dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49

Temat: Dom gorga77

  1. #41

    Domyślnie

    gorgu masz podobny układ do mnie.
    też mam wykuszową jadalnię przy kuchni, ale nie otwartą kuchnię
    )
    reszta inna

    Ile wyniosły Cię meble kuchenne ?
    Podoba mi się coś takiego, ale ciemneijsze
    Kacha

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dzieki Grogu, bardzo ladne to ogrodzenie, no i teraz widze jaki to piekny dom. Powodzenia zycze w dalszych pracach!

  3. #43
    Guest

    Domyślnie

    Kacha- mebelki trochę wyniosły- ok.10tys. bez sprzętu Firma to Wolsztyńskie Fabryki Mebli- drewno olcha. Kolor ciemny też bardzo mi się podoba (bardziej niż mój jasny) jednak o wyborze przewazył fakt, że jasny jest niebrudzący i nie widać na nim zacieków, kurzu, plam ani łapek mojego super bałaganiarskiego synka
    Co do zamkniętej kuchni i jadalni to super pomysł- bedziecie na pewno również b.zadowoleni z takiego układu.
    Zeljka- ciesze się, że ci się podoba

  4. #44
    Guest

    Domyślnie

    No nareszcie zdjęcie płotu


  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No czemu takie male, ten plot zasluguje na lepsza prezentacje!!!

  6. #46
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    No czemu takie male, ten plot zasluguje na lepsza prezentacje!!!
    Zeljka- zajrzyj proszę na początek strony- tam dałam adres swojego albumu- i zdjęcie płotu faktycznie jest większe. Tutaj wyszło faktycznie małe- za bardzo pomniejszyłam. Zeljka czy dobrze myślę, że mieszkasz w Chorwacji?


  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    gorgu - jeszcze raz się powtórzę: ogromnie mi się podoba Twój płot Jest rewelacyjny

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piekny plot, trawa cudowna. Nie nie mieszkam w Chorwacji, kiedyz mieszkałam (jestm obiwatelem Chorwacji), ale od 12 lat mieszkam tutaj w Polsce. Mój mąż jest polakiem i moj sym też, a ja.., czuje sie tutaj między polakami - jak w domu. Polska to moja druga ojczyzna.

  9. #49
    Guest

    Domyślnie

    Och Zeljka- gdzieś u mnie dzwoniło ale w którym kościele
    No to się tylko cieszyć, że ci się podoba i że się yutaj znalazłas. Język polski opanowany masz perfekt.Gratuluję.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony