dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    airwolff

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Kod pocztowy
    97-200
    Posty
    7

    Domyślnie Instalacja tv sat radio

    Witam jestem nowym na forum. Mam taki problem kupiłem dom w którym, jest położona instalacja tv sat. Składa się ona z dwóch gniazd jedno sat i drugi tv. Mam dekoder tv sat z możliwością nagrywania do tego potrzebny jest drugi kabel od konwertera satelitarnego. Nie chce niszczyć ścian bo dopiero co pomalowane. Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał albo ma pomysł na rozwiązanie. z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    jak masz dwa kable w ścianie to "idź za nimi" i zobacz gdzie Cię doprowadzą...pewnie prosto do anteny RTV jeden i drugi do anteny SAT..ja bym zainwestował w multiswitch podłączył obie anteny gdzieś na strychu schowku i wtedy na jednym kablu (każdym z nich) masz i sygnał TV i SAT będziesz musiał jeszcze zmienić gniazdka na RTV/SAT (3 wyjścia na jednym gniazdku)

  3. #3

    Domyślnie

    Pamiętaj, że jeśli chcesz mieć możliwość jednoczesnego nagrywania i oglądania dwóch różnych kanałów potrzebujesz dwóch osobnych kabli do anteny SAT i konwertera twin. Przy podpięciu tylko jednym kablem masz możliwość nagrywania tylko tego co oglądasz.
    Tu była reklama...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony