dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie Drzwi zmywarki - zamykanie

    Mam pytanie:
    Oglądałem dziś różne modele zmywarek do zabudowy i po otwarciu drzwi wszystkie zamykały się automatycznie bardzo szybko i z dużą siłą.
    Czy po założeniu panelu z płyty MDF zrobią się na tyle ciężkie, że nie będą się zamykać automatycznie?
    Może jest jakaś regulacja tej "mocy" domykania?

  2. #22

    Domyślnie

    Hmm, ja mam w zabudowie zmywarkę Boscha i drzwi nie zamykają sie automatycznie. Mogą być nawet tylko leciutko uchylone, na 5cm i się nie zamykają. Zamykaja się dopiro, gdzy są uchylone tyle, ze widac tylko wyświetlacz. Ale i tak się same nie zamkną zupełnie - trzeba docisnąć.
    Tylko tu i teraz.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    Po włożeniu panela będą zamykać się "normalnie".
    Pzdr
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  4. #24

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo - już bałem się siniaków na rękach - talerz do zmywarki i bum z drzwi
    Pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Pózniej trzeba domykać,bo już tak łatwo nie zamykają się.
    Póki są bez obciążenia to faktycznie,wkładając coś do zmywarki trzeba uważać

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Andboga

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie Problem z zamontowaniem zmywarki

    Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem tutaj pierwszy raz.Proszę o wyrozumiałość.
    A oto mój problem.Szafka z zlewem dwu komorowym (80 cm szer) ,piec(50 cm szer) , i jeszcze 8 cm do ściany.Chcę zamontować zmywarkę 45 cm szer.
    Interesuje mnie zlew jednokomorowy z okapnikiem.Pod nim zmywarka , może być do zabudowy.Czy ktoś może pomóc jak to wszystko połączyć.Piec mogę przesunąć o te 8 cm.Bardzo proszę o poradę.

  7. #27

    Domyślnie

    ja mam zlew 1,5 i okapnik a i tak musiałam kroic szafke troszke :/
    nie wiem czy uda sie to zmiescic
    zamiesc rysunek bedzie latwiej

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Andboga

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Chciałem dodać że oczywiście ma być całkiem nowa szafka.Starą wywalam.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Ze zmieszczeniem tego wszystkiego nie widzę problemu: 80+8=88, 45+40=85, zostaje 3 cm. Trzeba tylko znaleźć zlew do podbudowy 40 (sama komora zlewu wtedy ma mniej niż 36,4. Jeżeli kąty we wnęce są proste powinno się zmieścić. Problemem może być użytkowanie tego wszystkiego: kuchenka dostępna z 2 stron, mycie garów/warzyw przy samej ścianie, albo zmywarka przy scianie - z tym wszystkim się trzeba liczyć. Nie ma co tu teoretyzować tylko, jeżeli nie da się zrobić inaczej, brać się do działania. Ewentualne problemy i tak wyjdą w tzw "praniu".
    Podłączenie do zmywarki powinno być w szafce pod zlewem. Jeżeli kuchenka jest gazowa to problemem mogą być rurki. Zbyt mało danych, żeby coś doradzać. Przydałby się szkic z przyłączami.
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    furni

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie front do zmywarki bosch - montaż

    Nabyłem właśnie zmywarkę pod zabudowę Bosch spv43m10eu (http://www.bosch-home.pl/SPV43M10EU.html) i mam mały dylemat jak mocuje się front do tego modelu. Producent nie popisał się fachowością sporządzenia instrukcji obsługi. Jak się domyślam ma jedną do wszystkich modeli. W instrukcji zaznaczone jest ze trzeba do frontu przykręcić haczyki na dole, przylepić dwa plasterki z pianką tłumiącą i przykręcić 6 śrubkami od wewnątrz drzwiczek. I tu problem. Bo o ile są otwory na haczyki u dołu drzwiczek zmywarki to nie ma żądnego otworu na wylot na pozostałe wkręty do przymocowania frontu.
    Mam tylko nadzieję że bosch wkłada zdecydowanie więcej wysiłku w wykonanie sprzętu niż instrukcje.

    Czy orientuje się ktokolwiek jak się montuje front do drzwiczek w tym modelu zmywarki?

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Wito2008

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    z tego co pamiętam , trzeba było wykręcicić wkręty z drzwi i je zastąpić dłuższymi

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony