dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Temat: ceny dachu

  1. #1

    Domyślnie ceny dachu

    witajcie
    Mi dzis kolega "po znajomości " wycenił daszek dwuspadowy pow 240m2 wg projektu, za wkompleksowe prace po 70 zł /m2 + 30 zł /m2 za orynnowanie , to chyba delikatnei przesadził z ta koleżeńskościa , ale na szczęscie ekip dachowych u mnie jest mnóstwo

  2. #2

    Domyślnie Re: ceny dachu

    Cytat Napisał maroco11
    witajcie
    Mi dzis kolega "po znajomości " wycenił daszek dwuspadowy pow 240m2 wg projektu, za wkompleksowe prace po 70 zł /m2 + 30 zł /m2 za orynnowanie , to chyba delikatnei przesadził z ta koleżeńskościa , ale na szczęscie ekip dachowych u mnie jest mnóstwo
    Z więźbą?
    Z materiałem?
    Blacha?dachówka?
    W sercu ułana na pierwszym miejscu panna,a przed nią tylko koń

  3. #3

    Domyślnie Re: ceny dachu

    Z więźbą?
    Z materiałem?
    Blacha?dachówka?[/quote]

    Dachówka, z więżbą oczywiście w to miałoby wchodzic wszelkie obróbki blacharskie komina i okien połaciowych oraz foliwanie

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Za wykonanie więźby z deskowaniem i papowaniem zapłaciłem 4 200 PLN. Za pokrycie dachówką zapłacę 16 000 PLN. W tym wszystkie obróbki i montaż 8-u okien dachowych. Dach ma 260 m2, dość prosty choć trochę stromy (45 stopni). W sumie wyjdzie 77 pln za robociznę za m2. Ceny "warszawskie".

    Pzdr

    Dawid

  5. #5

    Domyślnie Re: ceny dachu

    Cytat Napisał maroco11
    witajcie
    Mi dzis kolega "po znajomości " wycenił daszek dwuspadowy pow 240m2 wg projektu, za wkompleksowe prace po 70 zł /m2 + 30 zł /m2 za orynnowanie , to chyba delikatnei przesadził z ta koleżeńskościa , ale na szczęscie ekip dachowych u mnie jest mnóstwo
    Też buduję w okolicach wrocka. U mnie koszt łączny to 67 pln za cieślę 35 i dekarza 32. Zaznaczam, ze mam bardzo skomplikowany dach- 330 m2. W koszt wliczone jest krycie dachówką ceramiczną, łaty, foliowanie, rynnowanie, opierzenie kominów, montaż 7 okien połaciowych.
    Bedziu

  6. #6

    Domyślnie

    ja zapłacilam 40zł. od metra dachu z wszystkimi obrobkami (dachowka ceramiczna ROBEN PLUS); nie wiem czy dużo czy mało ale jestem bardzo zadowolona z tej firmy

  7. #7

    Domyślnie wycena dachu ceramicznego 280 m.kw

    Witam,
    My będziemy płacić tyle (dom "Pod Jarząbem 2 G z poddaszem, pow. dachu 280 m.kw, czterospadowy):
    - więźba + poszycie (robocizna): 80 zł /m2 tj. 22400 zł netto
    - dach ceramika creaton glazura winna: 31000 zł brutto
    - okna dachowe Velux 78x140 (9 szt.): 11000 zł brutto
    Adam & Joanna
    "Dom pod Jarząbem 2 G"

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: ceny dachu

    Jesień 2006. Dach 225m2 dwie lukarny + daszek nad tarasem. Taki troche pokręcony.

    Więźba (robiła ekipa od surowego ale zsumowałem z dekarzem) + łaty kontrłaty, folia, dachówka, obróbki blacharskie, rynny, 4 Veluxy i wyłaz - całość 70zł/m2 (ceny z fakturami). Super ekipa dekarzy górali z polecenia ceny warszawskie.

    A tak z perspektywy mojego budowania: jak najmniej ekip znajomych, rodziny, przyjaciół, kolegów po znajomości etc. Przerzuciłem się na polecacych ale obcych.
    pozdrawiam,
    M

  9. #9

    Domyślnie

    poznań
    Cieśla 25 zł m2
    Dekarz 45 zł m2
    dach 250 m2

  10. #10

    Domyślnie

    więźba 30 zł za 1m2
    pokrycie i obróbki blacharskie 40 zł za 1m2
    dach 367m2

  11. #11

    Domyślnie

    śląsk , ceny z teraz
    55 zł / m2
    - położenie (ustawienie) więźby dach 2x dwuspadowy
    w kształcie litery powiedzmy "T"
    - położenie dachówki, obróbki 3 szt kominów, 2 wyłazy
    - orynnowanie

    w sumie 11.500

    Myślę że to GIT cena.

    Pozdr
    Arc

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Anula74
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    161

    Domyślnie Atena mój wymarzony domek

    Cytat Napisał dzabij
    Za wykonanie więźby z deskowaniem i papowaniem zapłaciłem 4 200 PLN. Za pokrycie dachówką zapłacę 16 000 PLN. W tym wszystkie obróbki i montaż 8-u okien dachowych. Dach ma 260 m2, dość prosty choć trochę stromy (45 stopni). W sumie wyjdzie 77 pln za robociznę za m2. Ceny "warszawskie".

    Pzdr

    Dawid
    Ale to są ceny z materiałem czy bez???

    Jeśli z materiałem to żartujesz chyba z tymi cenami"warszawskimi"
    ja za dach powierzchnia 217 m 2 z orynnowaniem, obróbki +blacha rukki monterrey ceglasty mat płacę 148 + 7% Vat.(robota +materiał)
    Nie liczę deskowania i papy to kolejne 14 tysięcy.
    Za montaż okien dachowych 350 zł + 7% Vat za sztukę.

  13. #13

    Domyślnie

    A znacie orientacyjne ceny za robocizne przy goncie bitumicznym na dwuspadowym dachu?

  14. #14

    Domyślnie

    U nas dach dwuspadowy 210mkw-roben plus +cala reszta na dach,łącznie z rynnami i czterema oknami połaciowymi- 22000.Do tego robocizna za cały dach z wieźbą 13000.

  15. #15

    Domyślnie

    dach dwuspadowy , wykusz , zadaszony taras
    w sumie 270 m2, dechówka betonowa
    robocizna za więźbe i dachówka 50zł/m2 - w tym rynny, kominy
    osadzanie okien - 150 zł/szt.

    ceny zabookowane we wrześniu ubiegłego roku
    teraz mój wykonawca jest droższy

  16. #16

    Domyślnie

    A może mi ktoś zdradzić informację jaką stawką VAT objęte są prace związane z budową więźby dachowej?

  17. #17

    Domyślnie

    Po tych wichurach rozszczelnił mi się dach na kawałku lokalu, to kazałem położyć nowy, za 30 m płaskiego dachu blacha + obróbki + robocizna, zapłaciłem 1600 zł. Wszystko zależy od zdolności negocjacyjnych, gdyby to było na dachu dwuspadowym cena byłaby niższa, łatwiej położyć, tutaj i spadek muszą od nowa zrobić i podbitkę.... mnie się nie śpieszy, nic mnie nie pędzi mam czas, żeby negocjować, grymasić itd. Tych ekipek od dachów to się już namnożyło od licha i troszkę, poczuli zapach mamony.

  18. #18

    Domyślnie

    Czy ktoś może powiedzieć jaka teraz obowiązuje cena za pokrycie dachu karpiówką? O ile się orientuję robocizna jest chyba troche droższa niż przy innym typie dachówki. Ale o ile?

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcopolo61

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    5

    Domyślnie dach

    Cytat Napisał bedziu Zobacz post
    Też buduję w okolicach wrocka. U mnie koszt łączny to 67 pln za cieślę 35 i dekarza 32. Zaznaczam, ze mam bardzo skomplikowany dach- 330 m2. W koszt wliczone jest krycie dachówką ceramiczną, łaty, foliowanie, rynnowanie, opierzenie kominów, montaż 7 okien połaciowych.
    Witam
    Proszę o wysłanie mi numeru telefonu tej grupy dekarskiej co u Was robiła dach
    Pozdrawiam
    [email protected]

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marcopolo61

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    5

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony