dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 248
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 4947
  1. #2001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Super rozwiązanie z tą lodówką i jeszcze extra 2 szuflady zamrazarkowe do tego obok zamrażarka. Wszystko ukryte w zabudowie, miód malina! Jeden dylemat mniej!
    tjaaaa a ceny na te szufladowe

    ja tez chcialam takowa i moj kazal mi sie puknac

  2. #2002

    Domyślnie

    Mel, widzę że dysponujesz zbiorami Gumisiowej. Strasznie żałuję, że nie ma już galerii, bo kuchnię też ma piękna i schody.. Buu

    Ania, skoro Ci się podoba, to rób tak

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Dysponuje jej foto bo otrzymalam na priv..
    nie moglam doszukac sie na forum lazienek jej zdjec, dlatego na chwile chcialam pokazac wam tutaj

  4. #2004

    Domyślnie

    Witaj w klubie - mam kolekcję kuchenną

  5. #2005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Ja mam Kuchnię Gumiśki. Jak chcecie poproszę, żeby dla Was pokazała więcej, ale myślę, że wyłacznie na priv
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #2006

    Domyślnie

    Dzięki Pesteczko - kuchnię mam i schody też- łazienki nie widziałam ale Mel pomogła.

    Byłam na budowie - spec będzie dumał nad kominkiem. Pokazałam, o co mi chodzi ale ogólnie mam lekkiego doła, bo mi się meble słabo meszczą. Zaraz wkleję, co mnie męczy:

  7. #2007
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    zeby nie bylo...chcialam na priv, ale kurcze.... nie da sie tutaj bezposrednio wkleic

    juz usunelam, zeby nie bylo pomowien

  8. #2008

    Domyślnie

    Gumisia kuchnię swoją pokazywała nawet ostatnio na kuchniach
    na stronie muratora można też zobaczyć fotkę w konkursie starym
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  9. #2009

    Domyślnie

    No to wklejam mój ból:



    Sprawa była prosta, dopóki ślubny nie wymyślił, że chce móc oglądać tv siedząc na wprost (zachciało się panu - teraz nie ma tv w salonie i jakoś żyje )

    W związku z powyższym sofa przy schodach ma się stać narożnikiem. Jest miejsce na co najwyżej 180 cm bok, a taki pełny ma przynajmniej 200-do 250cm. I dumam, jak tu uratować każdy centymetr.

    Tak ma być - czerwone grube linie, to odległości pomiędzy sofami a kominkiem, które wydają mi się za małe. Jeśli bok narożnika będzie miał 200cm, to zostaje mi 97 cm w linii prostej od kominka, doliczając skos załóżmy 110cm ale trzeba przecież sofę odsunąć od schodów raczej, czyli znowu mamy 80-90 cm Sofa musiałaby więc mieć 180 cm (pewnie to niezbyt wygodne) albo musiałaby mieć krótszy drugi bok - fuck - tyle metrów, a brakuje centymetrów

    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 01-04-2014 o 13:11

  10. #2010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Coś mi się zdaje, że ustawiasz te sofy zadkiem do kominka. Biedak robi się niepotrzebny w tym układzie.
    Kominek przesuń bliżej schodów w narożną sofę plecami do kuchni.

    Sorry, że ja tak z doskoku, ale haruję w ogrodzie. Przerabiam rabatę 25 m x 5 m. Ręce odpadają, a rozum mi staje sztorcem. Ciągle brakuje czegoś i nie wyrabiam. Wczoraj zgubiłam butlę nawozu dolistnego dla iglastych. Kupiłam 2 wory nawozu do trawnika i wór ogólnego, pudełko specjalnego do warzywnika, butelkę oprysku przeciw ssącym i gryzącym robalom i tę nieszczęsną butelkę dolistnego szybko działającego. Objeździłam inne sklepy, zajrzałam do biblioteki i... otwieram ci ja bagażnik w domciu, a tu rzeczonej butelki nie ma. No, szlag !!! Pojechałam dziś do ogrodniczego w Górze i pytam czy nie zostawiłam. Żony nie było, więc wlaściciel nie bardzo wiedział o czym mówię. I... cudowności człowiek wcisnął mi, kretynce jednej, butelkę z nawozem. Nie do pomyślenia w Warszawie Zostawiłam swój telefon, gdyby okazało się, że jednak pobrałam drugą.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  11. #2011

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Coś mi się zdaje, że ustawiasz te sofy zadkiem do kominka. Biedak robi się niepotrzebny w tym układzie.
    Kominek przesuń bliżej schodów w narożną sofę plecami do kuchni.

    Sorry, że ja tak z doskoku, ale haruję w ogrodzie. Przerabiam rabatę 25 m x 5 m. Ręce odpadają, a rozum mi staje sztorcem. Ciągle brakuje czegoś i nie wyrabiam. Wczoraj zgubiłam butlę nawozu dolistnego dla iglastych. Kupiłam 2 wory nawozu do trawnika i wór ogólnego, pudełko specjalnego do warzywnika, butelkę oprysku przeciw ssącym i gryzącym robalom i tę nieszczęsną butelkę dolistnego szybko działającego. Objeździłam inne sklepy, zajrzałam do biblioteki i... otwieram ci ja bagażnik w domciu, a tu rzeczonej butelki nie ma. No, szlag !!! Pojechałam dziś do ogrodniczego w Górze i pytam czy nie zostawiłam. Żony nie było, więc wlaściciel nie bardzo wiedział o czym mówię. I... cudowności człowiek wcisnął mi, kretynce jednej, butelkę z nawozem. Nie do pomyślenia w Warszawie Zostawiłam swój telefon, gdyby okazało się, że jednak pobrałam drugą.
    Pesteczko ale ja mam ścianę z tv po lewej stronie - bez szans na obrócenie sof


    Nie mówi kobieto, że Ty to wszystko sama robisz?? A odpoczywasz kiedyś? Plecki ktoś rozmasuje?

  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Kiciusie, depcom na dobranoc

    Ma i rozmasuje, a co tam
    Wykopaliska przeprowadza mój J., ale kombinuję, sadzę i dopieszczam ja. J. niestety uważa, że jak wetknąć roślinkowy korzonek w ziemię, to już sprawa załatwiona. Ale jako siła robocza-fizyczna jest bardzo pomocny

    TV - wylazło, że to złe miejsce na ten paskudny sprzęt. Wsadziłabym draństwo pod górny bieg schodów. A kominek bliżej schodów też.

    Ale jeśli się nie da, to zamiast kanap postaw szezlongi.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  13. #2013

    Domyślnie

    No to całe szczęście, że masz przy sobie rączki, które leczą

    Nie da się z tym tv - przerobiłam już 3 układy funkcjonalne i każdy miał coś złego. Do tego jeszcze się uparłam,ze dla mnie ważniejszy jest widok na okno i kominek, niż na tv. A M. teraz gada odwrotnie Chyba będę szukać sof, które mają wygodne boki i będziemy na nich zalegać wzdłuż. Jak się zmieści, to jedna będzie mini narożnikiem ale z dość niskim bokiem, żeby nie zasłaniać kominka.

  14. #2014

    Domyślnie

    Myślę, że okno ( Wasze okna!) jest warte większej uwagi niż tv kanapę się dobierze. Jak widać nie ma rozwiązań idealnych...

  15. #2015

    Domyślnie

    Obyś Migotko była dobrym prorokiem

  16. #2016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Zawsze jest jakiś HAK.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  17. #2017

    Domyślnie

    ale przecież są narożniki co mają takie wąziutkie wysuniecie, że tam tylko jedna dupka się zmieści spokojnie znajdziesz odpowiedni - a te modułowe bierzesz pod uwagę??? one mają 100-120cm element to by tyle tylko na bok wystawało


    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    tjaaaa a ceny na te szufladowe

    ja tez chcialam takowa i moj kazal mi sie puknac
    zamrażarka szufladowa?

    patrzyłam ostatnio i kosztuje tyle co i zwykła ładowana od góry - okolice tysiaka i w górę
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  18. #2018

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Zawsze jest jakiś HAK.
    O to to to
    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    Rob tak jak mialas w zamysle pierwotnym, kanapa sie znajdzie na pewno. Teraz robi sie takie pod wymiar. O ile pamietam to Gosia zamawiala na wymiar i cena byla znosna.
    Oglądałam kiedyś sofę, która miała rozszerzenie co 20 cm, więc chyba zamówię taką lub całkiem na wymiar.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 02-04-2014 o 12:23

  19. #2019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post

    zamrażarka szufladowa?

    patrzyłam ostatnio i kosztuje tyle co i zwykła ładowana od góry - okolice tysiaka i w górę
    To my o innych rozmawiamy


    takie cos mi sie podoba...ale musialabym miec kuchnie jeszcze raz taka duza jaka mam

    Bo ta zwykla tradycyjna to i ja kupie i schowam w spizarce

  20. #2020

    Domyślnie

    ooooooooooooo takiego cuda to jeszcze nie widziałam
    fajne!

    dodatkową zamrażarkę też będę miała skitraną
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


Strona 101 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony