dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Lanie ogrodzenia na raz na dwa razy?

    Witam
    Mam pytanie majster robiący ogrodzenie twierdzi ,że ogrodzenie powinno lać sie na dwa razy najpierw w ziemi a potem to co wystaje nad ziemia bo tka lepiej a wytrzymałość taka sama.....Spotkaliście się z czymś takim , bo cisną się mnie an usta niepolityczne słowa na temat budowlańca.
    Moim zdaniem powinno lać się to na raz a nie dwa ponieważ ma wyższy wytrzymałość, ale to moje subiektywne zdanie....
    Aha beton B15 czy B10 zastosować bo jak majster zrobił dziury pod ogrodzenie to by powstał drugi bunkier.....(więc lanie z betoniarki odpada) .
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Łukasz90 ; 17-10-2013 o 21:07

  2. #2

    Domyślnie

    W temacie placów, fundamentów i płotów z granitu mam sporo doświadczeń. Chętnie podzieliłbym się nimi (tak jak przez wiele poprzednich lat), ale obecnie na forum zmagamy się z Redakcją Forum o godny podpis dla każdego forumowicza. Zachęcam do przeczytania linka w mojej stopce.

    Pozdrawiam
    Igor Blechert
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz90 Zobacz post
    Witam
    Mam pytanie majster robiący ogrodzenie twierdzi ,że ogrodzenie powinno lać sie na dwa razy najpierw w ziemi a potem to co wystaje nad ziemia bo tka lepiej a wytrzymałość taka sama.....Spotkaliście się z czymś takim , bo cisną się mnie an usta niepolityczne słowa na temat budowlańca.
    Moim zdaniem powinno lać się to na raz a nie dwa ponieważ ma wyższy wytrzymałość, ale to moje subiektywne zdanie....
    Aha beton B15 czy B10 zastosować bo jak majster zrobił dziury pod ogrodzenie to by powstał drugi bunkier.....(więc lanie z betoniarki odpada) .
    Pozdrawiam
    Twój majster dobrze radzi. Zastosuj B15.

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuje ślicznie za pomoc i pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    To nie tylko kwestia betonu. Tam jest jeszcze jeden kruczek.
    Wszystkie informacje dostałbyś szybko i fachowo, gdy Redakcja Forum uznała, że rady specjalistów są im potrzebne na forum. Póki co uważają, że nasze rady są bezwartościowe.

    Pozdrawiam
    Igor Blechert
    Walczę przeciwko zawłaszczaniu naszych praw autorskich przez Forum Muratora
    Dlaczego Murator chce ekspertów zniechęcić do pisania na forum - link do FM

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony