dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie OKNA - rolety, zasłony ? (wnętrze trochę skandynawskie)

    Chciałam urządzić wnętrze trochę skandynawskie, dużo bieli, surowe drewno etc. Problem mam z oknami, myślałam o żaluzjach perforowanych lamele 5 cm, na paskach, montowane do sufitu, drewniane odpadają z uwagi na ciężar, okno w salonie ma 3 m. Nie wiem jaki wybrać kolor; biały czy tradycyjny aluminiowy. Nie wiem jak się sprawdzą takie rolety w kuchni, mam kuchnię połączoną z salonem więc w oknach chciałabym mieć to samo. Nie jestem fanką tkanin w domu, nie mam firanek, zasłonek ani dywanów ale ostatecznie w niewielkich ilościach mogę je wziąć pod uwagę. Postaram się wkleić zdjęcia (nie zwracajcie proszę uwagi na blat stołu bo jest do wymiany . Co w tych oknach umieścić ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon 1.jpg
Wyświetleń:	446
Rozmiar:	64,2 KB
ID:	226917   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon 2.jpg
Wyświetleń:	392
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	226918  

  2. #2

    Domyślnie

    mam podobne okna i tez jeszcze nic przy nich nie mam
    jedyną osloną sa rolety zewnetrzne, ale tez sie zastanawiam czy jakos nie "ocieplic" wnetrza dokoracją okna

    podoba mi sie takie rozwiazanie ( sciagnelam sobie zdjecie wnetrza kogos z tego forum )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mimoza30.jpg
Wyświetleń:	240
Rozmiar:	50,2 KB
ID:	226919

    w innych, mniejszych oknach mam zalaozone plisy i bardzo dobrze sie sprawdzaja bo mozna je podnoscic i od gory i od dolu

  3. #3

    Domyślnie

    katiaXX co to za stół masz? Firma? Interesuje mnie "spód" stołu, a nie blat...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał katiaXX Zobacz post
    Chciałam urządzić wnętrze trochę skandynawskie, dużo bieli, surowe drewno etc. Problem mam z oknami, myślałam o żaluzjach perforowanych lamele 5 cm, na paskach, montowane do sufitu, drewniane odpadają z uwagi na ciężar, okno w salonie ma 3 m. Nie wiem jaki wybrać kolor; biały czy tradycyjny aluminiowy. Nie wiem jak się sprawdzą takie rolety w kuchni, mam kuchnię połączoną z salonem więc w oknach chciałabym mieć to samo. Nie jestem fanką tkanin w domu, nie mam firanek, zasłonek ani dywanów ale ostatecznie w niewielkich ilościach mogę je wziąć pod uwagę. Postaram się wkleić zdjęcia (nie zwracajcie proszę uwagi na blat stołu bo jest do wymiany . Co w tych oknach umieścić ?
    A moze na to duze okno tylko najprostsze lniane zasłony, a na mniejsze okna rolety rzymskie z tej samej tkaniny?

    Piękne wnętrze
    Ostatnio edytowane przez asizo ; 26-11-2013 o 13:23
    Tylko tu i teraz.

  5. #5

    Domyślnie

    Aleksandryta - nie wiem kto jest producentem, kupiłam ten stół przez internet, to stół powystawowy, kupiłam go właśnie ze względu na nogi, od razu wiedziałam, że blat wywalę, ale gdzieś go widziałam potem w necie, spróbuj wrzucić hasło : stół na płozach. u nas docelowo mają być surowe deski dębowe. Asizo- dziękuję, myślałam też o takich właśnie zasłonach w kolorze naturalnego lnu lub jasnego capuccino (chyba na jedno wychodzi ale w tym dużym oknie nie ma gdzie ich zsunąć, karnisz musiałby zakręcać na ścianę prostopadłą do okna po prawej stronie. po drugiej stronie tez mam duże okno fiks z parapetem więc tych zasłon zrobi się trochę więcej. Myślicie że te żaluzje to raczej pomyłka ?

  6. #6

    Domyślnie

    Aleksandryta - to jest ten stół ; przypomniało mi się że nazywał się właśnie SIMPLE, na tych płozach jest drewniana powiedzmy "skrzynka" o wysokości jakieś 10 cm - tez czarna w niej jest ukryty dodatkowy blat + ten cały mechanizm, u mnie stół jest z dodatkową dostawką która właśnie tam był schowana.
    http://ans.sklep.pl/meblenova-simple...2182acfd687b44

  7. #7

    Domyślnie

    katiaXX, a co to za kominek tam u ciebie na zdjeciu ?

  8. #8

    Domyślnie

    Yaa, to jest kominek jotul w obudowie z kamienia mamuciego - steatyt, takie połączenie kozy z kominkiem, kamień się nagrzewa i zostaje ciepły przez kilka godzin po wygaszeniu kominka.

  9. #9

    Domyślnie

    ciekawie wyglada
    a mozesz wrzucic fotke bardziej z bliska ?

  10. #10

    Domyślnie

    to ten piec/kominek
    http://kominkiznorwegii.pl/piece/piec_jotul_fs_350.html
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMINEK 004.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	227017   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KOMINEK 001.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	227018  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony