dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 146
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 2906
  1. #2001

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    dziękuję :*

    super, że kosz się mieści w 40stkę... pewnie jak się dokłada ten stelaż podtrzymujący to wtedy nie wchodzi i musi być wyższa szuflada
    no to mam problem z głowy

    zmywarkę właśnie też tą/tę? rozważałam... choć marzyłam o szufladzie na sztućce, ale 2500 to za dużo




    sztućce będę myła ręcznie i tyle

    dzięki Mel za opinię
    mój mąż się uparł na zmywarkę z szufladą na sztućce i mówi, ze nam tym nie będzie oszczędzał bo zmywarki używa się non stop - i w sumie ma rację

  2. #2002
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    dziękuję :*

    super, że kosz się mieści w 40stkę... pewnie jak się dokłada ten stelaż podtrzymujący to wtedy nie wchodzi i musi być wyższa szuflada
    no to mam problem z głowy

    zmywarkę właśnie też tą/tę? rozważałam... choć marzyłam o szufladzie na sztućce, ale 2500 to za dużo

    sztućce będę myła ręcznie i tyle

    dzięki Mel za opinię
    Ja nie mam tej obręczy potrzymującej bo uznalam ze nie ma sensu Mam te dwa najwieksze kosze w 60 'tce i obok mieszci mi sie jeszcze zmiotka, i jakies podręczne płyny do czyszcenia

    Karola czemu recznie przeciez ma standardowy koszyk i wszystko ładnie sie myje


    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    Dziękuję dobrze, ze mnie uświadamiacie jak zamawiałam drzwi z pol-skone to wybrałam tylko białe i nikt nie pytał o ral ale może nie ma wyboru? wtedy nie miałam pojęcia czy pytać o cos takiego chyba się skłaniam bardziej w stronę matowej kuchni nie wiem tylko czy wybrać mat czy półmat( czy to duza różnica)
    Zawsze jest jakiś kolor, w standardowych drzwiach jest on zazwyczaj któryś konkretny, nikt sie nie pyta bo dla sprzedawców biały to biały problem czasem wychodzi jak zaczynasz dobierac np biale listwy i jest inny kolor, wtedy widać roznice
    Co do matów/polmatow to temat rzeka...najlepiej jak by Twoj wykonawca pokazał Ci próbki obu wykończeń i na ich podstawie wybierz

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    mój mąż się uparł na zmywarkę z szufladą na sztućce i mówi, ze nam tym nie będzie oszczędzał bo zmywarki używa się non stop - i w sumie ma rację
    Ja tez długo zastanawiałam sie nad ta szufladą, pewnie jeszcze lepiej domywa ( chociaz w moje nie mam problemu z tym) , w dolnym koszu wtedy jest wiecej miejsca na naczynia bo nie ma tego koszyka itp. Jest to fajne rozwiązanie ale chyba można się bez niego obejść, zwłaszcza jak sie patrzy na koszty Ja wybrałam model z Ikei ze względu na meble, i tak jak Karolina nie chcialam dopłacac +1000 za ten koszyk Zapewne oba rozwiązania mają swoich zwolenników

    edit. popatrzyłam na zdjęcia i jednak wolę swoj koszyk na sztucce, szybciej mozna wrzucić do niego a nie trzeba układać ...moje lenistwo
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 10-02-2015 o 08:37

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zastanawiam się, czemu ludzie tak niechętnie biorą te sprzęty IKEA i to zarówno meble kuchenne jak i AGD? Jeszcze nie słyszałam od użytkowników jakiejś zdecydowanie złej opinii, a gwarancje dają takiej długość jak żadna firma.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  4. #2004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zastanawiam się, czemu ludzie tak niechętnie biorą te sprzęty IKEA i to zarówno meble kuchenne jak i AGD? Jeszcze nie słyszałam od użytkowników jakiejś zdecydowanie złej opinii, a gwarancje dają takiej długość jak żadna firma.
    tak to jest duzy plus, wszędzie za kolejne 3 lata gwarancji a właściwie ubezpieczenia trzeba dopłacić sporo kasy

  5. #2005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    dokladnie... na agd 5lat gwarancji to norma

    nawet na magazynku oplaca sie kupic, delikatnie obite..taka mamy obecnie lodowke.. bok podczas tramsportu byl uszkodzony i cena w dol o 50%.. lodowka dziala juz 4 rok bez problemu...

  6. #2006

    Domyślnie

    muszę męża spróbować przekonać zobaczymy co powie na zmywarkę bez szuflady

    a co do koloru drzwi - teraz najlepiej byłoby się dowiedzieć jaki ral mają drzwi i próbować szukać listwy w takim samym?

  7. #2007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał olalee Zobacz post
    muszę męża spróbować przekonać zobaczymy co powie na zmywarkę bez szuflady

    a co do koloru drzwi - teraz najlepiej byłoby się dowiedzieć jaki ral mają drzwi i próbować szukać listwy w takim samym?
    Nie musisz namawiać bo jesli to jego "marzenie" to niech ma Zawsze będzie pretekst żeby wkładał /wyciągał

    Dobrze by było zeby listwy były w tym samym kolorze, przynajmniej próbkę zamów i przymierz bo niektórzy określają kolory jako "zbilzony do " wiec warto sprawdzić

  8. #2008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    dokladnie... na agd 5lat gwarancji to norma

    nawet na magazynku oplaca sie kupic, delikatnie obite..taka mamy obecnie lodowke.. bok podczas tramsportu byl uszkodzony i cena w dol o 50%.. lodowka dziala juz 4 rok bez problemu...
    to jest fajne z ta gwarancją, do piekarnika chyba dopłaciliśmy z ponad 300 zł za dodatkowe 3 lata poza ikeą

  9. #2009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Pytalam u Karoliny, ale tam cos slabo w odp wiec podpytam u Ciebie Ivy..
    Znasz jakies ciekawe strony z mozaikami do lazienki?
    szukam czegos z pazurem, ale i delikatnego zarazem..

  10. #2010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    to jest fajne z ta gwarancją, do piekarnika chyba dopłaciliśmy z ponad 300 zł za dodatkowe 3 lata poza ikeą
    ja wszystkie sprzety kupione poza ikea... i nie doplacalam zeby przedluzac gwarancje..
    mam po prostu standardowa...

    Olalee, moj maz tez sie uparl zeby miec zmywarke z bajerami, wiec uleglam...

  11. #2011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Pytalam u Karoliny, ale tam cos slabo w odp wiec podpytam u Ciebie Ivy..
    Znasz jakies ciekawe strony z mozaikami do lazienki?
    szukam czegos z pazurem, ale i delikatnego zarazem..
    odpowiadam i tutaj :chyba poprzez grafike google wybrac to co si epodoba i potem szukac w ofertah sklepow, nie znam innej opcji

  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    zauwazylam, ze jednoczesnie pisalysmy

    tak tez myslalam, ze google grafika.. buuu

    wczoraj na kilka trafilam, ale takie szukanie jest okropne

  13. #2013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    zauwazylam, ze jednoczesnie pisalysmy

    tak tez myslalam, ze google grafika.. buuu

    wczoraj na kilka trafilam, ale takie szukanie jest okropne
    Niestety a czego szukasz, wstaw jakies inspiracje to moze coś wpadnie komuś w oko podobnego ja sama mam jeszcze 1 łazienkę do zrobienia wiec wiesz ten tego ..chetnie coś podpatrzę

    Tak wogole to szukam płytek na schody wejsciowe do domu - ktos cos ma na oku lub u siebie w kolorach szaro-grafitowych i faktycznie nie śliskiego tak zeby nie stracić zębów na wejściu do domu ?? Chcial abym coś ciekawszego formatem niż gres techniczny ktoś coś ??

  14. #2014
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    wejscie do domu tez mnie czeka.tylko nie wiem czy drewnem, czy kostka je oblozymy

    nie mam zapisanych tych zdjec, bo siedzialam na corki laptopie..
    ale juz powoli czas zaczac myslec co i jak, chyba bede musiala rozrysowac sobie plan i kombinowac..
    wiem co gdzie ma byc, tylko kwestia doboru kafli

  15. #2015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    wejscie do domu tez mnie czeka.tylko nie wiem czy drewnem, czy kostka je oblozymy

    nie mam zapisanych tych zdjec, bo siedzialam na corki laptopie..
    ale juz powoli czas zaczac myslec co i jak, chyba bede musiala rozrysowac sobie plan i kombinowac..
    wiem co gdzie ma byc, tylko kwestia doboru kafli
    ja mam wylane betonowe schody wiec muszę je czymś obłożyć wolała bym zeby były z kostki która kiedyś zrobimy , było by łatwiej ale niestety nie miałam tutaj za dużego wyboru . i moż etakie same bym położyla na taras ktos nie pomyślał wylewajac te powierzchnie i zostawił tylko miejsce na płytkę/gres niestety kucie nie wchodzi w grę

    Poszukaj czegoś, to będzie latwiej nam coś wspólnie znależć

  16. #2016

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    ja mam wylane betonowe schody wiec muszę je czymś obłożyć wolała bym zeby były z kostki która kiedyś zrobimy , było by łatwiej ale niestety nie miałam tutaj za dużego wyboru . i moż etakie same bym położyla na taras ktos nie pomyślał wylewajac te powierzchnie i zostawił tylko miejsce na płytkę/gres niestety kucie nie wchodzi w grę

    Poszukaj czegoś, to będzie latwiej nam coś wspólnie znależć

    To tak jak u mnie - zgapiliśmy się i mamy możliwość położenia w zasadzie tylko gres:/

  17. #2017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    To tak jak u mnie - zgapiliśmy się i mamy możliwość położenia w zasadzie tylko gres:/
    a masz coś na oku na ten taras ???

  18. #2018

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    a masz coś na oku na ten taras ???
    No właśnie nie mam Ivy, nic mi do głowy nie przychodzi, poza tym że albo jasne albo grafitowe

  19. #2019

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Ja nie mam tej obręczy potrzymującej bo uznalam ze nie ma sensu Mam te dwa najwieksze kosze w 60 'tce i obok mieszci mi sie jeszcze zmiotka, i jakies podręczne płyny do czyszcenia

    Karola czemu recznie przeciez ma standardowy koszyk i wszystko ładnie sie myje
    o to super - to mi rozwiązałaś problem z tymi koszami
    czyli spokojnie mogę dać 20x20x40 i na dole kosze... nie muszę łączyć ze sobą 20 i 40 tak jak pokazane mają na wszystkich swoich realizacjach

    a czemu sztućce ręcznie?
    a bo teraz mi zmywarka niedomywa ich, są zacieki itp... trafia mnie! mam uraz... i wolę już ręcznie myć

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zastanawiam się, czemu ludzie tak niechętnie biorą te sprzęty IKEA i to zarówno meble kuchenne jak i AGD? Jeszcze nie słyszałam od użytkowników jakiejś zdecydowanie złej opinii, a gwarancje dają takiej długość jak żadna firma.
    u mnie nie chodzi i niechęć... ja mogę kupić w u nich i poza... tylko do Ikea to mam wycieczkę a jakąś inną mogę kupić w sklepie na miejscu... bez zmywarki nie możemy ustawiać mebli i przykręcić do ściany, bo niewiadomo ile dokładnie ona zajmie...
    kusi mnie jednak od nich, by nie było kłopotu z frontem maskującym - bo wiem że czasem jest i trzeba kombinować, podcinać - wolę tego uniknąć

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ...
    Znasz jakies ciekawe strony z mozaikami do lazienki?
    szukam czegos z pazurem, ale i delikatnego zarazem..
    ale chociaż jaka kolorystyka??
    by wiedzieć w co celować
    naprowadź nas choć ciut
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  20. #2020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    o to super - to mi rozwiązałaś problem z tymi koszami
    czyli spokojnie mogę dać 20x20x40 i na dole kosze... nie muszę łączyć ze sobą 20 i 40 tak jak pokazane mają na wszystkich swoich realizacjach
    Na realizacjach pokazane jest z tym systemem podtrzymującym je ładnie , wtedy faktycznie będzie za wysoko i nie wejdzie przy tym podziale szuflad Specjalnie przymierzyłam w swoich żeby sprawdzić czy sie na 100% mieści

    Zmywarka - tutaj już musisz wybrać , ale chyba i tak do ikea musicie podjechać
    Kup nowa zmywarkę, dobre tabletki i nic nie będziesz musiała myć ręcznie a jak raz na jakiś czas cos sie faktycznie nie domyje to wrzucisz raz jeszcze i tyle

Strona 101 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony