Zaraz, zaraz Szanowni Państwo zobaczcie co się dziej...
malux20 w jakim kierunku zmierzasz i co sugerujesz nie mam pojęcia. Napuszyłeś się strasznie gdy podważyłem spot reklamowy zamieszczony na youtube, mam swoje zdanie, i mam prawo je wyrazić w oparciu o swoje doświadczenia czy ci się to podoba czy nie.
Piszesz na temat poprawności wykonania mojego domu, piszesz o mostkach termicznych i opluwasz od niechluja choć nie masz do tego najmniejszej podstawy.
Ze wszystkich twoich zaledwie kilku wpisów kierowanych do mojej osoby, brakuje mi jeszcze abyś wspomniał o termowizji budynku, wtedy już na 99% potwierdzisz swoje powiązanie z Viessmannem.
Proszę cię Jeśli jesteś wstanie wnieść coś do tego tematu w zakresie (jak zawarłem to w pierwszym swoim poście)
- Kosztów eksploatacyjnych
- Funkcjonalności
- Optymalizacji ustawień
- Itp, Itd.
to będę zobowiązany. Jeśli natomiast chcesz zdominować ten temat opowieściami typu cytat: "zaznaczaM ŻE NIE MAM żadnej super pompy tylką taką zwykłą" odpuść proszę i zakładaj nowy temat pt. posiadacze zwykłej pompy VS posiadacze niezwykłej pompy.
Dziękuje za twój dotychczasowy, nic niewnoszący a poświęcony dla tego tematu czas