dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Kanalizacja

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Tomasz M

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    64

    Domyślnie Kanalizacja

    Czy ktoś wie jak zamurować w bruździe ściennej pion kanalizacyjny, tak aby pozostawić odpowiedni luz jak zalecają producenci rur.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie znam odpowiedzi merytorycznej, ale witam Tomasza M na Forum - jest nas już dwóch, w tym jeden z kropką - pewnie inni będą nas mylić.
    Tomasz M.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Tomasz M

    Zarejestrowany
    Apr 2004
    Posty
    64

    Domyślnie

    No cóż nie zrobiłem tego celowo to po prostu pierwsze wolne imię, jakie zostało przyjęte przez system, jeżeli okaże się to problem to jako nowicjusz podejmuję się je zmienić

  4. #4

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nie odebrałes mego posta jako pretensji . Nie sądzę, aby podobieństwo nicków było problemem. Zrób jak chcesz
    Tomasz M.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja planuję obłożyć rurę kanalizacyjną pianką taką jak pod panele podłogowe - tylko grubszą np. 5mm.
    Slaw

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomasz M.
    Nie znam odpowiedzi merytorycznej, ale witam Tomasza M na Forum - jest nas już dwóch, w tym jeden z kropką - pewnie inni będą nas mylić.
    Witam Tomaszów łatwo was rozpoznać bo jednen ma ponad 600 spstów a inny ma niecałe 10 postów ale nie powiedziane jest że nie dogoni wiec bedzie problem a do do kanalizacji pewnie można założyć uchwyty takie opaski które beda dystansować rure a może sie myle
    Pozdrawiam ARi

  7. #7

    Domyślnie

    ja robię tak:
    miałem mieć komin murowany z cegły 14x14 6-cio komorowy, a obok pion kanalizacyjny;
    majster poradził i zrobił tak:
    wstawił dodatkową 1 komore w środku (czyli 7-mą) i wniej idzie pion kanalizacyjny fi 110 (komora 14x14). Komora ta jest obmurowana z 3 stron a czwarta strona od strony kotłowni jest otwarta (na razie -można swobodnie układać rury); docelowo może będzie zaślepiona płytą GK

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony