dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Podłoga na gruncie Termo-Organika?

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    harry881

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    1

    Domyślnie Podłoga na gruncie Termo-Organika?

    Witam

    wykonuje obecnie u siebie podłogi na gruncie (glina), podsypane 50cm piasku i wylane chudziaki, obecnie zastanawiam się nad folią ,
    zamierzałem dać 2 warstwy foli budowlanej 0,3 na chudziaku i jedną warstwę foli pomiędzy warstwami styropiany.

    Na to styropian 15 cm. Ale czy w 3 warstwach po 5 cm czy 2 warstwy i do tego jaki styropian,

    Zastanawiałem się nad : Termo-Organika PLATINUM PLUS PODŁOGA w sumie potrzebuje 14m3 czy polecacie coś innego.

    Potem wylewka Miksokret, tam gdzie podłogówka 5cm a gdzie nie ma 7cm i w to siatkę.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mam ten styropian w dwóch warstwach 5+10cm.
    Wykonawcy chwalili, a ja nie mam porównania - chodziło się dość miękko po tym. Dodam jednak, że w samym wejściu do domu został ten styropian niczym nie osłonięty (wylewka kończy się przed progiem) i wszyscy (oprócz mnie) po nim chodzą od kilku miesięcy. Styropian się tam nieco zgniótł, ale o dziwo nie pęka, nie kruszy się itd. Myślałem że się szybko zniszczy w takim miejscu.
    Z8 z pracowni Z500. Mieszkamy od października 2014. Ściany: Ytong+20cm TO 032. Podłoga: 15cm TO grafit. Strop: 17-33cm regranulatu styropianu + 20cm wełny. 100% podłogówka. Kocioł: Immergass Victrix 24kW dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem 45l. Wentylacja: PE na skrzynkach + Luna.
    Dziennik budowy: www.budowa-domu.info

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony