dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 115
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    od siebie moge tylko polecic farby KABE (tansze od beckersa, a jakosciowo rownie dobre!)
    jesli jednak zdecydujesz sie na gotowe kolory z beckersa to jest delikatniejszy powder pink, choc ja bym zaszalala z tym ciemnym vivid pink
    osobiscie lubie tez polaczenie rozowego z zielonym
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beckers kolory.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	74,9 KB
ID:	217907  

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    wiesz co chyba stanie na tym że nie będę brała gotowych kolorów tylko z palety coś będziemy wybierać bo łatwiej wybrać fajny kolor

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    właśnie wracają robotnicy więc mało jestem przy komputerze bo zaczęła się bieganina za materiałami itp a poza tym w ciągu ostatnich dni przez Was (a raczej dzięki Wam) zupełnie zmieniłam koncepcję mojego domku kolorów i wogóle. będzie dużo cieplej i przyjemniej

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    sluzymy pomoca poza tym na fm znajdziesz mnostwo inspiracji dla calego domku
    jak mozesz to powrzucaj zdjecia pokoiku

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    wrzucę wrzucę tylko tam nie są gołe tynki jeszcze ale jak skończą gładź to zrobię fotkę i wrzucę.
    Już zdecydowałam ostatecznie że pokój będzie jasnoszaro - pastelowo różowy no i moje białe mebelki tylko teraz mam dylemat którą ścianę jak zrobić;/ tzn przewaga różu czy szarości i która ściana ma być właśnie tą ścianą odmienną

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~~slonko~~ Zobacz post
    ten dywan jest sliczny i szczerze mowiac wolalabym dac rozowy, barwny dywan, a sciany i reszte pokoju zrobic w spokojnych barwach



    Asia juz wskazala moje zmagania z pokojem

    dzieci szybko rosna i uwierz mi, ze juz za ok 1,5 bedziecie chcialy zmieniac tak krzykliwe tapety czy ozdoby




    Bardzo mi się podobają te inspiracją, super jest ta druga tylko szukam i nigdzie nie ma takich właśnie pastelowych dodatków
    lampa będzie taka (juz jest kupiona)
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	massive.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	5,5 KB
ID:	222025

    dywan chyba ten Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dywan.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	222026
    panele chcę jasne szare i teraz myślę nad tymi ścianami.
    Albo tak jak w tej drugiej inspiracji dać wszystkie ściany jasne szare, do tego ten różowy dywan, regał chce albo expedit albo trofast z różowymi pudłami, tylko te ikeowskie które są w komplecie są w trochę innym różu ale są ok.

    tak wygląda pokoj na chwię obecną
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20131102_112454 (1).jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	222027 gładzie się kończą robić więc niedługo malowanie a ja dalej nie wiem co i jak...
    najbardziej chciałabym szare ściany pastelowy różowy dywan, takie same zasłony i narzutę na łóżko ale nie ma! wszystko jest tak jak dywan, w ostrym różu
    dziewczyny pomocy

    chociaż jak tak teraz patrzę to kurcze ten pierwszy pokój jest super! tylko jak to zrobić żeby tak to wyszło, która ściana w jakim kolorze
    Ostatnio edytowane przez megi02 ; 02-11-2013 o 13:12

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    z innej beczki trochę, taki mam pomysł na sypialnię
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia 2.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	222028

    albo ciemniej
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	222029

    mąż jest za tą pierwszą więc chyba się zgodzę, biorąc pod uwagę że on się na wszystkie inne moje wymysły zgadza ) ale meble mam takie jak w tej ciemniejszej tak więc muszę to jeszcze przemyśleć.

  8. #48
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    Dziewczyny, a może zrobić Julce faktycznie szare ściany a na jedną ścianę (np tą z łóżkiem) jakąś pastelową tapetę? kurcze nie pamiętam ale któraś z Was w swoim wątku właśnie miała przykłady fajnych tapet... macie pomysł?

  9. #49

    Domyślnie

    megi a mi w tej drugiej sypialni podoba sie oświetlenie punktowe w suficie, super sprawa do czytania

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    no to już mam kolory
    pokój generalnie ma być w tym stylu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	farba roz.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	222612
    wiem że sto razy zmieniałam zdanie ale tak będzie najfajniej
    farby to vivid pink i stony grey
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	vivid stony.jpg
Wyświetleń:	207
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	222613

    podłoga
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biały dąb1.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	27,1 KB
ID:	222614
    lub
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	white buzz.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	222615

    lampa
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	massive.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	5,5 KB
ID:	222616

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    dywan taki jak od początku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dywan.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	222617

    białe meble (narazie rezygnuje z komody bo w szafie będą szuflady więc bez sensu)

    i literki takie tylko różowe Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	julia.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	78,3 KB
ID:	222618

    i co wy na to?

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    fajnie sie zapowiada ehh...jak ja bym chciala miec co urzadzac dla mojej malej coruni

  13. #53
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    fajnie sie zapowiada ehh...jak ja bym chciala miec co urzadzac dla mojej malej coruni
    też mi sie wydaje że będzie fajnie jedyne co to ta ściana różowa to kurcze nie wiele jej będzie widać...;/ bo na większości jest okno ale coś powinno zostać

    a Twoja córunia z Tobą w pokoju?

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    na razie śpi w łóżeczku w sypialni, a na wiosnę pójdzie do brata i tak większość czasu spędza u niego nie ma też problemu ze spaniem w nocy więc może nie będzie im tak źle razem

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    to zazdroszczę bo moja od zawsze ma problemy ze spaniem, do dzisiaj sie budzi w nocy. Teraz jeszcze ma jakiś głupi okres że zaczeła się bać i wieczorem mnie woła, w nocy też (śpi w łóżeczku z nami w sypialni, ma łóżeczko obok łóżka).
    W styczniu przeprowadzka i będzie miała swój pokój..zobaczymy jak to będzie. Na wszelki wypadek łóżeczko wstawie do garażu, jeszcze go nie składam tak że gdyby było ciężko to jeszcze wstawie jej łóżeczko do naszej sypialni, ale mam nadzieję że zacznie w końcu normalnie spać sama u siebie w pokoju no i całą noc! w końcu skończyła 2 latka więc najwyższa pora zacząć przesypiać noce dłużej niż do 5-6 i bez żadnej pobudki
    bo ona ma takie akcje że o 3 w nocy wstaje i do 5 woła wszystkie misie, chce husiu, rowerek, pić, mleko, bajkę i wszystko co możliwe żeby tylko nie spać

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    nocnego wstawania chyba bym nie przezyla ani jedno ani drugie w nocy sie nie budzilo (mlody przesypial wszystkie noce gdzies od 3mca a mala od 2tyg!) za to w dzien przez pierwszy rok prawie w ogole nie sypiala i to byla masakra bo wciaz sie biedne darlo teraz ucina sobie jedna drzemke kolo poludnia wiec mam swiety spokoj

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    no to tylko pogratulować i pozazdrościć moja mała to dziwny egzemplarz że tak powiem mało śpi, nie chodzi tylko biega, buzia jej się nie zamyka, wszędzie jej pełno...podobno typowa 2 latka ale czy ja wiem czy taka typowa..hmm bandyta i tyle, już nawet sama chodzi i mówi Julia bandita )
    ale fajnie bo jutro wracają robotnicy tak więc robota ruszy!
    słuchaj, bo ty masz fajne pomysły a ja nie mam koncepcji jak zrobić piętro.
    Tzn tak na dole podłoga ciemna, schody ciemne no i problem z panelami na górze, bo z jednej strony chciałam na całości takie same bo to fajnie wygląda, ale do sypialni, pokoi itp pasują właśnie jasne (do moich koncepcji) a po drugie są praktyczniejsze w użytkowaniu) ale przedpokój wypadałoby zrobić tak jak schody czyli ciemny... no i pytanie co tu zrobić;/ mogę dać na przedpokoju ciemne, a w pokojach jasne panele?

  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    megi02

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Katowice
    Posty
    104

    Domyślnie

    właśnie przeglądałam Twoją galerię i widzę że mamy podobny gust jeśli chodzi o lampy u nas też będą massive nero i spotliny kulki
    a nad stołem w jadalni Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moonlight.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	12,2 KB
ID:	222809

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Mój stolarz powiedział, że schody i drzwi to stolarka pionowa, podłogi - pozioma i jedna z drugą nie ma nic wspólnego, trzeba się tylko oglądać na to żeby we wspólnej płaszczyźnie się zgadzało. Idąc tym tropem - wolałabym zrobić wszystkie podłogi na piętrze w tym samym kolorze, nawet jeśli mają się różnić od schodów...

    Moje dziecko na 2 tury przenosiło się z łóżeczka do łóżka. Niby w pierwszym momencie się cieszyła na duże łóżko, ale po 2 tygodniach kazała się kłaść w małym - stało też w jej pokoju "dla bezpieczeństwa". I nie zmuszałam jej do niczego. Pospała jeszcze jakieś 2 miechy w małym - widocznie tam czuła się bezpieczniej i potem sama się przeniosła do dużego. Na koniec honorowo oddała małe łóżeczko siostrzyczce w brzuszku A w jej docelowym pokoiku wylądowało łóże królewskie 160 x 200. I żyli długo i szczęśliwie - nasza bajka o łóżeczkach

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    od siebie moge tylko polecic farby KABE (tansze od beckersa, a jakosciowo rownie dobre!)
    jesli jednak zdecydujesz sie na gotowe kolory z beckersa to jest delikatniejszy powder pink, choc ja bym zaszalala z tym ciemnym vivid pink
    osobiscie lubie tez polaczenie rozowego z zielonym

    Mi się podobają połączenia różu z zielonym, lub taki właśnie pudrowy róż i słoneczny

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony