dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Banned
    luntrusk

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Trapezy to często bardzo fajne działki

    Ja zakładam, że mowa jest tu o kupnie działki z aktualnymi warunkami zabudowy. Bo gdyby tak nie było to może się okazać, że działka jest rolna i nic się na niej nie zbuduje jeśli nie jest się rolnikiem.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał luntrusk Zobacz post
    ...przyznaję Tobie rację. Sprawdziłam swoje obliczenia - i głębokość ma ok 32 metrów.
    ...
    OK

    czyli jednak polibuda warszawska, sprytniejsza od wrocławskiej

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki za rozrysowany plan
    Działka jest z planem zagospodarowania.
    Oglądałam ją, co mi się nie podoba to że na odległości 80m, na prawie całej długości jest płot sąsiada. W związku z trudościami w ułożeniu planu może być trudno o prywatność. Chyba poszukam czegoś innego jednak. Choć nie powem, ze 1400m i 40 tys robią wrażenie.

  4. #24
    Banned
    luntrusk

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    he he

    Ja kończyłam Poznańską bo stamtąd pochodzę Ogólnie sprawdzam zawsze obliczenia dwa razy ale jak "temat jest lekki" to robię "na szybko" Ogólnie zawsze miałam średnią opinię o Polibudzie Poznańskiej - za mało wymagają od studentów. Warszawska i Wrocławska mają kilku wiodących "dr i prof", którzy ciągną te uczelnie do góry. Ale to nie zmienia aż tak diametralnie sytuacji - w kraju jest jakieś 5% społeczeństwa bardzo zdolnej, geniuszy kilkunastu na cały kraj Od tych ludzi uważam, że warto się uczyć

    Nie ma co "oszczędzać" 10 tyś na działce bo sam dom będzie pewnie kosztował ze 250-300 tyś. Lepiej znaleźć dobrą działkę i budować mniejszy dom lub duży dom (jak ktoś ma taką potrzebę i go stać) na wielkiej działce (min 3000 m2).

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    zgadzam się po całości

    Przy tak niewielkiej różnicy w cenie lepiej szukać czegoś klasycznego w kształcie

    Takie trójkatne działki są ciekawe w zagospodarowaniu, ale tu trzeba ludzi z zacięciem

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał luntrusk Zobacz post
    he he

    Ja kończyłam Poznańską bo stamtąd pochodzę Ogólnie sprawdzam zawsze obliczenia dwa razy ale jak "temat jest lekki" to robię "na szybko" Ogólnie zawsze miałam średnią opinię o Polibudzie Poznańskiej - za mało wymagają od studentów. Warszawska i Wrocławska mają kilku wiodących "dr i prof", którzy ciągną te uczelnie do góry. Ale to nie zmienia aż tak diametralnie sytuacji - w kraju jest jakieś 5% społeczeństwa bardzo zdolnej, geniuszy kilkunastu na cały kraj Od tych ludzi uważam, że warto się uczyć

    Nie ma co "oszczędzać" 10 tyś na działce bo sam dom będzie pewnie kosztował ze 250-300 tyś. Lepiej znaleźć dobrą działkę i budować mniejszy dom lub duży dom (jak ktoś ma taką potrzebę i go stać) na wielkiej działce (min 3000 m2).
    PP przeprasza za powyższy egzemplarz

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony