Cześć , nie jestem jakims specjalista i dlatego pytam dostalem od tesciowej z moja narzeczona cale poddasze domu i z lewej strony domu jest troche wąsko chcialbym wyburzyc i poprzestawiac sciany . czytalem troche na roznych forach jak to niby sprawdzic ale mam troche obaw bo podobno z tego co wyczytalem jak sciana nosna jest na parterze to i musi byc u gory? na parterze isa 2 sciany o grubosci przynajmniej 25 cm rownolegle znowu na 1 pietrze lewa rownolegla staje sie jakby dzialowa bo ma jakies 15 cm znowu nad ta sciana na poddaszu ktore dostalem jest cienka sciana jakby z cegly jest tam pare tych belek od dachu i sa tez drzwi . Pytanie ktore mi sie naklada na mysl to czy moze to tak byc ze na dole ma ta sciana 25 cm potem na 1 pietrze jest to tez sciana nosna tlyko ze ciensza i na strychu jest to po prostu juz zwykla dzialowa a te bele drewniane sa od podtrzymywania dachu i moge po prostu sciane zburzyc a bele zostawic? co o tym sadzicie jak potrzeba bedzie to zrobie jakies rysunki w paincie