dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 146
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 2906
  1. #81
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Spokojnie wystarczy.
    Nawet dla dwóch tuptusiów A i trójeczka się wciśnie.
    Ja chyba jednak muszę dom postawić, żeby wszystkie swoje zachcianki spełnić
    Pokoje są calkiem fajne dla dwóch wystraczy
    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Mój biedny mąż...
    biedny biedny Może powoli go przgotuj do tematu

    .............................................
    Łazienka - jedynym minusem tego domu są łazienki. Raczej gabarytów blokowych niż salonów kąpielowych

    Łazienka przy sypialni jest takim raczej mini wagonikiem, ale nasza Ma tam być tylko brodzik 120 x 90-100 zeby dwie osoby weszły swobodnie , kibelek i umywalka
    Wcześniej mieliśmy kupić inny dom, sprawy były już tak zaawansowane ze powstał projket łazienki. Z róznych wzgledów nie doszło do finalizacji
    Mam zatem projket łazienki który będzie służył za "inspirację do nowej.
    Dla przypomnienia bo kiedyś korzystając z gościnności Julianny zamieszczalm u niej :
    Miało byc tak :




    plytka- mozaika taka :



    poszukam jakiś zdjęc ale ciezko zrobić coś sensownego...
    łazienka jest to prostokąt o wymiarach 120 x 350 cm
    [IMG]

    prośba o sugestie szarych płytek do tej łazienki...może ktos coś ma fajnego u siebie

  2. #82

    Domyślnie

    Świetny rozkład, lepszy niż w niejednym domku wolnostojącym. Zwłaszcza jak nie ma jeszcze dzieci
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  3. #83
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Alija
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Rybnik/Herne
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    661

    Domyślnie

    sliczna wizka lazienki, moje klimaty Uklad domu bardzo mi sie podoba zwlaszcza tak przestrzenna sypialnia z garderoba i "osobista" lazienka- rewelacja

  4. #84

    Domyślnie

    Ivy,

    Ta Wasza część budzi zazdrość. Jest fantastyczna, no i plan łazienki bardzo fajny i przemyślany.

    Wizualizacje piękne

  5. #85

    Domyślnie

    o jaaaa! cudnie. mozaika, toaletka... zajebiście!
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #86
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Barbara74

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.535
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ivy masz wąską łązienkę ,a może na ścianę gdzie masz kibelek dasz umywalkę to nie będzie przeszkadzał w drodze do prysznica.A wtedy kibelek na prawo od wejścia.Nie wiem ile drzwi odchodzą od tej ściany,czy np możesz je trochę w lewo przestaawić.A jeżeli z różnych względów się nie da to daj mniejszy kibelek a geberit wkuj w ścianę.
    Mozaika z poprzedniej łązienki i jej wizualizacja-kiedyś się zachwycałam -pamiętam dobrze-świetna.Szkoda tylko ,że płąciłąś na darmo,ale teraz ci jest łatwiej przy następnej.
    Czy dobrze widzę na projekcie ,że prysznic jest na końcu tej łązieneczki?

  7. #87
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Ivy-wizka łazienki PRZEŚLICZNA!

    Ja osobiście nie mam szarego gresu ale mam gres niby biały ale w zależności od światla wpada lekko jakby w popielJest matowa i ma lekkie przeciery -nazywa się IMOLA KOSHI-sprawdz może cos takiego
    BARDZO,BARDZO MI SIE PODOBA TWOJA ŁAZIENKA

    wklejam moja IMOLE -jakby cos to wykasuje

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04533.jpg
Wyświetleń:	620
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	204325

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04536.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	204326
    Ostatnio edytowane przez GUMISIOWA ; 03-08-2013 o 18:50

  8. #88
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Iwy, wizualki super! Bardzo ładne. Łazieneczka nie taka mala z tymi płytkami jak na wizkach - będzie piękna!
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  9. #89

    Domyślnie

    witam sie u Ciebie
    Oczywiscie rownie za na biezaco bede podgladac i cos moze dopisywac - zapraszqm rowniez do mnie

    Baaaaardzo fajna kuchnia z jadalnia, super ze wyprostowalas ten wykusz, ja u siebie zrobilam to samo i zamienilam na wielkie okno tarasowe z HSem.
    No i wizualki lazienki sa naprawde boskie, podoba mi sie. Widzialam taka mozaike w sklepie na zagospodarowanym stoisku i wyglada fajnie i ciekawie
    Nowoczesny design
    bede kibicowac
    ps, wizualka stolu z krzeslami powalająca
    Mój Dziennik Budowy i galeria

    W Dąbrówkach - Home Sweet Home

  10. #90

    Domyślnie

    Hej Ivy,
    Super, że masz własny wątek, już kiedyś podziwiałam Twoje wizki na privie, a teraz z pewnością będę częstym gościem.
    Pozdrawiam

  11. #91

    Domyślnie

    zapowiada się pięknie.. będę zaglądać

  12. #92
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał cypryski Zobacz post
    Świetny rozkład, lepszy niż w niejednym domku wolnostojącym. Zwłaszcza jak nie ma jeszcze dzieci
    układ nadal nam sie podoba, dzieci jeszcze nie ma ale szkole trzeba dać utrzymanie
    Cytat Napisał Alija Zobacz post
    sliczna wizka lazienki, moje klimaty Uklad domu bardzo mi sie podoba zwlaszcza tak przestrzenna sypialnia z garderoba i "osobista" lazienka- rewelacja
    dziękuję myślę ze będzie fajnie
    Cytat Napisał illusjon Zobacz post
    Ivy,

    Ta Wasza część budzi zazdrość. Jest fantastyczna, no i plan łazienki bardzo fajny i przemyślany.

    Wizualizacje piękne
    łazienkę trzeba będzie dostosować do obecnych wymiarów, ale będzie tylko nasza
    Cytat Napisał duś Zobacz post
    o jaaaa! cudnie. mozaika, toaletka... zajebiście!

    Cytat Napisał Barbara74 Zobacz post
    Ivy masz wąską łązienkę ,a może na ścianę gdzie masz kibelek dasz umywalkę to nie będzie przeszkadzał w drodze do prysznica.A wtedy kibelek na prawo od wejścia.Nie wiem ile drzwi odchodzą od tej ściany,czy np możesz je trochę w lewo przestaawić.A jeżeli z różnych względów się nie da to daj mniejszy kibelek a geberit wkuj w ścianę.
    Mozaika z poprzedniej łązienki i jej wizualizacja-kiedyś się zachwycałam -pamiętam dobrze-świetna.Szkoda tylko ,że płąciłąś na darmo,ale teraz ci jest łatwiej przy następnej.
    Czy dobrze widzę na projekcie ,że prysznic jest na końcu tej łązieneczki?
    niestety drzwi nie da się przenieść. Geberit będzie wkuty w ścianę, nie będzie żadnych "półek" Muszę tylko poszukać jakiegoś niewielkiego kibelka i będzie ok.

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    Ivy-wizka łazienki PRZEŚLICZNA!

    Ja osobiście nie mam szarego gresu ale mam gres niby biały ale w zależności od światla wpada lekko jakby w popielJest matowa i ma lekkie przeciery -nazywa się IMOLA KOSHI-sprawdz może cos takiego
    BARDZO,BARDZO MI SIE PODOBA TWOJA ŁAZIENKA

    wklejam moja IMOLE -jakby cos to wykasuje

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04533.jpg
Wyświetleń:	620
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	204325

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC04536.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	85,9 KB
ID:	204326
    zostaw, zostaw, jest to jedna opcji
    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Iwy, wizualki super! Bardzo ładne. Łazieneczka nie taka mala z tymi płytkami jak na wizkach - będzie piękna!
    płytki są bardzo fajne, nadal nam sie podobają a to już dużo
    Cytat Napisał gosia-goja Zobacz post
    witam sie u Ciebie
    Oczywiscie rownie za na biezaco bede podgladac i cos moze dopisywac - zapraszqm rowniez do mnie

    Baaaaardzo fajna kuchnia z jadalnia, super ze wyprostowalas ten wykusz, ja u siebie zrobilam to samo i zamienilam na wielkie okno tarasowe z HSem.
    No i wizualki lazienki sa naprawde boskie, podoba mi sie. Widzialam taka mozaike w sklepie na zagospodarowanym stoisku i wyglada fajnie i ciekawie
    Nowoczesny design
    bede kibicowac
    ps, wizualka stolu z krzeslami powalająca
    Dziękuję okna niestety są średnie w części wykuszowej dawnej ale jak je zasłonię je to powinno być ok
    Cytat Napisał Monia_22 Zobacz post
    Hej Ivy,
    Super, że masz własny wątek, już kiedyś podziwiałam Twoje wizki na privie, a teraz z pewnością będę częstym gościem.
    Pozdrawiam
    Zapraszam serdecznie, kołowrześnia pewnie zacznie się coś robić z wykończeniówki, Teraz elektryka, reku, tynki, podłogówka, wylewki...takie tam nieciekawe tematy
    Cytat Napisał Fra Zobacz post
    zapowiada się pięknie.. będę zaglądać
    zapraszam

  13. #93
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ivy, bardzo się cieszę ,że założyłaś watek
    Oczywiście będę zaglądać i kibicować
    Wizki łazienki super!!

  14. #94
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Ivy, bardzo się cieszę ,że założyłaś watek
    Oczywiście będę zaglądać i kibicować
    Wizki łazienki super!!
    Zapraszam serdecznie

    --------------------------------------
    Elektryk pracuje a ja mam największy problem z tym na jakich wysokościach/odległościach mają byc umiejscowione lampy...
    Na ścianie w salonie chciała bym ramki stojące na półce, żeby można było je co jakiś czas zmieniać

    coś w ten deseń :






    obrazy były by na półka Ribba z Ikea , pewnie w ramkach z tej samej serii



    Teraz pytanie - chciała bym na tej ścianie boczne świtało- jakies kinkiety , nad tymi ramkami - na jakiej wysokości je umieścić?
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 11-03-2015 o 14:28

  15. #95
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Dzisiaj mimo upału postanowiłam posprzątać trochę na działce, czy u Was była taka maskara po budowie ??
    Budowlańcy zasiedlili sobie całą działkę, niestety teraz cos trzeba z tym zrobić...na całej działce sa fragmenty blachy, dachówki, cegieł, betony, drewna...stare skarpety i inne taki
    Ostatnio edytowane przez ivy17 ; 11-03-2015 o 14:28

  16. #96
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Eh, Ivy, mogłabym konkurować. Mieliśmy w 3 miejscach zakopane doły w ktorych panowie zastawili kupę śmieci wymieszanych z wapnem, a to co leżało na wierzchu wyjechało w 4 kontenerach. Ja jeszcze tej wiosny, a to już kilka lat jak ogród rośnie, zobaczyłam kawałek drutu zbrojeniowego wystający z trawnika. Pociągnęłam i... okazało się, że trzeba było zdjąć darń i odkopać tak ze 4 m2, bo kochane fachowce budowlane zakopali cały zwój. Będzie tego zardzewiałego świństwa ze 30 mb. Nie wiem jak się uchował, bo mój J. osobiście łopatą 3 razy, a potem jeszcze 2 glebogryzaeczką, przekopał cały ogród w ramach czyszczenia z kamieni i odchwaszczania. Może to jak z kamieniami, że wyłazi z czasem na wierzch. Nic mnie nie zdziwi

    Gruzu nie wyrzucaj. Przyda się Wam do utwardzenia np. miejsca pod drewutnię, albo grila.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #97

    Domyślnie

    Ivy, to dopiero początek, zobaczysz, jaką produkcję śmieci uruchomicie wraz z wykończeniówką

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Iwonko, chyba Ci się upał na główkę rzucił
    W taką pogodę szarpać się ze śmieciami.
    Kolekcję masz imponującą

    Ale dodatek co nieco rekompensuje

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    Teraz pytanie - chciała bym na tej ścianie boczne świtało- jakies kinkiety , nad tymi ramkami - na jakiej wysokości je umieścić?
    Moje kinkiety, a raczej kable, są na wysokości 240 cm, przy wysokości pomieszczenia 272 cm.
    Robiłam wstępne przymiarki pod jakieś obrazy (kiedyś je sobie namaluję ) i wydaje mi się, że jest ok.

    Popatrz, to coś widać.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dz1_11.jpg
Wyświetleń:	273
Rozmiar:	91,1 KB
ID:	205058
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Iwonko moje sokole oko dopiero teraz wypatrzyło Twój wątek .
    Proszę o wybaczenie



    Teraz na szybko przebiegłam , muszę się na spokojnie wczytać w rzuty i w miarę moich możliwości będę służyć radą poradą

    Buziaki zostawiam

  20. #100

    Domyślnie

    Witam sie i ja
    co prawda na częstowane ciacho i kawusię sie nieco spóźniłam ale myślę,że nadrobimy.Widzę,że zapowiada się ciekawie,więc jeśli pozwolisz to i ja tu będę zaglądać i kibicować.
    Pozdrawiam Ula

Strona 5 z 146

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony