dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Okna Sitak, okna Adpol

    Czy ktoś może posiada okna Sitaka, albo je widział. Dostałam od nich ciekawą wycenę potrzebnej mi stolarki, ale może ktoś "macał" owe okna i powie coś z własnego doświadczenia. A może ktoś poleci jakiegoś producenta stolarki okiennej drewnianej.
    Druga prośba to ocena okien adpolu. Widziałam są super, ale jak się wam sprawują?
    Z góry dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    w ostatnich dniach zamontowano mi okan od sitaka. ogladalem je przed montazem i wyszly naprawde fajnie. co do jakosci to nie wypowiem sie za autopsji jeszcze, ale u znajomych okna sa uzytkowane pare sezonow (sosnowe, ja mam meranti) i nie przysparzaja zadnych problemow. cenowo tez wygladaja atrakcyjnie w porownaniu do innych producentow.
    generalnie obsluga mila i rzeczowa, duzy wybor akcesorii i kolorow polecapoki co.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    jacek.zoo

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Dolny Śląśk
    Posty
    1.562

    Domyślnie

    Cytat Napisał brylekpl Zobacz post
    w ostatnich dniach zamontowano mi okan od sitaka. ogladalem je przed montazem i wyszly naprawde fajnie. co do jakosci to nie wypowiem sie za autopsji jeszcze, ale u znajomych okna sa uzytkowane pare sezonow (sosnowe, ja mam meranti) i nie przysparzaja zadnych problemow. cenowo tez wygladaja atrakcyjnie w porownaniu do innych producentow.
    generalnie obsluga mila i rzeczowa, duzy wybor akcesorii i kolorow polecapoki co.

    odswieze starego kotleta okna i drzwi zewnetrzne z firmy sitak maja zamontowane moi rodzice od 10 lat, nie porownam do innych producentow bo znam tylko te, ale szczerze jak sie je umyje jak nowe, zadnych wypaczen, odksztalcen, lakier nie odchodzi i nie luszczy sie. jakos za miesiac beda montowac stolarke u mnie w domu, i tak naprawde nie bralem pod uwage innych okien jak tylko od nich.
    zamowilem caly komplet, okna, drzwi balkonowe, drzwi zewnetrzne, rolety zewnetrzne i parapety zew i wew. tylko ze ja zamowilem z drewna merati nie z sosny bo ponoc jest trwalsze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony