Hej, witam Cię u Ciebie
Miałam tyle napisać ale nie notowałam, wybacz
Mamy dzieci w podobnym wieku, przynajmniej starszych synów. Z moimi jest jakiś koszmar ostatnio ale wierzę, że wyrosną niebawem. Oby szybko, bo sił brakuje.

Bardzo ładny pobielony dom. Też jak Aniko marzę o czarnej elewacji

Łazienka bardzo oryginalna. Kocham betonowe ściany. Na początku zastanawiałam się czy to nie będzie dziwnie wyglądało i czy nie będziesz się ślizgała wychodząc z wanny na brodzik. Może będziesz Ale na plus z pewnością jest podział na dwie części - kąpielową i toaletową i świetnie, że masz okno przy wannie - marzenie - gorzej z sąsiadami

Co do tego brodzika..., to nie myślałaś aby zrobić zwykły spadek i odpływ liniowy? Ja tak u siebie planuję, bo mnie osobiście nie podobają się brodziki, nawet minimalne. A tak podłogę będziesz miała pod prysznicem w "kolorze" podłogi tzn te same kafelki, Trzeba tylko folie w płynie położyc - tania sprawa a to jedynie obłożenie krawędzi i dodatkowe malowanie"podkładem" przed kafelkowaniem. Niby nic a basen można w tym założyć

Płytki orion piękne a te silent stone już mniej mi się podobają, bo jak sobie wyobrażałam te betonowe, loftowe wykończenie z metalowym paskiem, to te kwiatki i wzorki jakoś nie ta bajka, ale się nie przejmuj, bo może akurat widzisz coś czego ja nie dostrzegam - Tobie ma się podobać
Och i te tapety wall&deco wet sa super rozwiazaniem, maja tez elewacyjne. Rewelka! Zapisałam sobie w linkach ale pewnie i tak nie na moją kieszeń

Po tym co napisałaś o wielkości łazienki zaczęłam się zastanawiać, że coś w tym jest i że nie było chyba słusznym zmniejszanie garderoby aby powiększyć łazienkę. Ten dodatkowy kawałek w sumie jest bezużyteczny, tyle, że łazienka nie jest już taka mikroskopijna jak ta na dole.

Kominek mnie urzekł, jest na całej ścianie płasko? Chciałabym tak ale u nas musiał byc w rogu. Widzę, że on jest w jakimś pomieszczeniu, tzn, że dojscie jest z drugiej strony również?

i kanapa fajna w inspiracjach Twoich tez mi sie podoba


Cytat Napisał enedue Zobacz post
No proszę, wiesz, ile bym dała, żeby się dowiedzieć, kto kupił te dwie zmywarki Głowę dam, że jedna to żona Tigera, bo jak powiedział - zawsze wybiera najdroższe rozwiązanie
Chyba wiem kto kupił drugą Nie ja, oczywiscie U siebie marzyłam o dwudrzwiowej, czarnej z kostkarką ale w końcu uznałam, że to bez sensu, bo woda u nas nie nadaje się do picia a same lodówki (te za 3-5 tys.) wydawały mi się tandetne plastikowe, więc szkoda kasy i kupiłam chłodziarkę bez zamrażalnika Beko za połowę ceny Twojej wymarzonej lodówki. A do tego do piwnicy kupiłam zamrażarkę, do której mogłabym wsadzić prawie całego człowieka

Walczył jak wściekły o powrót do trofeum, a ja podła, nie dałam.
Po powrocie do domu odwrócił się ostentacyjnie ogonem - podpadłam.
Hahaha ale się uśmiałam Chciałabym piesa ale mąż się nie zgadza, mówi, że ma już trocje dzieci i szynszyle, brakuje mu tylko wyprowadzania pieska I straszy mnie kupami na trawniku