dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie wanna prysznic w małej lazience

    Czy da rade sensow nie zmiescic osobno wanne i osobno prysznic w tej malej lazience Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fff.jpg
Wyświetleń:	639
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	241518

  2. #2

    Domyślnie

    Może tak:
    Prysznic dałam 80x80cm bo nie ma dokładnych wymiarów,ale może i większy by się zmieścił.
    Ostatnio edytowane przez kinka ; 08-02-2014 o 16:02

  3. #3

    Domyślnie

    mam podobny kształt łazienki i tak samo umiejscowione drzwi
    moja łazienka też jest mała, a zależało mi na prysznicu i wannie
    wstawiłam wannę na dłuższej ścianie po prawej stronie drzwi, a za wanną w rogu stoi prysznic oddzielony ścianką z luksferów

    podaj może dokładne wymiary

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Michasia84

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-060
    Posty
    2

    Domyślnie

    moim zdaniem jeśli mówimy o wannach, to w takim przypadku trzeba postawić na wannę symetryczną, przyścienną. Ja mieszkam w bloku, więc metraż łazienki szału nie robi. Natmiast zyskałam jej nieco wstawiając właśnie wannę narożną. Podobnie można postapić z kabiną prysznicową, choć ja jestem zwolenniczką zagospodarowywania wnęk (lub tworzenia ich)
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-06-2014 o 12:02

  5. #5

    Domyślnie

    nawiązując do tematu, ja też chcę mieć wannę i do tego prysznic. Co jak co, ale jest to wygoda na lata.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 27-06-2014 o 12:05

  6. #6

    Domyślnie

    Ja mialam w projekcie miejsce na wanne, ale fachowiec zmienil na prysznic. Przede wszystkim oszczędność miejsca. zmiesciła mi się duża szafa.

  7. #7

    Domyślnie

    Do lazienek niewielkich rozmiarow firma Artweger wymyslila wanno-prysznic Twin line. Wszystko byloby cudownie gdyby nie...cena. Zastanawiam sie dlaczego Polacy nie zaczna produkowac takich rozwiazan za nieco nizsza cene? Jako jakas tam alternatywa mozna byloby wybrac wanne z prysznicem i panelem prysznicowym.

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Swift
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-857
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zaraz będę miał ten sam problem ..... obawiam się, że stanie na samej wannie bo inaczej nie zmieszczę a ile za te Artweger chcą? nie widzę cen na stronie a rozwiązanie pierwsza klasa....

  9. #9

    Domyślnie

    Swift - Artweger - cena w promocji ok. 13 000 PLN, normalna cena ok. 4700 EUR wiec uwazam za lekka przesade, bo jezeli ktos ma tyle kasy, zeby kupic taki bajer, to nie ma malej lazienki

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maroka

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    łódź
    Kod pocztowy
    93-554
    Posty
    17

    Domyślnie

    ja bym się nie bawiła i w jedno i w drugie bo prawda jest taka, że i tak albo korzysta sie tylko z prysznica albo tylko z wanny więc jakby bez sensu robić to i to. To jest tylko moja opinia i pewnie każdy będzie miał inną Swoją drogą ile mycia tego co sobotę...ehhh

  11. #11

    Domyślnie

    Wydaje mi się, ze szkoda w małej łazience tracić miejsce na wannę i prysznic osobno. Lepiej wybrać jedno albo drugie. I zagospodarować rozsądnie pozostałą przetrzeń. Sama niedawno mialam podobny dylemat. Poczytałam o zaletach i wadach, np: http://akademiaroca.pl/ Ale najważniejsze, żeby odnieśc do swoich potrzeb. Można fajnie urządzić i naprawdę bardzo satysfakcjonująco.

  12. #12

    Domyślnie

    Jeśli już musisz to polecałbym bardziej wannę tego typu, żeby zaoszczędzić jednak trochę miejsca, ewentualnie wanna z dobrym, szklanym parawanem.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	easy_sym_frame.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	25,7 KB
ID:	281974

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony