dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 89
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Najbardziej pomocny Forumowicz


    Jeśli ktoś Ci pomógł, służył radą, warto w tym podsumowującym 2013 r. temacie o tej Osobie napisać. A my poprosimy pomocnego Forumowicza o adres i wyślemy upominek - Numery Specjalne MURATORA.


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Gdyby Redakcja deklarowała nagrody dla osób wskazujących Pomocnego Forumowicza,
    pewnie wpisy rosłyby lawinowo, a tak...coś nie widać osób które chcą za pomoc dziękować bezinteresownie.
    Moim zdaniem, jednak tak powinno pozostać.
    Nie muszę chyba uzasadniać dlaczego.

    Ja typuję Pestkę56.
    Ona nie tylko doradza tym, którzy się do niej zwrócą o pomoc,
    ale często wyprzedza taką prośbę.
    Jest bardzo czujna, wyłapuje wątki w których ktoś zmaga się z dylematami.
    Nie pisze jako wyrocznia wszystko wiedząca najlepiej, ale ukierunkowuje,
    pomaga w dojściu do najlepszego rozwiązania.
    Nadanie jej tytułu Najlepszy Doradca Forum, jest w pełni uzasadnione.
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Ja się z Tolą zgadzam i typuję dodatkowo Elfir - która jest bardzo pomocna nie tylko w tematach jej bliskich , czyli ogrodowych -
    ale też różnych innych (skąd Ona to wszystko wie ).
    Dziękuję
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  4. #4

    Domyślnie

    Po przeczytaniu tytułu wątku od razu przyszła mi na myśl Elfir - ale widzę, że nie tylko mnie Elfir dla mnie jest wyrocznią w sprawach roślinkowo - ogródkowych

  5. #5

    Domyślnie

    i ja także nie bede oryginalana w tym względzie (być może też i dlatego - że forum w tej chwili interesuje mnie głównie ogródkowo )
    także : ELFIR za wiedzę i kompetencje
    i PESTKA za ogólną kulture wyrażania swojego zdania i za wewątek trawkowy odgrzebywany co jakis czas
    lubię także baaardzo rzadkie co prawda, rady Magnolii
    ...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar amglad1
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    NADMORZE
    Posty
    1.615
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    moje głosy


    ELFIR za wiedzę, kulturalną bezkompromisowość, kompetencje i poczucie humoru
    PESTKA za wiedzę, chęć pomocy, przychylność innym i ogromną wyobraźnię, za kulturę wypowiedzi - łagodność i stanowczość jednocześnie - nie wiem Dziewczyno jak to robisz, ale ja tak to odczytuję
    PIU - za wiedzę, kompetencje, pomysłowość, wyobraźnię, kulturę słowa i chęć pomocy forumowiczom i za zamiłowanie do kolorów

    wszystkie Panie z niezmąconym spokojem, kulturą, stanowczością i łagodnością - wspieraja, pomagają, doradzają, uświadamiają..
    serdeczne dzięki
    am glad

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Elfir zdecydowanie, a poza tym to bardzo pomocną osobą jest EZS - taki forumowy lekarz pierwszego kontaktu. Zawsze naprowadzi na właściwy trop, zasugeruje, co potrzeba, stereotypy obali, strachy przepędzi, opieszałych do lekarza pogoni.


  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Greg_81

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Lublin
    Posty
    467
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    rwxw -pomaga ,podpowiada wielu forumowiczom w tym również mi

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Kendra

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.987

    Domyślnie

    typów mam sporo w wątkach które przeglądałam w tym roku - niestety są takie tematy do których (jeszcze) nie zaglądałam, ale z tych które czytam to wypiszę z przyjemnością osoby które nasuwają mi się od razu na myśl
    wiele razy odnalazłam odpowiedzi na swoje pytania w ich postach - nie trzeba było o nic pytać, oni już to wyjasnili

    Elfir - podziwiam za cierpliwość i pochylanie się nad każdym problemem, za odpowiedź na każde pytanie które się pojawia - często inni pytają a ja korzystam z tych rad
    EZS i malka - za pomoc i każdą radę udzieloną naszym forumowym Księżniczkom
    Pyxis i Arturo72 - za posty w tematach pomp ciepła który to temat jest dla mnie męczarnią ale jakoś mi się rozjaśnia powoli m.in. dzięki Waszym wpisom.
    WOJSKI, niedowiarek i Beja - za wszystkie rady, informacje i wyjasnienia w temacie oczyszczalni ścieków
    sSiwy12 - za ogrom porad prawnych.

    pewnie jeszcze wiele osób by sie znalazło ale te przychodzą mi na myśl tak od razu.
    Ww bardzo dziękuję za to że się wypowiadaja na tym forum i za to że dzięki temu mogę korzystać z ich wiedzy

  10. #10
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Do każdego kogo wskażecie, wysyłamy prośbę o adres, dziękujemy za Ich wspaniałą postawę i wysyłamy miłą przesyłkę.

  11. #11

    Domyślnie

    bardzo wybiórcze i niepełne zestawienie, w kolejności losowej:
    Pestka, Elfir, sSiwy12

  12. #12

    Domyślnie

    Pestka i Elfir .
    W każdej sytuacji można na nie liczyć .

  13. #13

    Domyślnie

    Ja tez oddam glos Elfir,Pesteczkai Piu dziekuje dziewczyny za inspiracje i pomoc

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Miras12
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Dolnośląskie
    Posty
    1.633

    Domyślnie

    Oj takich osób w moim przypadku jest dużo, którym chciałbym podziękować za pomoc, radę oraz wsparcie. Nie sposób wszystkich wymienić.
    Oddaję swój głos na:
    DPS - twarda babka o cieplutkim serduszku
    EZS - cenne rady i trafne wskazówki. Jak nie drzwiami to oknem. Zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie.
    Malka - napisz jaki masz problem, a ziemie przekopie, gry przeniesie i pomoże. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.
    Carver - człowiek z duszą artysty. Tu nie ma co opisywać, to trzeba przeczytać w wątku "Dziennik pokładowy"
    nita83 - nie ma dnia aby nie pomyślała o naszych księżniczkach. Czujemy to i dziękujemy
    Kendra - kochana podpora nasza.

  15. #15

    Domyślnie

    Pestka i Elfir

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar nita83
    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    3.073

    Domyślnie

    również typuję Pestkę i Elfir, nie wiem jakim cudem odpowiadają na taki ogrom pytań i mają anielska cierpliwość
    Chciałabym również podziękować wspaniałym osobom, które tak bardzo mi pomagają i wspierają w trudach budowlanych:
    Cronin, która zawsze chętnie służy radą, wiedzą, wsparciem, zna tyle technicznych szczegółów i jest niezwykle wytrwała, zawsze sprowadza mnie na ziemie
    Lukarna, za wielkie serce i całodobowe wsparcie
    Agalind, za trafne uwagi i własne zdanie
    Max-Maniacy, za humor, energię i trzymanie kciuków
    Dorka, niezwykle ciepła osoba, która pomoże nawet poza forum
    Wu, za rady, optymizm i realne podejscie do sprawy
    Wierzch za humor i cierpliwosc w poradach ogródkowo-budowlanych

    Bardzo Wam wszystkim dziękuję.

  17. #17

    Domyślnie

    Ja typuję ELFIR za porady ogrodowe i wnętrzarskie oraz TOLĘ za inspirujące posty.

  18. #18
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Adam_mk - bezapelacyjnie
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  19. #19

    Domyślnie

    tak jest - Adam_mk - za zmuszanie do myślenia - bezcenne

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dusiek

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    462

    Domyślnie

    Dla mnie najbardziej pomocny przez ostatnie 2 lata byl fighter1983. Tyle cierpliwosci i poswieconego czasu ile ten forumowicz poswiecil nie tylko dla mnie ....zasluguje na proponowany przez Redakcje tytul. Pozdrawiam.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony