dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Paulinka1985

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    5

    Domyślnie Jaka sofa do dużego pokoju?

    Zastanawiam się nad kupnem czarnej sofy, czytałam jej opis i wydaje się być całkiem niezła. Jednak nie chcę zbyt pochopnie o tym decydować, dlatego pytam Was o to. Czy ten model http://bostonsofa.pl/pl/p/ALABAMA-BI...cja-RELAKS/167 będzie dobry jakościowo?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar judyta87
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-316
    Posty
    56

    Domyślnie

    Cześć. Sofa, którą wskazujesz jest przede wszystkim skórzana, a to jak dla mnie jest dużym plusem. Uwielbiam też funkcję relaks... bo przecież po to nam sofa, aby posiedzieć i się zrelaksować, niekoniecznie w pozycji leżącej. Ta półleżaca jest fajna, bo można np wygodnie popracować na laptopie. Wydaje mi się, że może to być fajny wybór Pozdrawiam

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar arkogol
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    72-006
    Posty
    21

    Domyślnie

    Sofa wygląda fajnie, ale mnie niestety przeraża jej cena. W tej cenie można dostać cały wypoczynek, czyli sofę + 2 fotele w całkiem niezłej jakości i o fajnym wykonaniu designerskim Na pewno warto trochę poszukać i popatrzeć Taka jest moja opinia. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar domwbudowie
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kołodziąż-Rybie
    Posty
    38

    Domyślnie

    ARKOGOL zostań producentem sof skórzanych i sprzedawaj taniej. Ta cena jest normalną ceną, jeśli lubisz mniejsze to zapraszamy do sieci Abra tam masz design o jakim nie śniłeś
    )
    @Paulinka 1985 Sofa bardzo ładna; ma klasę: mam pytanie czy będziesz ją wstawiać w kącie, na (wzdłuż) ściany czy może na środku pokoju jako mebel wolnostojący?
    Jest to kluczowe, bo ta sofa jest świetna, aby postawić na środku pokoju (tzn. nie dotykając ścian) Straci urok przy ścianie i tym bardziej w rogu.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zapominalski88

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-015
    Posty
    5

    Domyślnie

    Sofa jest piękna i też myślę, że najlepiej będzie prezentować się ustawiona na środku.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cena bardzo przyzwoita, ale stylistyka już nie bardzo Mogę sobie wyobrazić tę sofę w pokoju męskim (bilard kino domowe itd.) czy gabinecie, ale nei w pokoju dziennym...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a jak pokój dzienny jest urządzony w takim cięzkawym, klubowym stylu ?

  8. #8

    Domyślnie

    Zgadzam się, sofa fajna, ale cena bardzo wygórowana. Myślę, że bez trudu znajdziesz coś podobnego w niższej cenie

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar domwbudowie
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Kołodziąż-Rybie
    Posty
    38

    Domyślnie

    dariawiejska ciężko jest znaleźć taką sofę w niższych cenach. Ktoś zanotował to, że jest to wyrób ze skóry naturalnej?

    A Paulinka zniknęła i nam nie odpowie reklamę zrobiła i wszystko ok Bywa.

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    miminka210

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-566
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja zamiast sofy bym wolała fotele .
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    Jak na sofę skórzaną z dwoma mechanizmami recliner, to cena jest zupełnie atrakcyjna.
    Pomijam styl.
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Masiwa
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-677
    Posty
    19

    Domyślnie

    Za tę cenę bym poszukała czegoś innego, poza tym bałabym się, że te mechanizmy relaksu będą się niszczyć, zacinać, a pewnie rzadko kto tego uzyje.

  13. #13

    Domyślnie

    Cena wydaje sie ok gorzej ze stylistyka No ale o gustach itd...

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Doradca komfortu

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    10

    Domyślnie

    Dokładnie cena bardzo atrakcyjna, sądzę, że sofa będzie służyć przez długi czas

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PiotrekBR

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    45-687
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć razem z żoną zdecydowaliśmy się na kupienie do naszego salonu takiej o to sofy [moderowano - link do sklepu w debiucie] cena może nie należy do najniższych ale mamy nadzieje, że wydane pieniądze nie pójdą na marne i będzie ona nam służyć przez lata.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-03-2014 o 15:44

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BogdanNalej
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-004
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał miminka210 Zobacz post
    Ja zamiast sofy bym wolała fotele .
    Ja jestem zwolennikiem sofy i foteli Bo czasem człowiek chciałby sie położyć Same fotele to jednak trochę dla mnie za mało

  17. #17

    Domyślnie

    Podłączę się do pytania. Szukamy sofy wolno stojącej 3-ki plus fotel plus pufa/przedłużka. Życzenia to lekki design na nóżkach bez różnych funkcji typu spanie, skrzynie itp, żeby była niska, prosta, bez efekciarskich zagłówków i żeby fajnie prezentowała się w kolorach materiałów srebrno szarych/popielatych. Na razie nasz typ to Santini z Vero Meble , ale jest jeszcze odrobinę za ciężka, za to w miarę przystępna cenowo.http://www.ekomeble.eu/?pl,oferta,000004,000000,000910
    I już mieszkamy !

  18. #18

    Domyślnie

    Wynajmowałem kiedyś mieszkanie z wiekowym skórzanym zestawem wypoczynkowym i poza solidnym wykonaniem (według właściciela wytrzymało to to 40 lat) nie było zbyt wygodne ani poręczne. Takie meble zajmują dużo miejsca i można szybko się na nich spocić, trudno powiedzieć czemu, chyba cyrkulacja powietrza nie jest najlepsza. Więc prawdę powiedziawszy ja bym się nie zdecydował na takie meble... Chociaż akurat ten zestaw powyżej (od widma Paulinki ) jest dość elegancki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony