dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Kostka forbet

  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    grzegorz: chyba, że kostka była drugiego gatunku - bez możliwości...

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Balto Zobacz post
    grzegorz: chyba, że kostka była drugiego gatunku - bez możliwości...
    Eeee, nie wyczułeś ironi??
    W przypadku polskiego producenta zawsze jest "bez możliwości".

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gebels16

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-110
    Posty
    20

    Domyślnie

    Chciałbym żeby kolor trochę dłużej się utrzymał, no fakt piałem że się nim nie przejmuję... Co do reklamacji tata się nie zgodzi, ja dałem na kostkę, i resztę pierdół cement itd. 30%, resztę on, no i znowu trzeba by było układać kostkę, a firma i tak znajdzie sposób aby ową reklamację odrzucić, ojciec mówi że kostka wygląda jak najbardziej ok. Czytałem na internecie opinie, na temat kostki forbet i niby jest dobra pod względem trwałości, tylko "płacimy za kolor którego nie otrzymujemy". Wypowiadała się kobieta, która złożyła reklamację z powodu koloru i firma odrzuciła ją, czy też opinia że "panowie od reklamacji jakby z innej epoki". Kostkę mam pierwszego gatunku, także spokojnie

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    grzegorz: bo może ja jestem dziwny? Jeżeli jest transport mój, to klient ma mieć zamówioną ilość towaru rozładowaną w całości i bez uszkodzeń, jeśli w palecie jest coś popękane i ja to widzę to mu dokładam ekstra za te popękane.... bo czasem nie chce mi się iluś sztuk przekładać...

  5. #25

    Domyślnie

    Dlatego ja kupiłem kostkę z Hydrostopem, która nie przepuszcza wgłąb tłuszczu jak kostka bez tego systemu. Trzeba po prostu od razu po zauważeniu plamy ją zetrzeć. Mam model Kontur, która ma właśnie ten system. Na razie impregnację przeprowadziła mi ekipa która kładła tę kostkę, więc sobie wliczyli w koszta i nie wiem wokół jakiej kwoty to opiewa.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał sokratis Zobacz post
    Dlatego ja kupiłem kostkę z Hydrostopem, która nie przepuszcza wgłąb tłuszczu jak kostka bez tego systemu. Trzeba po prostu od razu po zauważeniu plamy ją zetrzeć. Mam model Kontur, która ma właśnie ten system. Na razie impregnację przeprowadziła mi ekipa która kładła tę kostkę, więc sobie wliczyli w koszta i nie wiem wokół jakiej kwoty to opiewa.
    BUAHAHAHAHA! Normalnie, jeszcze mi powiedz, że w to wierzysz?
    Ile lat leży sobie Twoja kostka? Ma już rok, czy jeszcze nie?
    Ten system to taka sama lipa, jak ALS Libetu: kostka jak jest nowiutka, to woda z niej ucieka. Wystarczy 3-4 miesiące i po ALS-ie. To samo z hydrostopem.
    Do tego jeszcze wywaliłeś kasę na impregnację. Gratulacje.
    Pogadamy za trzy lata. Podzielisz się spostrzeżeniami.
    Po 5 latach kosteczka nabierze paskudnego czarnego oddcienia a po 10 będzie do wymiany.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony