dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 28
  1. #1

    Domyślnie Solidna Betoniarnia w Warszawie

    Proszę o informacje nt waszych doświadczeń w dostawie betonu
    B20,B15 w Warszawie ,rejon Gocław, Wawer,Praga

    Prosze o ceny i namiary.Czy jest różnica w obsłudze i gatunku pomiędzy np znaną Bostą a małymi betoniarniami.

    Pozdrawiam.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Mnie też ten temat interesuje.Jest b.dużo firm produkujących beton w Warszawie - wiadomo najwazniejsza jakość i rekomendacje ale ,którą wybrać ?

  4. #4

    Domyślnie

    buduję na Zaciszu, beton wziąłem z thomasbeton z Matuszewskiej (Targówek Fabryczny)mają tanio b20 145 pln/m3, a beton jest w porządku mają przynajmniej taniej niż cała reszta( lafarge z marywilskiej cena za metr duzo ponad 200 pln ), a i za pompe płaciłem 300 pln całe lanie fundamentów i tak samo stropu, lepsze to rozwiązanie niż większości betoniarni gdzie pompę licza za godzinę i wczas pracy pompy wliczaja przyjazd pompy, powrót i mycie, to jest dopiero zdzierstwo.

  5. #5

    Domyślnie

    Czy to jest cena netto ? Czy ktoś polecił Ci tę firmę ?

  6. #6

    Domyślnie

    Ja korzystalem z Firmy Bosta Beton ... maja dobry sprzet i ekipe ... mam jedno male ale .. zamowione zostalo 8m3 betonu ..ale przywiezione 7m3 ... po telefonie do firmy i podaniu wymiarow zalewanego terenu ..kobieta przeprosila .. i kazala zaplacic odpowiednio mniej.

    Maja siedziby w Kaweczynie i Falenicy.
    Pozdrawiam
    Wojtek

    GG 13157

  7. #7

    Domyślnie

    izz nikt mi tej firmy nie polecał, podzwoniłem popytałem o ceny, tam mieli tanio, pojechałem pogadałem z szefem i staneło na takiej cenie. Jest to cena netto ale i taką tylko zapłaciłem, mogłem wziąść z bosty beton tylko, że koszt byłby znacznie większy no i to liczenie za pompę mi nie odpowiada

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj woj_s
    Jaką cenę uzyskałes w Bosta Beton ?

  9. #9

    Domyślnie

    Z tego co pamietam to za pompe (1,5godz) + betoniarka + 8m3 -> 2100PLN (faktura)

    Gdzie 1,5 godziny to jest liczone tak .. placisz tak czy innaczej godzine ... za przyjazd ... a ze u nas udalo sie wylac w 30min dlatego jest liczone 1,5 godz ... z tego co pamietam to pompa kosztowala okolo 300PLN/godz.
    Pozdrawiam
    Wojtek

    GG 13157

  10. #10

    Domyślnie

    Lafarge 190zł/m3 brutto i z nimi zalałem fundamenty, natomiast strop to już robota Thomasbeton. Ta druga firma dużo tańsza no i cena pompy jest wilczona w cenę betonu ( niewielką i indywidualnie negocjowaną ). W Lafarge wszystko jest "w białych rękawiczkach" elegancko a jakże a w Thomas i handlowiec i kierowca pompy czy betoniarki klnie jak szewc, opieprza kierownika budowy jak ten niedajbóg pomyli się w obliczeniach i trzeba będzie dojechać z kilkoma metrami betonu dodatkowo ( płacąc oczywiście ) no ale cena i pozostała gotówka w kieszeni pozostawia na długo jerszcze uśmiech na twarzy inwestora

  11. #11

    Domyślnie

    u mnie nie pamiętam, żeby leciały nie cenzuralne słowa, ale jak zamówiłem za mało bez problemu przywieźli więcej ostatnią gruszką, bez żadnego grymasu. wolałem mieć kasiorkę w kieszeni zadowolenie na twarzy, niż tylko białe rękawiczki w akcji.

  12. #12

    Domyślnie

    dziękuje za odpowiedzi i zapraszam innych do reklamowania bądź znięchęcania konkretnych betoniarni

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał obudowieniewiemnic
    natomiast strop to już robota Thomasbeton. Ta druga firma dużo tańsza no i dają bez f-ry jak komuś nie zależy na dorabianiu Państwa a cena pompy jest wilczona w cenę betonu ( niewielką i indywidualnie negocjowaną ).
    TOś odważny chłop. Jak ci się strop rozleci to z reklamacjami do Pana Boga, bo bez faktury to cię nawet znać nie będą i pierwszy raz na oczy widzą.

    A poza tym, ciekawe jak certyfikat (wymagany ostatnio) na materiały przedstawisz, jak się zapytają, z czego strop i zapewne wieniec lane.

    Nie bawcie się w podchody z betonem, to nieduży relatywnie koszt w porównaniu z domem, a od niego za dużo zależy

  14. #14

    Domyślnie

    Nie mam powodu aby nie polecic Bosta Beton ...
    Pozdrawiam
    Wojtek

    GG 13157

  15. #15

    Domyślnie

    A ja jestem bardzo zadowolona z Lafarge.
    Cena 155 za B20 netto. Pompa bez faktury. Punktualni, miła obsługa-przedstawiciel przyjeżdża do ciebie, nie musisz jeździć do betoniarni, żeby zapłacić (większość tak chciała), przywozi ci fakturkę.
    Przedstawiciel dopiero co zakończył budowę swojego domu, więc służy ci radą i to na pewno nie jako przedstawiciel, ale z własnego doświadczenia.
    W sumie OK.
    A B10 za 145 netto. Taniej nie znalazłam.

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar dpatoka
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    7

    Domyślnie Betoniarnia

    Witam,

    W Rebertowie jest mała betoniarnia. Ja sobie ją chwale bo są bardzo elastyczni i sumienni. Jak odnajde namiary to dopisze.

    Pozdrawiam,
    dpatoka

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bard13
    TOś odważny chłop. Jak ci się strop rozleci to z reklamacjami do Pana Boga, bo bez faktury to cię nawet znać nie będą i pierwszy raz na oczy widzą.
    ...rozleci? tyle stali, zbrojonych belek i betonu i się rozleci ? Nie sądzę. Obecnie mieszkam w domu, którego strop widział o wiele mniej zbrojenia a wylany był taczką z betoniarki - jak to kiedyś się robiło. Stoi i ma się nieźle.
    Cytat Napisał Bard13
    A poza tym, ciekawe jak certyfikat (wymagany ostatnio) na materiały przedstawisz, jak się zapytają, z czego strop i zapewne wieniec lane.
    Pokażę f-rę na cement i pospółkę i wskarzę na betoniarkę . Pozatym mam wz-ki jest tam wzmainka o jakości betonu dostarczonego do mnie, to tak dla mojej oczywiście spokojności .
    Cytat Napisał Bard13
    Nie bawcie się w podchody z betonem, to nieduży relatywnie koszt w porównaniu z domem, a od niego za dużo zależy
    Zgadzam się. Ale to tylko papier cię uspokaja bo beton podejrzewam mamy taki sam.
    Pozdrawiam.

  18. #18

    Domyślnie

    Ja też buduję dom w Wawrze. Brałam beton, cement i bloczki fundamentowe od p. Topczewskiego. Nie mogę narzekać, facet przywoził wszystko terminowo, bez opóźnień, sami zrzucali cement (jeśli był luzem a nie na palecie). Brałam też od niego piach i żwir. Jak chcesz to proszę, oto telefon do niego: 0602275041. Może i Ty skorzystasz. Dla mnie był cenowo najlepszy. Biorę jeszcze u niego szambo betonowe, ale to dopiero jesienią.

  19. #19

    Domyślnie

    Bard13. - popieram Cię w 100%.
    Beton to podstawa i trzeba go mieć z pożądnej betoniarni z certyfikatem zgodności.

    Ja brałem beton z DYCKERHOFF z Płochocińskiej. Polecam. Są punktualni i konkurencyjni cenowo. Wystawiają certyfikat zgodności.

    Oczywiście nie można mówić, że małe betoniarnie mają gorszy beton, ale pewnie trudniej jest to zweryfikować.

    Pozdrawiam
    Mariusz

  20. #20

    Domyślnie dobra betoniarnia

    w ubiegłym roku brałem beton z "Thomasbeton", każda dostawa miała b. szczegółową WZ-tkę, bez jakiegokolwiek problemu dostałem certfikat zgodności, oglądałem ich silosy z kruszywem,
    na ławy brałem z "Bosty"(sugestia wykonawcy), potem już z "Thomasbeton" mieli lepszą cenę i dobrą jakość
    api

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony