dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Przyłączenie nowego grzejnika, wybór optymalnego rozwiazania.

    Witam!
    Wiem, ze dla fachowców jest to pytanie proste i może nudne, ale dla mnie zapalonego majsterkowicza bez wiedzy fachowej to problem. A więc do rzeczy.
    Chcę zamontować grzejnik (oznaczony na załączonym rys. jako nr 2 o wymiarach 600 x 600 bo taki mam w zapasie) w WC o pow, 2 m2, które przylega przez ścianę do pokoju, w którym jest grzejnik. c.o. Jest to układ grzewczy w nowym domku, w którym każdy grzejnik jest zasilany osobno (z rozdzielacza) przez rury plastykowe fi 16 umieszczone w ścianach. Grzejnik istniejący oznaczyłem nr 1. Narysowałem liniami możliwość połączenia, ale który z nich może być najlepszy, a może wybrać jeszcze inne ? Naczytałem się w internecie podobnych postów, ale tak mi się wymieszało w głowie, że teraz dopiero "wiem, że nic nie wiem"!
    Proszę o pomoc bo tak bardzo chce mi się majsterkować, ale obawiam się "przemajsterkowania"
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	połączenie1.jpg
Wyświetleń:	123
Rozmiar:	38,2 KB
ID:	240660  

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    teres

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kęty
    Kod pocztowy
    32-650
    Posty
    855

    Domyślnie

    Ja bym podpinał równolegle - grzejniki są wtedy "niezależne" od siebie, ew. różnice w grzaniu ustawisz nastawami wstępnymi.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    BrodowskiG

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Poznań
    Dzielnica
    Wilda
    Posty
    2.350

    Domyślnie

    nie wiem o co chodzi na rysunku ale na zasilaniu i powrocie wstawiasz trójnik i tyle, tak jak trojnik przy prądzie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony