dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ziemny

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    91-496
    Posty
    1

    Domyślnie Kupno domu parterowego do remontu w Irlandii .

    Witam na wstępie chciałem się z wszystkimi przywitać i prosić o wyrozumiałość gdyż zadawane pytanie prze zemnie będą mogły czasem wydawać się głupie . Otóż stoję przed wyborem zakupu domu w Irlandii , z jednej strony dom nowy około 130 metrów kwadratowych w bliźniaczej zabudowie o konstrukcji drewnianej (typowej dla Irlandii ) a z drugiej strony dom wolno stojący parterowy murowany (około 40 letni 3 duże pokoje + kuchnia i salon ) .
    Rozum stawia na dom nowy a serce na wolno stojący . Zakładając ,że wybieram opcję drugą chciałbym prosić was specjalistów z forum o pomoc .
    Jestem już po oględzinach domu i jestem w stanie powiedzieć ,że na ścianach niema grzyba w domu nie jest wyczuwalny zapach wilgoci , podłoga i dach wyglądają w porządku . Dom kupowany będzie za gotówkę więc wszelkie prace remontowe będą musiały być przeprowadzane stopniowo gdyż cala gotówka pójdzie na zakup . Co miesiąc będę dysponował kwotą około 1.500 euro na remont .
    Chciałbym aby ktoś poradził na co jeszcze zwrócić uwagę przy oględzinach takiego domu , oraz określić jakie prace remontowe i w jakiej kolejności musiałbym przeprowadzić w tym domu .
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	portarlington.jpg
Wyświetleń:	1870
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	220024   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1_2.jpg
Wyświetleń:	1594
Rozmiar:	23,9 KB
ID:	220025  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony