dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 248
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4947
  1. #1021

    Domyślnie

    hmmmmm te szklane balustrady wymiatają... boskie!!

    mi osobiście niebardzo podoba się miejsce łączenia szyb (przy spoczniku)... w momencie gdy nie będzie na szkle ppchwytu to nie będzie się tak rzucać w oczy, że to są dwie różne wysokości i się nie schodzą... więc ten pochwyt tu razi wg mnie... dałabym go na ścianie (dla dziecka głównie)... gdy podrośnie zdemontujecie, dziury załatacie, pomalujecie i będzie marzenie
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  2. #1022

    Domyślnie

    Cytat Napisał owcaania Zobacz post
    ...( a zna sie dobrze na zasadach BHP)...
    buahahahahahaha
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  3. #1023

    Domyślnie

    Haha, Karolina - nie wiedziałam że taki z Ciebie spec

  4. #1024

  5. #1025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    A Ja siedzę jak ten głupi i zastanawiam się o co chodzi z tą wełną
    Nie powiem.....miałam pewne skojarzenie

  6. #1026

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    A Ja siedzę jak ten głupi i zastanawiam się o co chodzi z tą wełną
    Nie powiem.....miałam pewne skojarzenie

    Kto, wie co nasz Wełniak będzie robił Ważne, żeby wróciła

  7. #1027
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Jako właścicielka podobnej balustrady się wypowiem...

    Poręcz dla dziecka przy ścianie to niezależnie od wyglądu - lepsze rozwiązanie . Nasze szkło od balustrady jest chyba za cienkie (nie robione przez profesjonalistę, więc tą kwestię ) przez co delikatnie chwiejne. To od razu uczyliśmy dzieciaka, że od szkła to z daleka. Jak na balustradę weszła poręcz to szkło jest stabilniejsze, a my mamy wiecznie brudną balustradę, bo te małe (mniejsze od chińskich) rączki są WSZĘDZIE! Już w 5 minut po jej umyciu Tak więc organizując sobie życie łatwiejszym - polecam poręcz zamontować na ścianie, tak jak sugerują poprzedniczki dla wygody, bezpieczeństwa, spokoju i czystości

    Ale już zupełnie inna kwestia jest taka, że mi się drewniana poręcz na krawędzi szkła podoba baaardzo (dlatego właśnie taką mam ;P). Z tym, że wtedy to już bez tych pionowych wzmocnień jak na inspiracji... :/

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Moim zdaniem, chwieje sie przede wszystkim przez to, że nie ma pionowych słupków, które napinają szkło.
    Tafle sa mniejsze i aż tak nie pracują.

    Tu się więcej nie wypowiem bo :
    - być może tak jak Asia Z masz fun z takiego rozkminiania
    - lubisz czesto latac ze scierka
    - nie znam sie

    Owco, opalaj futerko Milego wypoczynku.
    Zdradz , gdzie jedziesz ?

    Sorki za brak polskiej czcionki, ale wziela sie i zesrala.
    No jajca !
    Mam skandynawski alfabet !

  9. #1029
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Moim zdaniem, chwieje sie przede wszystkim przez to, że nie ma pionowych słupków, które napinają szkło.
    Tafle sa mniejsze i aż tak nie pracują.
    To się zgadza.

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Tu się więcej nie wypowiem bo :
    - być może tak jak Asia Z masz fun z takiego rozkminiania
    I to się zdadza. Hehe

    Wracając do balustrad... pomimo, że powyższe się zgadza, to nie oznacza, że nie można i inaczej. Można montować takie balustrady i bez poręczy i bez palików Obczaj to w centrach handlowych. Wiąże się to zwyczajnie z grubością zastosowanego szkła, które im grubsze tym droższe. Grubo droższe... I dlatego trzeba się ratować innymi drewnianymi podporami. Bądź względnie komuś się to jeszcze może podobać (tak jak mi nałożona poręcz, a Chloe paliki

  10. #1030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    A gdyby tak jak tu ?



    Porecz dalabym jeszcze bardziej odstajaca, masywniejsza, dzieki czemu szyba bedzie w tle i nie bedzie tak narazona na rece i opieranie sie.

  11. #1031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Jeszcze takie...


  12. #1032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Tu mnie zrozumieli


  13. #1033

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    Jako właścicielka podobnej balustrady się wypowiem...

    Poręcz dla dziecka przy ścianie to niezależnie od wyglądu - lepsze rozwiązanie . Nasze szkło od balustrady jest chyba za cienkie (nie robione przez profesjonalistę, więc tą kwestię ) przez co delikatnie chwiejne. To od razu uczyliśmy dzieciaka, że od szkła to z daleka. Jak na balustradę weszła poręcz to szkło jest stabilniejsze, a my mamy wiecznie brudną balustradę, bo te małe (mniejsze od chińskich) rączki są WSZĘDZIE! Już w 5 minut po jej umyciu Tak więc organizując sobie życie łatwiejszym - polecam poręcz zamontować na ścianie, tak jak sugerują poprzedniczki dla wygody, bezpieczeństwa, spokoju i czystości

    Ale już zupełnie inna kwestia jest taka, że mi się drewniana poręcz na krawędzi szkła podoba baaardzo (dlatego właśnie taką mam ;P). Z tym, że wtedy to już bez tych pionowych wzmocnień jak na inspiracji... :/
    Asia - to mi wystarczy - też właśnie pomyślałam - mniej łap koło szyby, mniej sprzątania

    [QUOTE=owcaania;6262071]Tak , nick od pseudonimu
    I tu wlasnie chcialam wrzucic [QUOTE/]
    Ania, Ty szalona Owco

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Moim zdaniem, chwieje sie przede wszystkim przez to, że nie ma pionowych słupków, które napinają szkło.
    Tafle sa mniejsze i aż tak nie pracują.

    Tu się więcej nie wypowiem bo :
    - być może tak jak Asia Z masz fun z takiego rozkminiania
    - lubisz czesto latac ze scierka
    - nie znam sie

    Owco, opalaj futerko Milego wypoczynku.
    Zdradz , gdzie jedziesz ?

    Sorki za brak polskiej czcionki, ale wziela sie i zesrala.
    No jajca !
    Mam skandynawski alfabet !
    Spoko, Mari, wygląda na to, ze potrafię czytać po skandynawsku

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    A gdyby tak jak tu ?



    Porecz dalabym jeszcze bardziej odstajaca, masywniejsza, dzieki czemu szyba bedzie w tle i nie bedzie tak narazona na rece i opieranie sie.
    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Jeszcze takie...

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Tu mnie zrozumieli

    Mari (Aniu), mnie się bardzo podobają te balustrady - ta druga w ogóle jest w opcji u mnie, z tym że psują mi koncepcję w osobistym domu - chciałabym, żeby w tym miejscu było widać tylko stopnie i mój super-hiper żyrandol, którego nie mam Jeszcze się taki nie narodził
    Postanowione jednak - balustrada przy ścianie i całkiem możliwe, że taka niewidoczna (np. biała). Aaa.. szyba dopiero od 3 stopnia - to będzie hardcore dla dziecia. Pocieszam się, że za rok będzie sprawniejszy i jak mu przyjdą do głupie rzeczy, to chociaż równowagę utrzyma

  14. #1034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    No dobrze, dobrze....
    Juz nic nie mowie

    Propozycja tylko taka luzna....

  15. #1035

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    No dobrze, dobrze....
    Juz nic nie mowie

    Propozycja tylko taka luzna....
    Ale piękna propozycja - nawet dwie piękne, jeśli mi to osądzać

    Wiecie, jak to jest, gdy baba się uprze... Zaraz przypomina mi się stale powtarzany u nas tekst "Kobieta nigdy nie wie, czego chce ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu" (Jean-Paul Sartre)

  16. #1036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Bo u kobiet, to jest mniej wiecej tak....




    Ja nie mam czesci mozgu !

  17. #1037

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Bo u kobiet, to jest mniej wiecej tak....




    Ja nie mam czesci mozgu !


    U mnie jest jeszcze "ośrodek kontroli kierującego" (prosto, w lewo, zwolnij, czemu tedy) - znienawidzony nawet przez właścicielkę tegoż
    "Daty i rocznice" zostały wyparte i zastąpione chipem w telefonie.. Czyli mam dziury w mózgu??

  18. #1038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Załamałam się...
    Jaki ze mnie PROSTY typ

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MÓZG !.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	229585

  19. #1039

    Domyślnie

    Cytat Napisał marimag Zobacz post
    Załamałam się...
    Jaki ze mnie PROSTY typ

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MÓZG !.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	81,7 KB
ID:	229585
    Ale za to jaki szlachetny I wrażliwy na piękno- zobacz, ile miejsca zajęły żyrandole

    --
    Dzisiaj nie jem już prochów, a nadal kręci mi się w głowie - obstawiam przepracowanie - rzuciłam więc dzisiaj pracę - robię bigos i idę do kosmetyczki

    Droga dojazdowa dzisiaj nie dała rady i nadal mieszkamy na bagnach Jutro wjeżdża dachówka i będzie musiała wjechać pieszą siłą robocząWłaśnie czekam na info od wykonawcy, czy ma kogoś, kto to zrobi, czy mam sama organizować. Buu..
    Ostatnio edytowane przez _Chloe_ ; 11-12-2013 o 11:26

  20. #1040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Tak !
    U mnie zyrandole to jak buty czy torebki u innych

    Nie łam się tą droga bagienną.
    Chłopaki sobie poradzą.

    Mierzyłas sobie cisnienie ?
    A może to cos z oczami ?

Strona 52 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony