dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 248
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 4947
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A czemu ją tak całkiem wybieliłaś przy wannie? Może zostaw tam te płytki z pierwszej wersji.

    A w ogóle brak mi tych drzewiennych fragmentów. Może popatrz na Paradyż Noce by My Way.
    A widziałaś łazienkę f.5? Radek nie ma galerii, ale tu masz link do Picasa https://picasaweb.google.com/110475871252616728788/AzienkaNaGorzeKwiecien2012?feat=content_notificati on On się wcale nie boi drewna w łazience. Różne rzeczy mogą się w tej łazience nie podobać, ale jest świetne lustro i drewno.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A czemu ją tak całkiem wybieliłaś przy wannie? Może zostaw tam te płytki z pierwszej wersji
    A to już pani projektantka wybieliła,nie na moje życzenie. Będę do niej pisać z zapytaniem.

    A w ogóle brak mi tych drzewiennych fragmentów. Może popatrz na Paradyż Noce by My Way.
    A widziałaś łazienkę f.5? Radek nie ma galerii, ale tu masz link do Picasa https://picasaweb.google.com/110475871252616728788/AzienkaNaGorzeKwiecien2012?feat=content_notificati on On się wcale nie boi drewna w łazience. Różne rzeczy mogą się w tej łazience nie podobać, ale jest świetne lustro i drewno.
    Widziałam, w zasadzie to był mój pomysł z tym drewnem ale to, co dostałam było zbyt błyszczące i plastikowe.

    Podłoga musi być ciemniejsza, to idzie do oprawki również.

    A co z oświetleniem?
    Śmiało, nie gryzę ani się nie obrażam

  3. #203
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    A mnie się podobał zwis nad wanną, a kolor drewna to hmmm i jedna i druga wizualizacja ma coś w sobie

  4. #204

    Domyślnie

    Dzięki Diano, każda uwaga na wagę złota

    Pesteczko To drewno "drewno" jest piękne - warunek jest jeden - żeby było prawdziwe- na tej wizualce miałam jakiś lacobel, czy cuś

    Tak, jak napisałam - pierwsza opcja bardziej mi się podobała kolorystycznie, druga pewnie jest próbą dopasowania czegoś pod nas.. Będę kolejne

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Pewnie, próbować trzeba do skutku i to zadawalającego właścicielkę
    Troszkę za szybko to dla mnie, bo ja jeszcze co nieco wymyślam do Twojej malutkiej łazienki.

    Drewna w łazienkach nie masz się co bać. Teak spokojnie wytrzyma każdy kontakt z wodą. W końcu robią z niego pokłady jachtów. Daje się też barwić i odbarwiać, jak każde drewno. Zabezpieczyć można olejo-woskiem. Będzie znakomicie, naturalnie – nie plastikowo.
    Nie lubię lakierów. U nas w domu okna drewniane są zabezpieczone lakierem, bo producent nic innego nie oferował i na suficie w salonie leży lakierobejca, bo tyle metrów by nas zabiło finansowo. Ale podłogi, drzwi są olejowane, a parapety woskowane po bejcowaniu na kolor okien. W jednej łazience mam bambus, który pewnie w przypływie gotówki wymienię kiedyś na teak. No, to masz maniaczkę drzewienną w całej okazałości
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  6. #206

    Domyślnie

    Pesteczko ale to jest TRZECIA ŁAZIENKA, tamta na dole nietknięta i czeka na Ciebie
    A tak w ogóle Drewniana Maniaczko, możemy sobie podać ręce, też lubię drewno, dlatego chciałam mieć jedną łazienkę z drewienkiem. No i wszystkie podłogi w pokojach będą w drewnie.
    No i jeszcze mam secesyjne szafy do upchnięcia, tylko jak ja to wszystko połączę? Nie będę spać po nocach ale trzeba to zrobić
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 01-10-2013 o 15:55

  7. #207
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Będą duże zdjęcia i z kompa. Trzeba tylko po wrzucenia zdjęcia w okno odp zaznaczyć je i nacisnąć ikonkę z przekreślonym AA. U mnie to działa .
    próbuje jakoś wykombinować, ale mi nie wychodzi. Jutro dalsze próby, dziś mi już głowa pęka. THX

  8. #208
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    No i dobry wieczór

  9. #209
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mnie sie bardzo podoba pierwsza lazienka i ten kryształowy zwis - bardzo lubie kryształki! drewno w łazience bardzo ociepla wnętrze, ale tez trochę kosztuje. Ja nie lubię czegoś co udaje czym nie jest. Zastosowałabym drewno, tak jak Pesteczka pisze teak jest świetny (choc sporo kosztuje), a jak nie drewno to wersja druga te z jest dobra!
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  10. #210

    Domyślnie

    Dzięki Channelko
    Też lubię kryształki, po prostu ta lampa mi się nie podoba. Jakbyś zobaczyła żyrandol u mnie w kuchni, nie miałabyś wątpliwości

    No właśnie- muszę coś odpisać projektantce, atylko nie wiem, co
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 02-10-2013 o 06:36

  11. #211
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Chloe ja na krysztalki juz mam szlaban tzn beda w lazienkach (na pewno w 2, w 3-ciej sa szklane Hoor z Markslojda), no i moze u coreczki w pokoju
    wiecej moj M juz nie zniesie

    ale podzielam Twoja milosc do nich i bede u Ciebie wzdychac jakby co
    czy pokazywalas zyrandol do kuchni ??

    lazienki z drewnem mi sie podobaja, gdzies mialam sporo inspiracji moge poszukac tylko z jaka kolorystyka ? szarosci czy biel ??
    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  12. #212

    Domyślnie

    przyszłam z "pomocą" kolorystyczną co do okien...
    'zobacz tu http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6151338 podłoga drewniana, fronty drewniane i okna drewniane...

    może choć ciut pomoże Ci to podjąć decyzję
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    Chloe ja na krysztalki juz mam szlaban tzn beda w lazienkach (na pewno w 2, w 3-ciej sa szklane Hoor z Markslojda), no i moze u coreczki w pokoju
    wiecej moj M juz nie zniesie

    ale podzielam Twoja milosc do nich i bede u Ciebie wzdychac jakby co
    czy pokazywalas zyrandol do kuchni ??
    Nie pokazywałam - mam taki teraz - mógłby kogoś zabić, gdyby spadł

    Słonko, chętnie przyjmę inspiracje - raczej szarości ale biel też może fajnie wyglądać

    Co do łazienki - M. skłania się przy opcji bez drewna, może nawet mnie przekona, zostały jeszcze dwie łazienki wszak
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 02-10-2013 o 15:15

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz69karolina Zobacz post
    przyszłam z "pomocą" kolorystyczną co do okien...
    'zobacz tu http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post6151338 podłoga drewniana, fronty drewniane i okna drewniane...

    może choć ciut pomoże Ci to podjąć decyzję
    Żebyś wiedziała, ze pomogłaś! Rozmawiałam dzisiaj z panem od okien i jemu opcja ANTRACYT bardzo się podoba ( wsensie wszystko można dostać w tym kolorze) Powiedział mi też, że białe okna od wewnątrz wcale nie wyglądają tandetnie (pamiętamy, że tylko wielki HS będzie drewniany, reszta pcv).Teraz glowię się, czy jeśli wybiorę antracyt, to z białym środkiem, czy też z ciemnym

    --
    Dzisiaj była szybka akcja na budowie - musiałam podjechać i podać, czy wymiary otworów drzwiowych się nie zmieniają, a zmieniło się wszystko z wyjątkiem bramy garażowej
    Zrezygnowałam z naświetla nad drzwiami i zmniejszyłam drzwi do magazynku (tam naświetle to już w ogóle było nieporozumienie). Będą standardowe, otwór na 210-212cm.
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 02-10-2013 o 15:22

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Żebyś wiedziała, ze pomogłaś! Rozmawiałam dzisiaj z panem od okien i jemu opcja ANTRACYT bardzo się podoba ( wsensie wszystko można dostać w tym kolorze) Powiedział mi też, że białe okna od wewnątrz wcale nie wyglądają tandetnie (pamiętamy, że tylko wielki HS będzie drewniany, reszta pcv).Teraz glowię się, czy jeśli wybiorę antracyt, to z białym środkiem, czy też z ciemnym

    --
    Dzisiaj była szybka akcja na budowie - musiałam podjechać i podać, czy wymiary otworów drzwiowych się nie zmieniają, a zmieniło się wszystko z wyjątkiem bramy garażowej
    Zrezygnowałam z naświetla nad drzwiami i zmniejszyłam drzwi do magazynku (tam naświetle to już w ogóle było nieporozumienie). Będą standardowe, otwór na 210-212cm.
    okna to faktycznie dylemat z tym srodkiem u ciebie... szczerze, sama nie wiem co bym teraz wybrala, bo jak zamawialismy dla siebie to bylo stanowcze ze wewnatrz biale..latwiej dopasowac srodek do nich... bo jak drewniane to i z podloga kolorystycznie problem, schody stol. cos musi z soba grac prawda?
    a jak zobaczylam u Amglad1 od wewnatrz antracyt i domek w realu to oniemialam

    Ja mam naswietla od frontu i z tylu do kotlowni chcialam miec jak w projekcie i nie zaluje ze bylam uparta (moj M chcial je zlikwidowac) chcialam utrzymac proporcje okien z drzwiami i mi sie to udalo

    doswietle to tylko kilka groszy doplaty...a w srodku jednak jest widniej

    POZDRAWIAM

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    okna to faktycznie dylemat z tym srodkiem u ciebie... szczerze, sama nie wiem co bym teraz wybrala, bo jak zamawialismy dla siebie to bylo stanowcze ze wewnatrz biale..latwiej dopasowac srodek do nich... bo jak drewniane to i z podloga kolorystycznie problem, schody stol. cos musi z soba grac prawda?
    a jak zobaczylam u Amglad1 od wewnatrz antracyt i domek w realu to oniemialam

    Ja mam naswietla od frontu i z tylu do kotlowni chcialam miec jak w projekcie i nie zaluje ze bylam uparta (moj M chcial je zlikwidowac) chcialam utrzymac proporcje okien z drzwiami i mi sie to udalo

    doswietle to tylko kilka groszy doplaty...a w srodku jednak jest widniej

    POZDRAWIAM
    Meliska, tylko że w magazynku będę miała dwa okna, będzie jasno Naświetle było, tak jak piszesz konsekwencją wysokości, tylko że na tej ścianie (północ) nie mam ani pół okna ani nawet ćwierć, także ciachnęłam

    Okna Amglad są piękne - pytanie tylko - co ja będę mieć w środku? Białe bezpieczniejsze jednak ale te antracyty takie piękne są.. No nic- mam jeszcze kilka dni..
    A tak w ogóleMeliska, to może powinnam trzymać się pierwszej opcji - okna w środku miały być białe. Czas pokaże, jak na tej decyzji wyjdziemy.

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    okna to faktycznie dylemat z tym srodkiem u ciebie... szczerze, sama nie wiem co bym teraz wybrala, bo jak zamawialismy dla siebie to bylo stanowcze ze wewnatrz biale..latwiej dopasowac srodek do nich... bo jak drewniane to i z podloga kolorystycznie problem, schody stol. cos musi z soba grac prawda?
    a jak zobaczylam u Amglad1 od wewnatrz antracyt i domek w realu to oniemialam

    Ja mam naswietla od frontu i z tylu do kotlowni chcialam miec jak w projekcie i nie zaluje ze bylam uparta (moj M chcial je zlikwidowac) chcialam utrzymac proporcje okien z drzwiami i mi sie to udalo

    doswietle to tylko kilka groszy doplaty...a w srodku jednak jest widniej

    POZDRAWIAM
    Meliska, tylko że w magazynku będę miała dwa okna, będzie jasno Naświetle było, tak jak piszesz konsekwencją wysokości, tylko że na tej ścianie (północ) nie mam ani pół okna ani nawet ćwierć, także ciachnęłam

    Okna Amglad są piękne - pytanie tylko - co ja będę mieć w środku? Białe bezpieczniejsze jednak ale te antracyty takie piękne są.. No nic- mam jeszcze kilka dni..
    A tak w ogóleMeliska, to może powinnam trzymać się pierwszej opcji - okna w środku miały być białe. Czas pokaże, jak na tej decyzji wyjdziemy.

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Chloe_ Zobacz post
    Żebyś wiedziała, ze pomogłaś!
    ...
    Teraz glowię się, czy jeśli wybiorę antracyt, to z białym środkiem, czy też z ciemnym
    czyli pomogłam tyle, że winczester już niet? odpadł definitywnie?
    jedziem z antracytem no to teraz kolor w środku to zależy tylko od wystroju... a to już sama musisz ustalić
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  19. #219
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ~~slonko~~
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2.103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    napisalam posta i mi wcielo przesiadlam sie wiec na inny komp

    Chloe w kwestii okien - ja ma obustronny antracyt, w srodku natomiast gorzka czekolada (tylko z bliska widac, ze to nie antracyt, z daleka wygladaja na jednego koloru) ale ponoc nie mozna bylo wykonac profili w antracycie
    ja jestem nimi wciaz zachwycona

    odnosnie naswietli - nie zgodze sie z tym, ze to tylko pare groszy ......... nie wiem, moze to kwestia producenta, materialu czy wzoru/koloru, ale u mnie boczne naswietla to jakies 80 % ceny pojedynczych drzwi (dodatkowo oczywiscie)
    jednak prawda jest, ze to swietna sprawa i osobiscie nie zaluje, ze je mam

    a dlaczego piszesz o zmianach okien ?? sama zmienialas czy cos panowie pokrecili ??
    jestem ciekawa jak wyjdzie narozne profil robi wrazenie

    no i kilka inspiracji lazienki









    ILUMINACJA w inspiracjach
    "To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
    Zapraszam do pogaduszek Nowoczesny miał być...
    Moja galeria

  20. #220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post

    odnosnie naswietli - nie zgodze sie z tym, ze to tylko pare groszy ......... nie wiem, moze to kwestia producenta, materialu czy wzoru/koloru, ale u mnie boczne naswietla to jakies 80 % ceny pojedynczych drzwi (dodatkowo oczywiscie)
    jednak prawda jest, ze to swietna sprawa i osobiscie nie zaluje, ze je mam
    no u mnie to nie wyszlo 80% kosztu drzwi... za naswietle z kolorem RAL dawalismy 1000pln, producent CAL.

    tyle ze ja pisalam i ciagle mam w glowie to gorne nie boczne i teraz edytuje bo zauwazylam ze ty piszesz o bocznym
    Ostatnio edytowane przez Mmelisa ; 02-10-2013 o 17:40

Strona 11 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony