dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 122
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał marmax Zobacz post
    9 domków na zdjęciach jest skopiowane z moich montaży.
    Jest piątek, mam chwilę więc pogrzebałem. Na twoje stronie nie ma żadnych zdjęć z montaży? Rozumiem że złapałeś co najmniej te 9 zleceń w okolicach Warszawy i waliłeś z Dzierżoniowa (400km w jedną stronę) na montaże?
    Czy tylko mi tu coś śmierdzi marną próbą dyskredytacji polecanej firmy? Słabiutko kolego..szłabiutko..

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    no to ja ich polecam jako dobrych PR-owców
    ponieważ....??

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  3. #83

  4. #84

    Domyślnie

    Pozostaje jedynie pytanie które z tych zdjęć są oryginalne? Dla mnie to nie istotne. Jestem zadowolony z ideala, nie jestem tu by to rozstrzygać, bicie piany wokół zdjęć nie wnosi nic do tematu.. a jest takie typowo fachfcowo-polskie... "eee polecili go... zaraz mu dolepię jakąś łatkę, niech ma!!...". ....... Tyle w temacie.

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  5. #85
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Które? Sugerujesz ze Okna Galio skopiowały zdjęcia z oknadrzwi ,powiększyły format i domalowały obraz?
    Sorry, ale dla mnie takie "pożyczanie" zdjęć to zwykła KRADZIEŻ.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #86

    Domyślnie

    Nie wiem, nie znam się. Grafikiem nie jestem ale widzę że brać fachofców którzy akurat tutaj(biała lista) nie powinni zabierać głosu znają się na tym prefekt- przypadek?. Na białą liste wpisują posty zadowoleni klienci a nie bijący piane o nic, skaczący sobie do gardeł konkurenci z branży, takie jest moje zdanie. W Marmax pokazał że zdjęcia sie powtarzają. To fakt. Tylko pytanie jakie to ma dla mnie i inncyh waszych klientów znaczenie?? W sprawie zdjęc nie zajmę stanowiska bo mi to lata..Pochwaliłem ideala a wy (konkurenci) go zganiliście...za bzudre. Typowo polaczkowe zachowania..Po co zakładaliście taki wątek na FM? Fin sam zachęcał mnie do wrzucania fotek i pisania postów na tym temacie. Dajcie spokój, sami robicie sobie nawzajem czarny PR. Skończycie jak Ostachowicz w Orlenie...

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał CzarnyIwan Zobacz post
    ..
    Pochwaliłem ideala a wy (konkurenci) go zganiliście...za bzudre. Typowo polaczkowe zachowania..Po co zakładaliście taki wątek na FM? Fin sam zachęcał mnie do wrzucania fotek i pisania postów na tym temacie. Dajcie spokój, sami robicie sobie nawzajem czarny PR. ...
    Pochwaliłeś, pokazałeś zjęcia, w jakimś sensie uwiarygodniłeś. Ok, tego nie kwestionuję.

    Ale przy okazji zrobiłeś "niedzwiedzią przysługę" - mają większy ruch na stronie i wyszło oszustwo. Bo jak inaczej nazwać umieszczenie cudzych zdjęć(Marmax nie napisał ze wyraził na to zgodę) na swojej witrynie i napisanie przy nich "nasze realizacje"?
    Nie ma zakazu robienia i publikacji zdjęć. Mogę podjechać pod Twój płot, nacykać fotek i wrzucić je legalnie na swojej stronie. Nie będzie kłamstwem jak napiszę "realizacje" (w końcu ktoś to zrealizował) czy też galeria, chociaż odbiór przekazu będzie zamierzony jako moje realizacje... Ale kradzieżą jest branie sobie zdjęć z internetu. Jak będziesz kiedyś "autorem" to wyczujesz ten specyficzny stan kiedy czujesz że ktoś wykorzystuje Twoją pracę i w ten sposób nieuczciwie konkuruje.
    Polaczkowe jest natomiast to, że na to przyzwalamy. I z tym się nie zgadzam.

    Ps. Marmax, zrobiłeś printscreeny strony? Znajomy fotograf zwykle w takiej sytuacji wysyła pisemko z prośbą o przesłanie na swoje konto 5 tys. zł za każde wykorzystane bez zgody zdjęcie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #88
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    T12345T

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.219

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Znajomy fotograf zwykle w takiej sytuacji wysyła pisemko z prośbą o przesłanie na swoje konto 5 tys. zł za każde wykorzystane bez zgody zdjęcie.
    Fin, dzięki! Wreszcie mam przepis na "bogactwo", chociaż siłą rzeczy nie pochwalam takiego anonimowego podkradania grafik i treści w celu przydania sobie znaczenia.
    PRO QUALITY

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał T12345T Zobacz post
    Fin, dzięki! Wreszcie mam przepis na "bogactwo", chociaż siłą rzeczy nie pochwalam takiego anonimowego podkradania grafik i treści w celu przydania sobie znaczenia.
    No dobrze, znam jeden taki przypadek, dotyczył wykorzystania ogólnego zdjęcia miasta (jakie może zrobić każdy) przez lokalną partię polityczną. Widocznie podmioty nie sympatyzowały ze sobą.
    Moja prywatna ocena zależy od kontekstu i okoliczności. Bo kto z nas jeździ zawsze przepisowo.. ? Ale w tym wypadku - to sprawa wysoce naganna.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #90
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    No to ja ponieważ dopiero dziś trafiłem na ten wątek to z czystym sumieniem polecam:
    http://www.oknams.pl/
    Widzę nawet że na ich stronie jest jedna fotka z mojego montażu. A więcej w moim dzienniku.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  11. #91

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Pochwaliłeś, pokazałeś zjęcia, w jakimś sensie uwiarygodniłeś. Ok, tego nie kwestionuję.

    Ale przy okazji zrobiłeś "niedzwiedzią przysługę" - mają większy ruch na stronie i wyszło oszustwo. .
    Ja? Fin zastanów się kto ją zrobił i czy mogłem być tego świadom??? Ja nawet nie spojrzałem przed moim wpisem na ich galerie. Wątpię by jakiś normalny inwestor podejmował decyzje na podstawie zdjęć w galerii. Wybrałem ich na podstawie pozytywnych opinii z tego forum, zaprosiłem na pomiar po lekturze forum na co zwrócić uwagę przy pomiarach, porównałem otrzymane oferty i decyzja zapadła. Na focie nawet nie spojrzałem bo w niczym by mi nie pomogły. To wy dobre duszki z konkurencji natychmiast trzepiecie polecaną stronę i szukacie jakiegoś haka na konkurenta co by go szybko zniesławić. To jest właśnie polaczkowanie. NIe pochwalam podkradania zdjęć (nie ma to nic wspólnego z polaczkowaniem. to jest po prostu ew kradzież więc nie myl pojęć) ale z mojego punktu widzenia jest to tak istotne jak zeszłoroczny śnieg . Fin panuje tu o Tobie dobra opinia, ja również cenię cię za to że doradzałeś mi wcześniej przy moich problemach wynikających z niewiedzy w temacie ale nie zniżaj się do polaczków typu marmax. Bicie piany nie przysporzy wam poklasku a już na pewno nowych klientów. Doceniłem pracę mojego wykonawcy poza oczywistym należnym mu wynagrodzeniem, pozytywną opinią tutaj. Chyba po to jest ten wątek? Irytuje mnie to polaczkowanie ale jak wszędzie jest to walka z wiatrakami....



    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    No to ja ponieważ dopiero dziś trafiłem na ten wątek to z czystym sumieniem polecam:
    http://www.oknams.pl/
    Widzę nawet że na ich stronie jest jedna fotka z mojego montażu. A więcej w moim dzienniku.
    Uważaj co piszesz.. tyko jedna?? Może to kolejna niedźwiedzia przysługa. Sztab konkurentów już przetrzepuje te stronę w poszukiwaniu ukradzionych fotek albo innego ciekawego haka na twojego wykonawcę. Nic to że jesteś zadowolony z usługi. Zaczynam mieć wrażenie że ten wątek to pułapka na każdego pochwalonego tu wykonawcę. Zaraz któryś dobry rodak coś wygrzebie... ehh

    Pow użyt 184m2, pow zabudowy 210m2. Elew 20cm styro, dach 30cm wełny, ogrz podłogowe na 15cm styro.

  12. #92
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wojtekokna

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-339
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Chciałbym przeprosić "marmax" za zaistniałą sytuację. Stronę [moderowano adres strony] oraz wszelkie sprawy reklamowe faceboka, filmy, pozycjonowanie itp. wykonuje firma zewnętrzna która jest rozliczana za treści efekty itp. z obrotu. Niestety wykonywała to nie etycznie na to wychodzi. Dlaczego "maramax" twoje zdjęcia się znalazły na mojej stronie nie wiem. Niestety o tym fakcie dowiedziałem się dzisiaj i w trybie pilnym nakazałem przegląd galerii. Co lepiej moja firma od marketingu twierdzi,że wszystkie zdjęcia są nasze. A co gorsze na koniec roku przebudowali stronę graficznie i programistycznie to już w ogóle czarna magia. Jeżeli poniosłeś jakieś straty wizerunkowe, materialne czy tym podobne przez zaistniało sytuację napisz spróbujemy to jakoś sensownie rozwiązać lub dzwoń [moderowano nr tel]. Szkoda tylko, że przez pół roku nie odezwałeś się bezpośrednio do nas,załatwilibyśmy to bez prania brudów. Niestety duża ilość pracy nie pozwala mi na śledzenie internetu i wcześniej tego nie widziałem, a dzisiaj mi klient zasugerował. Jak będziesz miał chwilę to zajrzyj do tych galerii czy wszystko jest ok. Jeszcze raz osobiście i jako firma (ta zewnętrzna też) PRZEPRASZAM.
    Dziękuje "Iwan" za pozytywne opinie. Zawsze budują. Z tego co widzę po domu to miejscowość Granica koło Pruszkowa. Jak jest już elewacja to poprosimy parę zdjęć.Słupy narożne pewnie dają fajny efekt. Nadmienię tylko, że stolarka montowana to [moderowno nazwę produktu i producenta, czyli część reklamową]
    Pozdrawiam Wojciech Babulewicz
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 15-10-2016 o 15:01 Powód: Reklama

  13. #93

    Domyślnie

    Szacunek za postawę - oby takich więcej kolegów po fachu było. Sytuacja nieciekawa ale trzeba umieć wyjść z twarzą.
    Mam nadzieję, że to nie pod publiczkę a pójdą za słowami konkretne czyny.

  14. #94
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dar_o

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    podkarpacie
    Posty
    134

    Domyślnie

    Właśnie zamontowali mi okna w całym domku - z opcją ciepłego montażu więc dokładnie starałem się patrzyć jak i co ekipa robi.
    Firma KOBI PLAST - oddział w Krośnie. Polecam ! Zarówno przedstawiciela ( przyjechał nawet dziś na montaż popatrzeć ! ) , jak i ekipę montażową :

    Link do opisu tego co i jak zrobili ( żeby nie było że to jakaś kryptoreklama : http://forum.muratordom.pl/showthrea...01#post6783001 - post 52 )

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał crk64 Zobacz post
    Witam.
    Poszukuje firmy uslugowej montujacej okna na terenie....
    Ten wątek zostawmy dla poleceń. Cały Twój post przenoszę do odpowiedniego działu.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  16. #96
    Lider FORUM (min. 2800)
    karolek75

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Posty
    3.039

    Domyślnie

    To dopisze:
    Okna Vetrex - Karo, Bydgoszcz
    Brama (Wisniowskiego u mnie) - KMG Twojaautomatyka.pl, Bydgoszcz/Osielsko

  17. #97
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izakurek82

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-447
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam

    Ja z mężem możemy polecić firmę Wacławik z małopolski Naprawdę fajna i piękna stolarka

    Pozdrawiam

  18. #98
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marek2122

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Chełm
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam, czy zna ktoś może dobrą ekipę do montażu okien z lubelskiego, lub taką ktora działa w tym województwie? Zamierzam wstawić okna Adams Ultra passiv line i potrzebuję jakiejś dobrej ekipy.Z góry dziękuję za pomoc.

  19. #99
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asmagus
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Małopolska
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    49

    Domyślnie

    Mogę z czystym sumieniem dodać do BIAŁEJ LISTY WYKONAWCÓW firmę MAXMONTER z Chrzanowa (Małopolska) zajmująca się stolarką okienną i drzwiową. Kupiłem u nich okna (Petecki), drzwi zewnętrzne (Wikęd) i wewnętrzne (Agmar) i montowali mi rolety zewnętrzne, jestem zadowolony. Dużym plusem jest to, iż właściciel Pan Piotr, na standardowo pojawiające się na budowie problemy reaguje szybko i jest pomocny w ich rozwiązaniu (nawet jeśli powstają zupełnie bez jego winy i naprawia po innych wykonawcach).

  20. #100

    Domyślnie

    Do "Białej Listy" dopisuję firmę . Dobra jakość, duży wybór, przystępna cena.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 29-09-2015 o 13:29 Powód: Biała lista powstała by reklamować firmy solidne i godne zaufania a nie spamować forum.

Strona 5 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony