dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie Zlecenia i materiały

    Witam wszystkich!

    Co byście powiedzieli na wspolprace z pewną firmą, która pomogłaby Wam znalezc zlecenie budowlane lub taniej zakupic materialy na budowe?

    Ostatnio szperałem trochę w necie i znalazłem bardzo ciekawy projekt. Firma budowlani.co proponuje firmom współprace, która nic nie kosztuje. Można sporo zyskac nie tracąc ani złotówki. Otóż, budowlani.co w zamian za rejestracje w ich systemie pomagaja firmom (duzym i małym) w znalezieniu zlecen i pomagają uzyskac większe rabaty w hurtowniach.

    Korzysci, ktore może zyskac Wasza firma :

    każda firma rozpoczynająca z nami współpracę otrzymuje opiekuna handlowego, którego celem jest pozyskiwanie dla Państwa zleceń, jak i przekazywania nam informacji o zapotrzebowaniu na materiały budowlane w celu wyceny. Angaż opiekuna w obsłudze Państwa firmy jest jego priorytetem, ponieważ efektywność jego działania ma duży wpływ na jego dochód.

    Przy obsłudze kilkuset firm budowlanych mamy możliwość uzyskania jak największych rabatów na materiały budowlane. Dzięki nam mogą skorzystać nowe firmy, jak i te istniejące na rynku długi czas. Dzięki przyłączeniu się do Grupy Budowlani.co, Twoja Firma będzie kupowała materiały budowlane po najniższych cenach na rynku.

    Nasi handlowcy dbają o stworzenie marki solidnych wykonawców, co pozwala nam stopniowo przejmować rynek zleceń na prace budowlane. Dzięki nim zlecenia trafiają do firm współpracujących z Grupą Budowlani.co, natomiast dobre opinie zlecającego prace na temat wykonawcy, pozwalą nam uściślić współpracę i dostarczać coraz bardziej wymagających zleceń.

    budowlani.co wspolpracują z ponad 400 firmami, choć jest to swieża marka, ktora powstała w 2013 roku.
    Mysle, ze projekt jest swietny i jesli sie rozwinie to wiele firm budowlanych moze na tym skorzystac. Ja zarejestrowalem juz swoją firme i powiem, wam, ze potrafili wynegocjowac dla mnie rabat 5% większy, więc zawsze cos w kieszeni zostało.

    Także jak ktos ma firmę, niech się zastanowi i w razie czego piszcie tutaj, do mnie na email lub na pw odpowiem na wszystkie pytania. Jesli ktos chciałby zarejestrowac swoją firme także proszę o wiadomosc do mnie. Mysle, ze warto skorzystac. Nic nie tracicie.

    pozdrawiam wszystkich

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Chcialbym, jeszcze dodać, gdyż nie dopisałem, ze budowlani.co wspolpracują z firmami o różnym profilu działalnosci, oprocz "ogolnej" budowlanki współpracują także z firmami ktore zajmują sie np hydrauliką, elektryką, istalacjami sanitarnymi itd. Także nie jest powiedziane, ze interesują ich tylko firmy, które "budują"...

  3. #3

    Domyślnie

    Wow...
    DDE

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Pomysł jest niezły... generalnie... problemem jednak oczywiscie bedzie jak zawsze czynnik ludzki. Na podobnych zasadach dziala negocjator cen w pozyskiwaniu cen dla swoich klientow, jednak jak wiadomo: taki negocjator jak i jego firma zyje z roznicy powstalej ze wzoru:
    (cena cennik - rabat uzyskany przez klinta indywidualnego)-(cena cennik -rabat uzyskany przez negocjatora) = zaoszczedzone pieniadze - zysk firmy/negocjatora.

    Wszytsko ladnie pieknie, i moze by sie to w normalnym kraju udalo... w dobie zakupow internetowych mamy na allegro wycisniete marze do granic wytrzymalosci tu juz sie nie pozywi zaden posrednik niestety, przynajmniej w pracy normalnej. nie mowimy o ukladach "poza" bo wiadomo ze takie istnieja... ale tu trzeba miec juz odpowiednie dojscia.

    Sam plan zrealizowala GRUPA PSB - mniej wiecej w ten sposob to dziala i 20 czy tam iles lat temu wstecz byl to genialny, innowacyjny pomysl na biznes ktory wypalil, obecnie obracajac kwotami, ktorych przecietny zjadacz chleba taki jak ja nawet nie bardzo potrafi zapisac .... ma warunki takie, ze nadal sie to kreci. Natomiast zaczynac teraz powielajac ten pomysl na mala skale - bedzie bardzo bardzo trudno.

    Jest jeszcze jedna kwestia: bezpieczenstwa transakcji, dokonywania wplat i ew. odroczonych terminow platnosci. Rozumiem ze budowlani.co dzialaja poki co na zasadzie przedplat na podstawieproforma, co z kolei w obecnej sytuacji moze mocno komplikowac sprawe w przypadku firm wykonawczych zainteresowanych zakupem z odroczonym terminem platnosci.
    Do tego odpada jesczze jeden czynnik... doradztwo techniczne. W przypadku jakichkolwiek pytan ze strony klienta nie jestescie w stanie praktycznie odpowiedziec na zadne. Dla Was w zalozeniu produkt to pozycja kartotekowa o ktorej na dobra sprawe nie macie bladego pojecia.... a uzyskanie jakiejkolwiek rzetelnej informacji graniczy z cudem, bo albo musicie swojego klienta skierowac do ospowiedniej osoby w pkt handlowym lub u producenta. Natomiast w przypadku zamowien wymagajacych sprecyzowania parametrow produktu... wezmy np tynk cienkowarstwowy gdzie mamy kilka czynnikow - w zasadzie nie jestescie w stanie sobie z tym poradzic, a tym bardziej poradzic odbiorcy koncowemu.
    Dodatkowym problemem jest logistyka - materialy budowlane to zazwyczaj duzy ciezar i objetosc co ma kolosalny wplyw na cene koncowa produktu na budowie klienta. czesto lokalnie sumarycznie wychodzi taniej.

    Powodzenia zycze w biznesie... ale pomysl chyba jest lekko nietrafiony.
    Swoja droga zaraz zajrze i sprobuje zapoznac sie z regulaminem swiadczenia uslug... bo w sumie dla mnie jakis to tam kanal sprzedazy jest, chociaz nie wierze w powodzenie takiego przedsiewziecia, a przynajmniej nie na duza skale
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    nie podajecie nazwy firmy na stronie.... slabe to jest.... tak podstawowej informacji nie ma.... firma krzak lub nie firma... juz nie jestem zainteresowany
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nie podajecie nazwy firmy na stronie.... slabe to jest.... tak podstawowej informacji nie ma.... firma krzak lub nie firma... juz nie jestem zainteresowany
    BUDOWLANI.CO POLSKA GRUPA BUDOWLANA - to jest własnie nazwa firmy. Na stronie www.budowlani.co możesz sprawdzić dział kontakt i masz tam wszystkie informacje gdzie firma się znajduje.

    Napisałes bardzo wiele uwag i po czesci zgadzam sie z Tobą.
    Jesli chodzi o handel materialami budowlanymi to dziala to mniej więcej w ten sposób, że firma zamawia dany materiał za posrednictwem budowlani.co, oni negocjują ceny z hurtowniami, z ktorymi wspolpracują. Probują uzyskac jak najwiekszy rabat dla firmy, ale pytanie, czy jest mozliwe aby coś wskórali i jeszcze na tym zarobili? Ja mysle, ze tak, ponieważ będą naganiać klientów do danych hurtowni, więc hurtownie będa zadowolone, ze względu na większą liczbe klientów, więc i większy obrót. Firmy, ktore uzyskują niższe ceny także będą zadowolone. Skoro wspołpracuja juz z ok 400 firmami to znaczy, że zainteresowanie juz jakies jest.
    Pomysł jest stosunkowo młody, trzeba poczekać i zobaczyć jak to się rozwinie. Ale moim zdaniem warto zarejestrować swoją firmę, przeciez to nic nie kosztuje.
    Jak ktos ma firme, niech zarejestruje ją w systemie budowlani.co ( za darmo - zadnych umów i zobowiązań) i niech poprosi o wycene z uwzględnieniem konkretnego rabatu, a potem podzieli się doświadczeniami. Chętnie zobaczyłbym jaka bedzie odpowiedz z ich strony. W rejestracji mogę pomóc.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    fighter ma rację. W jednym - ceny albo lecą w dół albo stoją od dwóch przynajmniej lat. Co oznacza, że wszelkie czkawki kosztowe wykonawcy, hurtownie biorą na siebie. Dawniej dowóz - min 50 zł, teraz albo dycha, albo w cenie... I ktoś jeszcze chce wyobgryzać tę wylizaną kość? Za mało tych co polują, za dużo liżących...

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    NIP, Regon, KRS? jakies certyfikaty?
    Niemal wszystkie moje uwagi zostaly pominiete Ja rozumiem jak ma zadzialac mechanizm takiej firmy i w sumie nawet myslalem o tym swego czasu czy nie zalozyc takiej firmy, negocjuje na co dzien ceny z ph i dyrektorami producentow to co mi za roznica czy "na wlasny garnuszek" nie ponegocjuje dla klientow indywidualnych i wykonawcow majac w rece dodatkowo potezny orez - znajac swoje wlasne ceny zakupu/bonusy jako hurtownia.
    Watek bonusow tez nalezaloby tutaj podniesc: czesc firm producenckich rekompensuje przeciez cene zakupu bonusem rocznym... i to jest kierunek dla Ciebie - wlascicielu budowlani.co - nawiazujac wspolprace z takim partnerem handlowym, niewazne, producentem, czy tez hurtownia mozesz przeciez podpisac umowe na bonus roczny od obrotu, w zasadzie jest to korzystna oferta zarowno dla Ciebie jak i dla Twojego partnera handlowego, 2-3% w skali roku od obrotu to sie robia.... duuuuze pianiadze z tego. i w zasadzie zysk uzyskujesz w srodku zimy, fakturujac bonusy.

    Nadal jednak mam watpliwosci co do tego pomyslu: wlasnie ze wzgledu na logistyke i chociazby doradztwo techniczne. Taki sposob sprzedazy bazuje w zasadzie na "zbiorowych zakupach" kiedy klient dokladnie wie czego chce, ile tego chce i malo tego - najlepiej jak zamowienie spelnia min. logistyczne producenta, co odciaza Twojego partnera z kosztow ktore musi poniesc, wiec i Ciebie. WIesz... zapytac o to jaka dostane najnizsza cene potrafi kazdy, wiemy jednak ze na cene produktu sklada sie wiele wiele czynnikow, negocjowac przeciez tez trzeba umiec i miec argumenty jakiekolwiek do tego.

    W sumie ciekawe moze byc poprowadzenie takiej negocjacji tutaj, lub jezeli wolisz w prywatnych mailach, rozmowie telefonicznej.
    Zeby ulatwic Ci zadanie tak wskrocie napisze Ci czym sie zajmuje:
    - jestem 30 letnim czlowiekiem z 9letnim stazem w branzy. Przewinalem sie przez kilka duzych firm (hurtowni), tu na forum w zasadzie wystepuje polprywatnie. Ostatnie pol roku moja aktywnosc zawodowa spadla do niezbednego minimum, akurat mialem taka mozliwosc, gdzie nikt mi niczego nie narzucal i nie wymagal, wiec zrobilem sobie taki "pol urlop" po 8 latach pracy bez wakacji no i teraz sie powoli zabieram za prace. Handlowa oczywiscie jak zawsze, moimi odbiorcami sa duze firmy, wykonawcy, klienci indywidualni, nie mam jakiegos specjaneo targetu klientow.
    Specjalizacja: elewacje, naprawy betonu, hydroizolacje, powłoki żywiczne.
    Producenci: Caparol, STO-Ispo, Sika, Botament, Schomburg, Kerakoll, Basf
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a tak.... zobaczymy co Ci znajda Twoi negocjatorzy... ja szukalem opierajac sie tylko o swoja pamiec i pamiec mojego telefonu, czyli baze dostawcow ktorych mam, w sumie... nie ma problemu, moze sie uda zrobic pierwszy deal. Moge Ci na koncu podac cene w jakiej obecnie mam taki produkt.

    Produkt: bitumiczna powloka uszczelniajaca, nadajaca sie do natrysku
    Warunek konieczny: dokumentacja IBDiM
    Termin skladania oferty: 28 stycznia
    Ilosc: w zaleznosci od zuzycia, zakladam zuzycie na poziomie 1,2kg/m2 materialu mokrego, Powierzchnia 7000m2 czyli potrzebne bedzie tego ok. 8500kg dostawa w zaleznosci od ceny: moze byc w jednej partii, optymalnie byloby w 3.
    Dostawa: Warszawa lub Płock (obojetnie)

    no i 2 temat do sprawdzenia: Szukamy odpowiednika Sikaflex PRO3WF w cenie ponizej 18zl/ opakowanie 600ml

    3 temat do sprawdzenia: calopaletowe dostawy na terenie kraju Kerakoll Geolite 10 lub 40 zamiennie. To sa 2 produkty ale w tej samej cenie, wiec nie ma znaczenia.... no chyba ze znajdziesz i zaproponujesz ina tej klasy zaprawe PCC


    Mail do mnie: [email protected]

    naturalnie poslugujemy sie cenami netto
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 22-01-2014 o 06:23
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ok, tylko sprawa polega na tym, ze najpierw trzeba firme zarejestrowac w ich systemie, żeby zacząć negocjacje na temat materiałów ( tak mowią), chyba że sie nikt nie znajdzie wtedy skontaktuje sie z nimi bez rejestracji firmy, może odpowiedzą, ale nazwa firmy jest niezbędna, przeciez tu chodzi o wspolprace, wiec muszą wiedziec z kim wspolpracują.. Niestety ja swoją działalność zawiesiłem z początkiem roku, więc potrzebny jest ktos kto ma budowlaną firmę, zarejestrujemy ja u nich, wtedy dopiero ja mogę przedstawic im tą propozycje negocjacji.
    Sam jestem ciekaw co odpowiedzą, wtedy okaże się czego są warci. Co prawda kiedys mi pomogli, w grudniu przez nich zamawiałem 2 rodzaje przewodów i zaoferowali mi troche lepszą oferte niż ta, ktora sam znalazłem ( w moim regionie), ale było to niewielkie zamowienie, więc wiesz..
    Poza tym, mam im przedstawic ta oferte dokladnie tak jak napisales? Bo nie napisales ilości np przy odpowiedniku sikaflex, chyba ze chodzi Ci tylko o opakowanie 650ml. Rozumiem, ze cena ma byc od razu z dostawą np do Płocka ?
    Ostatnio edytowane przez bu*lan*c ; 22-01-2014 o 10:03

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    odpowiednik sikaflex - rocznie.... zapotrzebowanie na jakies.... 8tys szt... o ile uda sie przestawic klientow... a powinno tak, opakowania 600ml... te mniejsze to detal... a ten mnie srednio interesuje. Mniejsze czyli 300ml to metalowe kartusze ktore to z racji opakowania sa sporo drozsze
    Ale ale....
    To Ty sie rejestrujesz na FM jako budowlani.co po to tylko zeby im zrobic reklame? Dziwne to troche. Jeszcze mi sie nie zdarzylo w zadnej firmie zeby moj klient zarejestrowal sie gdziekolwiek w moim imieniu i mnie reklamowal z taka zarliwoscia.... w ogole mi sie cos takiego nie zdarzylo, wiec moze napisz jakie relacje poza tym lacza Cie z ta firma?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 22-01-2014 o 10:06
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Budowlani.co wspolpracują z investorclubjc, jest to klub ludzi, ktorzy działają w MLM (marketingu internetowym). Ja mam zamiar nalezec do tego klubu, a zarazem wspolpracowac z budowlani.co, aczkolwiek najpierw chciałem sprawdzic zapotrzebowanie w temacie i wasze opinie na ten temat, dlatego założylem wątek na tym forum.
    Promocja firmy poprzez MLM jest bardzo efektywne i tanie, wiele firm ma ogromny obrot pieniedzy dzieki MLM, a praktycznie w tv czy w radiu nie uslyszych nic na temat takiej firmy.

    Dlatego chcialbym złożyc im zamowienie tego materiału, ktory opisałes, w ten sposob dowiem się czy warto z nimi wspolpracowac i tracic czas. Ale tak jak napisalem wczesniej, potrzebuje do tego firmy, ktora mogłbym bezplatnie i bez zadnych zobowiazan tam zarejestrować.
    Ostatnio edytowane przez bu*lan*c ; 22-01-2014 o 10:21

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    prosze bardzo: www.astrobud.pl w dziale kontakt masz pelne dane firmy wraz z nr NIP, REGON itd... jako mail kontaktowy: [email protected] bo jakos na stronie www.budowlani.co nie widze miejsca gdzie moglbym sie sam zarejestrowac, za to widze jakies nieaktywne linki ....

    widze ze przesunieto nam watek w inne miejsce

    jestes pod jakims tel, gg, fb? czyms co pozwala na kontakt online w czasie rzeczywistym?
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 22-01-2014 o 11:00
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bu*lan*c

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-110
    Posty
    6

    Domyślnie

    Budowlani. co każą rejestrować firmy budowlane, a Twoja firma to bardziej cos w rodzaju sklepu, ale ok, zarejestruje ją i wysle oferte negocjacji, zobaczymy co odpowiedzą.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony