Cytat Napisał domino34 Zobacz post
Na prawdę nie rozumiesz słów wziętych w cudzysłów? No wiem, że to nie twoje zdjęcie tylko piszesz, że u ciebie jest podobnie - nie ciągnij wyliczanki, tylko wrzuć jakieś zdjęcie. Będzie wiadomo o co chodzi. Bo tak to będziesz traktowany jako czarny PR albo pieniacz. I nie wylewaj żali na forum, bo kupiłeś dachówkę średnią, a oczekujesz jakości jak za meyer. I powtarzam ci, że jak trzymasz dachówkę w ręku to czasem są niedoskonałości na rantach. Na dachu, który jest 3m nad wejściem do domu już nie widać. Twoi dekarze cieli dachówkę na dachu czy nie? Co to znaczy, że masz dwie różne dachówki? Mówisz o dachówkach funkcyjnych czy bocznych, czy jeszcze coś innego masz na myśli?

Zadarzały sie już zdjęcia połaci w ciapki, innych odcieni i różnych wpadek wielu producentów. Jak masz rzeczywiście taką tragedię na dachu to oczywiście korzystaj ze swoich praw. Tylko po prostu przeczytaj warunki sprzedaży i gwarancję, to będziesz bardziej świadomy co ci mogą powiedzieć na reklamację.

Gościu, który sprzedał ci tę dachówkę czegoś takiego nie widział?? Bezpośrednio z creatona wysłał ją do ciebie? NIe przechodziła przez jego ręce? I powtarzam wrzuć zdjęcie. Sprawdź też datę produkcji (od spodu dachówek) jeśli były robione po jakimś przestoju (np święta itp) to rzeczywiście mogła wyjść tandeta.

PS. Tak nawiasem mówiąc jak z 20-30 m widzisz na dachu, który jest4-5 m nad ziemią kreskę szerokości 1mm masz niezłą ostrość widzenia. Biorąc jeszcze pod uwagę warunki, oświetlenie o tej porze roku i tło (czarna glazura >90% powierzchni). No chyba, że cały bok tej dachówki jest niedomalowany??
tak, cały bok dachóki jest niedomalowany, nareszacie zaczynasz łapać a dekarze w ogólejej nie cieli bo w pore zobaczyłem co jest grane

awieuro- 45zł za metr to twoim zdaniem niska półka? weź nie komentuj jak masz wypisywać brednie. Pozatym- jak kupujesz peugeota z salonu to co, spodziewasz się niedomalowanych np. nadkoli? bo przecież peugeot to nie ferrari a więc może mieć a wręcz powinien powiadać niedoskonałości, ehh...

nie trace na was więcej czasu, pozatym zwracałem się z zapytaniem do autora zdjęc z tą gównianą dachówką nie do was więc dajcie sobie spokój z dalszą dyskusją