dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Cieplasek

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Wągrowiec
    Kod pocztowy
    62-110
    Posty
    1

    Domyślnie Plan zagospodarowania a wielkość działi -podział

    Witam wszystkich . Mam takie pytanie. Moja Mama posiada działkę na której mieszka w domku. Działka ma mniej więcej długość 120m i szeroka ok 20 metrów. Ponieważ intensywnie myślę nad przyszłością z żonką rozważamy możliwość budowy domku na działce mamy. Niestety przeglądałem miejscowy plan zagospodarowania tereny i działka Mamy została zakwalifikowana do działki mieszkaniowo usługowej w której nowo powstające działki muszą mieć 1200m kwadratowych powierzchni i minimalna szerokość frontu działki budowlanej – 30 m ( w naszym wypadku jest tylko 20 metrów). Teraz pytanie. Czy jest możliwość obejścia tego zapisu, tak by można było wybudować domek a później przenieść własność części działki na mnie i żonkę ?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    michcia1

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    104

    Domyślnie

    Witam!
    Idź po poradę do geodety. My też mamy "trudną" działkę. Geodeta wiele mi rozjaśnił. Poza tym - my możemy gdybać, a oni wiedzą co wolno i wskażą jak rozwiązać problem. Skoro działka ma 20 m to przecież jej nie rozciągniecie. Na pewno są jakieś rozwiązania. I dobry geodeta wskaże je Wam.
    Powodzenia!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony