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Bez problemu odróżnisz, czy rury są zapchane wylewką czy klejem do glazury, jedno od drugiego różni się znacznie.
    Stawiałbym raczej na wylewkarzy, bo przy wylewkach zapaprać otwartą i nieosłoniętą rurę nie problem, a glazurnik musiałby chyba zrobić to celowo i złośliwie.


    A swoją drogą... wylewkarz, który widząc otwartą rurę, nie zatka jej choćby kawałkiem worka po cemencie to ostatnie bydle nie fachowiec, ale podziwiam też inwestora za niefrasobliwość...

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  8. #8

    Domyślnie

    Mnie na budowie nie było jak oni robili wylewki a jak im przypominałem by nie zapchać kanalizacji to powiedzieli że wiedzą co robić na szczęście siła pralki przepchała to co po rozkruszeniu stanęło i teraz tak spływa że chce wciągnąć razem z wodą teraz tylko jeszcze udrożnić górę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony