dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 122
  1. #41

    Domyślnie

    Czesc Wakmen

    Jak bedziesz mial chwile, to możesz umieścić także i mój domek na mapce - buduję się w Pogórzu - neco ponad Klimasem (jakiś centymetr) nad)

    Z góry dziekuję.
    pozdrowionka
    Chyciu

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Melduję się w Gościcinie po lewej stronie napisu Nw.Gościcino.
    I serdecznie pozdrawiam
    PS faktycznie strasznie długo sie otwiera ,ale jest ok!

  3. #43

    Domyślnie

    Czesc Wakmen i reszta bractwa
    Proszę dopisz może pod moim "Adamski" - Rokitki k. Tczew. Jeśli już nie ma Tczewa na mapie to może chociaż niech dopisek będzie. Da się?
    Pozdrawiam
    Adamski

    PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamski
    Czesc Wakmen i reszta bractwa
    Proszę dopisz może pod moim "Adamski" - Rokitki k. Tczew. Jeśli już nie ma Tczewa na mapie to może chociaż niech dopisek będzie. Da się?
    Pozdrawiam
    Adamski

    PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.
    Witam,
    Ja takze chodzilem do TE w Wejherowie. Z tym ze bylo to jakies 20 lat temu
    Pozdrowienia

  5. #45
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamski
    ... PS. Wakmen - mam wrażenie że spotkaliśmy się kiedyś na imprezach w Technikum Elektrycznym w Wejherowie. Chodziłem do klasy z Januszem S.
    No proszę jaki ten Świat jest mały. Janusz to mój bardzo dobry kumpel a do elektryka nie chodziłem się uczyć tylko na imprezy. Znajomi z tamtego okresu mówią na mnie Walkmen ale ta ksywka jest już zarezerwowana.
    Co do szkól to dość wiele skończyłem a w Trójmieście to Chłodniczak jako elektronik i AWF (studia). Po między nimi była jeszcze szkoła wojskowa w Koszalinie. Och ... dużo tego było, a teraz Forum przez internet.

  6. #46

    Domyślnie

    Jeszcze ja bardzo proszę o umieszczenie. Buduję w Kolbudach a mój dom jest dokladnie w miejscu, gdzie na mapie jest znak poczty w Kolbudach
    Buduję "Pod Czereśnią" w Kolbudach

  7. #47

    Domyślnie

    Witam
    To może i mnie uda się wcisnąć w Baninie ?Nasz dom stoi trzy parcele od Benicia, ale na planie to wyjdzie pomiędzy Docentemi Bartim.
    Pozdrawiam
    Paweł

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Zaktualizowałem mapkę do Korala1 włącznie.

  9. #49

    Domyślnie

    Wakmen
    To i mnie dopisz do mapki
    Mój domek jest w Chłapowie (okolice Władysławowa)

    Dzieki serdeczne i pozdrawiam
    Darek N.

  10. #50

    Domyślnie mapka

    super fajnie my zaczynamy na wiosne, pozwolenie już jest (ufff)

  11. #51

    Domyślnie

    Czesc Walkmaan

    Pomimo ze juz jakis czas sledzimy losy Grupy Trojmiejskiej to bywamy tu dosc zadko, wyglada na to ze sie to zmieni bo mamy zamiar na wiosne osrto ruszyc z naszym wymarzonym domkiem.
    Bylismy na poprzedniej mapce i nie bardzo wiem czy Ania & Piotr na Twojej mapce to my, jeski tak to zupelnie nie w tym miejscu. Nasza dzialka jest w Juszkowie, obok Fili_P'a dokladnie nad ostatnia litera naszej wsi.
    Dziekuje za zajecie sie nasza lokalizacją
    Pozdrawiam Piotr

  12. #52
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar m@rek
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    94
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    A ja witam juz w 2005 roku!
    Nie wiem czemu ale dopiero teraz zauwazylem mapke forumowiczow 3miasta
    Jezeli mozesz do mnie tam domaluj. Adres mojej przyszlej budowy to Gdansk ul. Matemblewska. Jak wpiszesz w okolicy Wrzeszcza to bedzie gucio.
    Pozdrowko i najlepszego w nowym roku

  13. #53

    Domyślnie

    Wakmen - czy ta mapka to nadal aktualna, bo mi pisze, że podana strona nie istnieje

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Mapa jest nadal aktualna ale przeglądarki Mozzilli coś nie do końca odczytują flasha i nie potrafią przekierować na adres:
    http://www.mapa3miasta.webpark.pl/mapa/mapa.htm
    albo coś sam naknociłem.

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    Reda
    Posty
    1.021
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wakmen
    Mapa jest nadal aktualna ale przeglądarki Mozzilli coś nie do końca odczytują flasha i nie potrafią przekierować na adres:
    http://www.mapa3miasta.webpark.pl/mapa/mapa.htm
    albo coś sam naknociłem.
    U mnie dziala (na IE60)

  16. #56

    Domyślnie

    No teraz działa, a wcześniej jak używałam Mozilli to dochodziłam do mapki wciskałam start i potem już nie działało.

    Czy można mnie dopisać w Straszynie nad n przy rzeczce

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Basia Z.
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    634
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Czy mogę poprosić o dopisanie mnie w Gdyni - Kacze Buki (nad napisem "Kacze" )

    Z góry bardzo dziękuję

  18. #58

    Domyślnie Re: Mapka Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice.

    Cytat Napisał Wakmen
    Przysiadłem i zrobiłem:
    Mapkę Forumowiczów z Grupy Trójmiasto i okolice.

    Plik jest dość duży ale po chwili cierpliwości otworzy się czegółowa mapa części Ziemi Kaszubskiej. Lokacje nanosiłem z kilku bardzo mało dokładnych mapek więc napewno są niedokładne. Jeżeli chciałbyś aby Twoją lokalizację poprawić, nanieść lub wykasować napisz w tym wątku lub do mnie. Dodatkowo, każdy może podać adres, który umieszczę pod danym Nickiem (porównaj mój - Wakmen).
    Swego czasu brałem udział w biegach i marszach na orientację oraz ze względu na swoją profesję to na mapach dość dobrze się znam.i chyba nie będzie problemu aby prawidłowo umieścić na mapie wszystkich zainteresowanych. Ze względy na moje dość rzadkie przebywanie na Forum nieobiecuję natychmiastowej reakcji z mojej strony ale będę się starał aby wasze gusta zadowolić.

    Za wszelkie uwagi krytyki i pochwały z góry dziękuję.
    Witam
    Chcialibyśmy być pełnoprawnymi członkami klubu Grupa Trójmiasto i okolica stąd moja prośba mógłbyś nas umieścić na mapie między Leźnem, a Czaplami (w połowie mniej więcej).
    Dziękuję i pozdrawiam. Gosia

  19. #59

    Domyślnie

    Witam.
    Czy mógłbyś mnie umieścić w miejscowości Mosty
    Na godzinie 7 od nazwy miejscowości, przy tym małym zalesieniu, co obok przerywana linia biegnie.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Witam, i ja także chciałabym zaistnieć na mapce. proszę o zaznaczenie mnie w miejscowości Kiełpino ( droga z Gdańska na Kartuzy; jakieś 1,5 - 2 cm nad forumowiczem o nicku Terngor) Z pozdrowieniami


Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony